Boardstar

6× slevový kód Boardstar pro červen 2024​

100%
Boardstar je internetový obchod zaměřený na dámské a pánské stylové, módní oblečení a vybavení na skateboard a snowboard. Z nabídky značek Nike, Oakley, Vans, Under Armour a dalších si můžete vybrat trička, kalhoty, boty nebo helmy, chrániče a nářadí na péči o snowboard a skateboard. Boardstar nabízí dopravu zdarma na nákupy nad 900 Kč. Náš web pro Vás má slevový kupón Boardstar. Nabídka slev Boardstar je pravidelně obměňována a obchod příležitostně vydává také slevové kódy Boardstar.

Nejlepší slevové kódy Boardstar 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Boardstar

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Boardstar.
Chci 300 Kč
20 %
sleva

20 % sleva na Váš nákup při osobním odběru | Boardstar

Nechte si objednané zboží zaslat na jednu z kamenných prodejen a získejte od Boardstar slevu až 20 %. K získání výhody není potřeba žádný slevový kód Boardstar, slevu získáte automaticky při výběru způsobu dodání – osobní odběr.
27
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Boardstar: doprava zdarma na Vaši objednávku

Nakupte zboží, v minimální hodnotě 1 500 Kč, a ušetřete na dopravném. Po překročení stanovené částky máte nárok na dopravu zdarma od Boardstar. Slevový kód Boardstar není potřeba zadávat, dopravné nebude započítáno automaticky. Na poštovné zdarma máte nárok i v případě, že objednávka obsahuje zboží Boardstar s dopravou zdarma.
23
2
Chci slevu
až 70 %
sleva

Dámské a pánské oblečení se slevou až 70 % » Boardstar

Pořiďte si dámské a pánské oblečení na skateboard či snowboard v e-shopu Boardstar se slevou až 80 %. V kategorii ,,Výprodej” můžete vybírat z rozmanité nabídky oblečení a módních doplňků. Konkrétní výši slevy, včetně konečné ceny, najdete u jednotlivých produktů. Při nákupu není potřeba vyplňovat žádný speciální slevový kód Boardstar.
9
4
Chci slevu
sleva
5 %

VratnéPeníze + Boardstar = 5% sleva na nákup

Za každý nákup na Boardstar přes VratnéPeníze získáte cashback 5 %, tento cashback se Vám přičte na účet VratnéPeníze, když obchod potvrdí váš nákup a vy zboží nevrátíte. Ušetřit můžete i při opakovaných nákupech a vyplatí se tak mít účet u cashback portálu.
30
1
Chci slevu
cashback
5 % zpět

Boardstar ◁ CASHBACK 5 % PlnáPeněženka

Zaregistrujte se na PlnéPeněžence a získávejte za každý nákup na Boardstar cashback 5 %. Cashback 5 % získá každý zákazník, který si na Boardstar nakoupí přes PlnouPeněženku. Poté, co eshop Boardstar potvrdí nákup přes PlnouPeněženku, tak se Vám připíše na účet u PlnéPeněženky cashback 5 % z částky, kterou jste zaplatili za nákup na Boardstar.
17
1
Chci slevu
cashback
5 %

5 % CASHBACK při nákupu na Boardstar od Tipli

Cashback Boardstar 5 % získáte tak, že si na Boardstar nakoupíte přes Tipli. Na Tipli se stačí zaregistrovat a přes profil na Tipli přejít do eshopu Boardstar. Poté si na Boardstar nakoupit a v tu chvíli máte nárok na cashback 5 %. Cashback od Boardstar přes Tipli Vám bude připsán poté, co eshop Boardstar potvrdí Váš nákup přes […]
9
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Boardstar ​

Jak ušetřit Boardstar červen 2024

Boardstar je internetový obchod, který se zabývá prodejem oblečení, bot, batohů a sportovního vybavení. Především je to ale obchod s 14 letou tradicí ve světě skateboardingu a snowboardingu. Můžete zde nalézt například street a skate obuv, značek jako jsou Vans, DC, Nike, Converse, Adidas, Toms, a mnoho dalších.

Na stránkách se dá nalézt i snowboard konfigurátor, kde zadáte vaše údaje jako velikost bot, výšku váhu, apod. Konfigurátor vám vyhodí, který snowboard se pro vás hodí. Součástí konfigurace je snowboard, vázání a boty.

