Bolt

Ověřené slevové kódy Bolt pro květen 2024​

100%
Mobilní aplikace Bolt funguje na podobném principu jako konkurenční Uber. Bolt je moderní obdoba klasické taxislužby, který vám během chvíle zprostředkuje odvoz na libovolné místo v Praze. Platit můžete v aplikaci Bolt nebo hotově. Na portále slevovékódy.cz pro vás sbíráme nové slevové kódy Bolt. Můžete si vybrat řidiče a následně ho ohodnotit, abyste pomohli dalším zákazníkům.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bolt ​

Jak ušetřit Bolt květen 2024

Recenze Bolt

Bolt je mobilní přepravní platforma, prostřednictvím které si objednáte svůj odvoz během pár minut. Bolt obdobně jako Uber je alternativní taxislužba, která vás dopraví z místa A do místa B za pomocí pár jednoduchých kliknutí v aplikaci.

Nespornou výhodou této služby je, že nemusíte složitě telefonicky obvolávat jednotlivé taxi služby a doufat, že v daný moment bude taxikář volný a ochotný pro vás přijet.

Abyste mohli služby Bolt využívat, je nutné si stáhnout a zaregistrovat se do jejich mobilní aplikace. Mobilní aplikace Bolt je dostupná v Google Play nebo v App Store. Při registraci do aplikace je nutné zadat: jméno, e-mail, telefon a údaje o vaší platební kartě. Jízda autem se platí jak přes aplikaci platební kartou, tak hotově. Způsob platby změníte prostým kliknutím na příslušné tlačítko. Služba Bolt je v Česku momentálně dostupná pouze v Praze.

Bolt Praha můžete využít pro vaše osobní nebo obchodní cesty. V aplikaci vyberete vaši aktuální polohu a zvolíte cílové místo vašeho odvozu. Po zvolení služby se vám zobrazí kontaktní údaje na vašeho řidiče. Na mapě současně uvidíte trasu a předpokládaný čas příjezdu řidiče. Po ukončení jízdy můžete řidiče ohodnotit, popřípadě jej kontaktovat a domluvit se s ním na předání např. zapomenuté věci.

Platforma Bolt se navíc připravuje na rozšíření poskytovaných služeb. V blízké době se můžete těšit nejen na nabídku rozvozu hotových jídel až k vám domů, ale také na možnost sdílení a půjčování elektrických koloběžek.

Jak získat promo kód Bolt

Slevový kód Bolt je zejména k dispozici na první jízdu s Bolt. Stačí se jen zaregistrovat a získáte slevu až ve výši 150 Kč. Pokud se rozhodnete sdílet váš doporučující kód s přáteli, kteří na vaše doporučení zkusí svoji první jízdu, získáte jízdu od Bolt zdarma.

Slevové kupóny Bolt pro vás sbíráme na našem portále Slevovékódy.cz. Další novinky a slevové promo kódy Bolt lze získat sledováním instagramového profilu společnosti.

Bolt promo kódy rozdává během promo akcí, které mohou nastat v podstatě kdykoliv. Z našich zkušeností se převážně jedná o víkendové dny. Vaše jízda může být s těmito kódy až o 50 % levnější.

Jak uplatnit slevový kód Bolt

Bolt slevový kód je možné využít pouze prostřednictvím mobilní aplikace. Pokud jste si aplikaci stáhli, nainstalovali do vašeho mobilního telefonu a zaregistrovali se, v horním rohu aplikace vám vyskočí notifikace, že máte promo kód.

Po rozklinutí vašeho profilu vám vyjede postraní menu, ve kterém předete do sekce Promo kód. Promo kód Bolt vepíšete do pole k tomu určenému a potvrdíte jej tlačítkem “Použít“.

Pokud máte v aplikaci aktivních více promo kódů, budete muset před objednáním jízdy zvolit ten, který budete chtít použít.

Cashback Bolt

Pojem Cashback je anglickým označením pro vrácení peněz. Prostřednictvím funkce cashback výrazně ušetříte za nákup.  Cashback nabízí specializované internetové portály Tipli.czRefundoVratné Peníze a Plná peněženka. Registrace na portálech je jednoduchá a zdarma. Bolt cashback momentálně nikdo nenabízí.

Bolt slevy a jak ušetřit

Další aktuální slevy Bolt momentálně nenabízí. Zajímavou možností, jak v Bolt ušetřit je sdílení vašeho zvacího kódu. Osoba, která váš zvací kód Bolt použije na svou první jízdu, získá slevu 150 Kč. Vy poté obdržíte promo kód Bolt v hodnotě 150 Kč.

Bolt kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Služby Bolt můžete sledovat na Facebooku Instagramu a Twitteru. V případě jakéhokoliv problémů je dostupná Bolt podpora skrz mobilní aplikaci. Na Bolt e-mail info@bolt.eu nebo prague@bolt.eu napište v případě, že neproběhla správně vaše platba za odvoz. Bolt telefon ke komunikaci nepoužívá. Telefonní číslo Bolt tedy není dostupné. Bolt asistence je dostupná na adrese Pernerova 35, 186 00 Praha 8, Karlín v úředních hodinách,  a to ve středu od 10 – 11 hodin a v pátek od 13 – 15 hodin.