Bitiba

3× slevový kód Bitiba pro srpen 2022​

100%
V internetovém obchodě Bitiba můžete nakoupit výhodně krmiva, hračky, oblečky a mnoho dalších produktů pro vaše zvířecí miláčky. Bitiba se specializuje především na psy a kočky, ale v nabídce je něco i pro majitele ostatních zvířat. Obchod nabízí na výrobky desítek značek s potřebami pro zvířata slevy, výhodou je i doprava zdarma a také cashback, který zprostředkovávají externí portály.

Nejlepší slevové kódy Bitiba 2022

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Bitiba

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Bitiba.
Chci 300 Kč
cashback
2 % z ceny

Bitiba + Tipli ▶︎ cashback až 2 %

Cashback portál Tipli nabízí populární službu cashback. Pro portál Bitiba máte možnost získat cashback ve výši až 2 % z ceny objednávky. Slevu v podobě cashbacku získáte na vaše cashback konto u Tipli, pokud se na portálu zaregistrujete a do obchodu vstoupíte přes odkaz, který najdete u profilu obchodu na Tipli. Po nákupu a potvrzení obchodem převede Tipli […]
9
1
Chci slevu
sleva
3-5 %

Sleva 5 % na nákupy nad 2 199 Kč od Bitiba

Bitiba odměňuje věrné zákazníky. Pokud v eshopu objednáváte častěji, vyplatí se vám spojit více menších objednávek do jedné velké. Pokud totiž hodnota vaší objednávky přesáhne 2 199 Kč dostanete od Bitiba dodatečnou slevu na 5 % z celé hodnoty nákupu. V případě objednávek nad 1 199 Kč je to 3 % z celé ceny vašeho nákupu.
25
1
Chci slevu
Bezplatné
Doručení

Bezplatné poštovné od Bitiba od 799 Kč

Nakupte v Bitiba a získejte zvýhodněné poštovné na objednávky do 999 Kč nebo dokonce nechte eshop Bitiba převzít náklady na dopravu úplně. Bitiba doprava zdarma je k dispozici pro objednávky od 799 Kč. Vybrat si můžete dopravu od České pošty nebo PPL, obchod však může zvolit jiného dopravce, pokud překročíte určitou hmotnost zásilky.
23
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bitiba ​

Jak ušetřit Bitiba srpen 2022