Bitiba

3× slevový kód Bitiba pro leden 2022

100%
V internetovém obchodě Bitiba můžete nakoupit výhodně krmiva, hračky, oblečky a mnoho dalších produktů pro vaše zvířecí miláčky. Bitiba se specializuje především na psy a kočky, ale v nabídce je něco i pro majitele ostatních zvířat. Obchod nabízí na výrobky desítek značek s potřebami pro zvířata slevy, výhodou je i doprava zdarma a také cashback, který zprostředkovávají externí portály.

Nejlepší slevové kódy Bitiba 2022

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Bitiba

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Bitiba.
Chci 300 Kč
cashback
2,5 % z ceny

Bitiba + Tipli ▶︎ cashback 2,5 %

Cashback portál Tipli nabízí populární službu cashback. Pro portál Bitiba máte možnost získat cashback ve výši 2,5 % z ceny objednávky. Slevu v podobě cashbacku získáte na vaše cashback konto u Tipli, pokud se na portálu zaregistrujete a do obchodu vstoupíte přes odkaz, který najdete u profilu obchodu na Tipli. Po nákupu a potvrzení obchodem převede Tipli peníze […]
9
1
Chci slevu
sleva
3-5 %

Sleva 5 % na nákupy nad 2 199 Kč od Bitiba

Bitiba odměňuje věrné zákazníky. Pokud v eshopu objednáváte častěji, vyplatí se vám spojit více menších objednávek do jedné velké. Pokud totiž hodnota vaší objednávky přesáhne 2 199 Kč dostanete od Bitiba dodatečnou slevu na 5 % z celé hodnoty nákupu. V případě objednávek nad 1 199 Kč je to 3 % z celé ceny vašeho nákupu.
25
1
Chci slevu
Bezplatné
Doručení

Bezplatné poštovné od Bitiba od 999 Kč

Nakupte v Bitiba a získejte zvýhodněné poštovné na objednávky do 999 Kč nebo dokonce nechte eshop Bitiba převzít náklady na dopravu úplně. Bitiba doprava zdarma je k dispozici pro objednávky od 999 Kč. Vybrat si můžete dopravu od České pošty nebo PPL, obchod však může zvolit jiného dopravce, pokud překročíte určitou hmotnost zásilky.
23
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bitiba ​

Jak ušetřit Bitiba leden 2022