Slevy Boardstar, které můžete využít, jsou například 10% sleva, když vlastníte Alpenverein nebo ISIC, 20% sleva pokud jste věrným zákazníkem e-shopu. Velmi pohodlné je i to, že den půjčení není součástí výpůjční lhůty, a pokud zvládnete poslední den půjčení vrátit zboží do 11 hodin, neplatíte za ten den půjčovné.

Ušetřit v Boardstar můžete i při nákupu nad určitou hodnotu, kdy je pro Vás následně připravena doprava zdarma.

Vypůčení zboží jde v prodejnách v Praze, kde se také dá zboží nakoupit nebo objednat k vyzvednutí.

Jak získat slevový kupón Boardstar

Slevový kódy Boardstar naleznete na řadě stránek nebo také zde na Slevovékódy.cz, v moment kdy se objeví, ale pokud chcete slevu okamžitě tak si založte Boardstar Partner Shop Card s 12% bonusem.

Slevový kupón Boardstar nabízí i pro studenty, stačí do pole pro slevové kupóny zadat číslo své ISIC karty.

Jak uplatnit slevový kód Boardstar

Při výběru slevového kupónu Boardstar na našich stránkách, stačí rozkliknout danou slevu a otevře se vám nové okno v prohlížeči. Ve starém můžete nalézt jak slevu správně uplatnit. V případě, že se bude jednat o Boardstar slevový kód vyplňte příslušné pole na konci nákupního košíku v položce slevový kupón.

Ovšem pozor, slevy se nedají kombinovat, takže si předem vyzkoušejte, s kterou kombinací zaplatíte nejméně a nezapomínejte na dopravu zdarma nad 900 Kč.Boardstar

Cashback Boardstar

Boardstar Cashback nabízí služba Tipli.cz, získat můžete zpět až 5 %. Jedná se o službu, kde pomocí cashbackové peněženky, například Tipli.cz, můžete nakoupit zboží, ze kterého potom můžete získat část peněz zpátky. Jedná se o způsob provize, kdy stránka ze které chcete nakoupit dává provizi cashbackové peněžence, která dále vyplácí část provize vám jako motivaci.

Boardstar slevy – výprodeje, Black Friday…

Na Boardstar je vždy nějaká sleva nebo výprodej. Výrobky ze starších kolekcí jsou součástí Boardstar výprodeje úplně běžně. K tomu můžete využít i akce Boardstar Black Friday, během které obchod zlevňuje desítky produktů.

Výprodeje a slevy Boardstar naleznete například na Slevovékódy.cz.

Boardstar doprava zdarma a cena poštovného

Boardstar doprava zdarma je již při objednávce nad 900 Kč. Ovšem při osobním odběru na pobočce můžete získat slevu až 20 %.

Rychlost dodání je do dvou pracovních dnů. Ovšem pokud chcete o víkendu, můžete si vyzvednout na pobočce. Nevýhoda poboček je, že jsou jen v Praze.

Boardstar vrácení zboží

Nezávadný a nepoužitý výrobek můžete do dvou týdnů vrátit spolu s číslem vašeho bankovního účtu a kopií dokladu o nákupu na adresu:

Extreme Distribution s.r.o.
Milady Horákové 32
17000 Praha 7

Vrácení zboží Boardstar se vztahuje pouze na skutečně zboží, nikoliv na propagační letáky.

Boardstar reklamace 2024

Na zboží se vztahuje záruka 2 roky, k reklamaci potřebujete doklad o nákupu. Pokud využijete reklamaci poštou přiložte kopii onoho dokladu a k tomu stručně popsanou vadu. V případě, že je vada opravitelná tak dostanete bezplatný nárok na kompletní servis, tudíž vám vrátí zboží opravené. Zákonná lhůta na opravu produktu je 30 dnů od odeslání reklamovaného zboží.

Reklamace zasílejte poštou na adresu:

Extreme Distribution s.r.o.
Milady Horákové 32
17000 Praha 7

Dotazy ohledně reklamace Boardstar směřujte na email: reklamace@boardstar.cz nebo volejte na číslo +420 270 003 244.

Boardstar kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Telefonní číslo Boardstar 270 003 240, je pro Vás k dispozici od 9:00 do 17:00 ve všední dny.

Pokud budete mít dotazy ke svým objednávkám Boardstar email je Vám k dispozici:  info@boardstar.cz

Dále naleznete na stránkách sekci s nejčastějšími dotazi.