Bitdefender

Ověřené slevové kódy Bitdefender pro červenec 2024​

100%
Bitdefender je známá společnost, která nabízí služby v oblasti kybernetické bezpečnosti. Své služby nabízí nejen firmám, ale také široké veřejnosti a domácnostem pro ochranu jejich počítačů, Macbooků a chytrých telefonů. Slevy a slevové kódy Bitdefender vám přináší portál SlevovéKódy.cz, díky kterým ušetříte.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bitdefender ​

Jak ušetřit Bitdefender červenec 2024

Recenze Bitdefender

Bitdefender je rumunská společnost zaměřená na kybernetickou bezpečnost a ochranu zařízení nejen na internetu. Antivirus Bitdefender je velice rozšířeným bezpečnostním řešením pro počítače, ale také pro smartphony a tablety. Bitdefender nabízí také zabezpečení sítí a cloudové služby pro firemní sektor.

Pozitivní recenze Bitdefender získal hned v několika uznávaných nezávislých testech, kdy se pravidelně umisťuje na předních příčkách. Bitdefender ochraňuje více než 500 milionů systémů ve více než 150 zemích.

Bitdefender je globálním leaderem v kybernetické bezpečnosti s více jak 17 lety zkušeností.

Jak získat promo kód Bitdefender

Jak získat slevový kupón Bitdefender? Nejen slevové kupóny Bitdefender, ale také další slevy a akce najdete na SlevovéKódy.cz nebo v newsletteru, který Bitdefender zasílá svým zákazníkům spolu s novinkami nejen ze světa kybernetiky.

Slevový kupón Bitdefender je skvělým způsobem, jak ušetřit při nákupu Bitdefender řešení zabezpečení. Promo kód Bitdefender lze také získat na Facebooku společnosti, kde vás informuje o probíhajících slevách.

Jak uplatnit slevový kód Bitdefender

Bitdefender

Kde zadat promo kód Bitdefender? Slevový kód zadávejte již v nákupním košíku, pod vybranými službami Bitdefender ke koupi, do pole, které si zobrazíte po kliknutí na „Do you have a coupon code?“. Pak už jen potvrďte tlačítkem „APPLY COUPON“. Sleva Bitdefender prostřednictvím vašeho slevového kupónu by měla být nyní započtena, pro jistotu zkontrolujte.

Cashback Bitdefender

Cashback Tipliaž 13,46 % získat bonus až 300 Kč Cashback Plná peněženkaaž 7,5 % získat bonus 60 Kč

Bitdefender cashback můžete získat od portálů Tipli nebo PlnáPeněženka. Tipli nabízí dokonce až 13,46 % zpět z ceny vaší objednávky.

Cashback je dalším způsobem jak ušetřit při nákupu v mnoha obchodech. Stačí se na vybraném portálu, který spolupracuje s eshopem, kde budete nakupovat registrovat a vstoupi do obchodu. Po nákupu vám bude cashback vyplacen. VratnéPeníze.cz a Refundo cashback pro Bitdefender momentálně nenabízí.

Bitdefender slevy a jak ušetřit

Bitdefender slevy nabízí v rámci nejrůznějších akcí. Typickými a již pravidelnými akcemi jsou Black Friday Bitdefender a Cyber Monday Bitdefender, kdy ceny klesají i pod 50 %. Nákup v rámci těchto, ale i jiných akcí, které jsou během celého roku pořádány, je skvělým způsobem jak ušetřit.

Bitdefender kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Podpora Bitdefender je vám dostupná pomocí chatu, který najdete na jejich stránkách v sekci podpory spolu s možností zaslat požadavek na kontaktování podporou prostřednictvím Bitdefender e-mailu. V tomto případě vás podpora bude kontaktovat po vyplnění krátkého dotazníku týkajícího se vašeho problému. Také můžete kontaktovat podporu telefonicky a to na telefonním čísle (+40) 21 264 1794 nebo (+40) 374 303 094. Telefonická podpora Bitdefender je dostupná 24 hodin denně po celý týden, ale pouze v anglickém jazyce.