Bio Detox → nejlepší slevy pro říjen 2019 ​ | SlevovéKódy.cz

Bio Detox

Nejlepší slevové kódy Bio Detox říjen 2019

100%
Internetový obchod Bio Detox se specializuje na prodej ekologických a tzv. bio produktů. Koupit si můžete různé kaše, kávu, čaj a další produkty. Bio Detox také nabízí slevové kupóny nebo dopravu zdarma při nákupu nad 500 Kč. Díky portálu Slevovékódy.cz zjistíte, jak využít funkci cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bio Detox ​

Jak ušetřit Bio Detox 2019

Internetový obchod Bio Detox nabízí kvalitní bio potraviny a doplňky stravy pro náš zdravotní styl. Sortiment je velmi bohatý a zajímavý. Výrobky pod značkou Bio Detox pochází pouze z České republiky a vše potřebné se získává primárně už od samotných pěstitelů a producentů.

Mezi nabízenými doplňky stravy nechybí chia semínka, zelený ječmen, arganový olej, aloe vera, green coffee a mnoho dalších. O bio výrobcích si můžete číst v sekci FAQ  “Často kladené otázky“. Zde naleznete odpovědi na dotazy ohledně kvality výrobků a účinků na lidský organismus. V e-shopu zakoupíte i detoxikační náplasti, přírodní kosmetiku, ušní svíce, dárkové kornouty a různé balíčky pro příznivce zdravého životního stylu.

Možností, jak ušetřit v Bio Detox, je opravdu mnoho. Určitě oceníte slevový kupón Bio Detox, skvělé slevy, využití cashbacku nebo dárky k nákupům.

Jak získat slevový kupón Bio Detox

Při registraci na e-shopu získáte ihned jako dárek pro první nákup slevový kupón Bio Detox na 100 Kč. Tento slevový kupón lze použít při hodnotě nákupu nad 1 000 Kč.

Pokud se přihlásíte i k odběru newsletteru, budete pravidelně dostávat e-mailem informace o novinkách, tipy na výhodné nabídky a informace o slevových akcích.

Stálým zákazníkům e-shop k zásilce posílá věrnostní slevové kupóny. Slevy lze získat i za objednané množství či za doporučení známým.

Ke každé objednávce nad 1 500 Kč navíc dostanete zdravý dárek.

Jak uplatnit slevový kupón Bio Detox

Slevový kód Bio Detox momentálně není v e-shopu možné uplatnit. Pokud chcete získat zlevněné zboží, zapátrejte v sekci výprodeje. Slevové kupóny, které najdete zde na Slevovékódy.cz mají omezenou platnost. Pokud kliknete na vybraný kupón, objeví se vám informace k jeho uplnatnění a platnosti.

Cashback Bio Detox

4 % získat bonus 60 Kč 4 % získat bonus 50 Kč 4 % získat bonus 100 Kč 4 % získat bonus 50 Kč

S Tipli i dalšími cashback portály při nákupu v obchodě Bio Detox ušetříte. Proklikněte se na portálu do e-shopu a získejte 4 % Cashback Bio Detox  z nákupu zpět.

Nechte si proto vrátit část peněz za nákup zpět. Další cashshback odměny na českém trhu nabízí Plná Peněženka.cz, Vratné Peníze.cz a Refundo.cz.

Bio Detox slevy – výprodeje, Black Friday

Sekce “Výprodej a Akce” je to, co hledáte, pokud nechcete platit plnou cenu. Na vybraných  produktech ušetříte až 30 %.  Pozor, tyto ceny však platí jen do vyprodání zásob daného zboží.

Výhodné cenové akce a Bio Detox slevy probíhají po celý rok a pravidelně je v internetovém obchodě aktualizují. Ceny u výrobků jsou dány už po slevě a při nákupu tohoto akčního  zboží nepotřebujete slevový kód Bio Detox.

Podívejte se také na kategorii “Zvýhodněné balíčky. Zde jsou nabízeny nejprodávanější kombinace  produktů za zvýhodněnou cenu. Tato nabídka se každý týden mění.

Internetový obchod se neúčastní výprodejů typu Bio Detox Black Friday nebo Cyber Monday.

Bio Detox doprava zdarma a cena poštovného

Bio Detox doprava zdarma v České republice je k dispozici při objednávce nad 500 Kč.

Cena dopravy při objednávce do 500 Kč:

  • Česká pošta od 109 Kč
  • PPL dopravní kurýr od 99 Kč
  • Zásilkovna výdejní místo od 55 Kč
  • Osobní převzetí na provozovně Frenštát pod Radhoštěm, Markova 651 –  zdarma

Internetový obchod Bio Detox zasílá i na Slovensko.

Za zboží lze platit dobírkou nebo bankovním převodem.

Bio Detox vrácení zboží

Pokud si nákup přece jen rozmyslíte, tak vrácení zboží Bio Detox bez udání důvodu lze v zákonné lhůtě 14 dnů od přijetí zásilky.

Zboží zašlete zpět v původním nepoškozeném obalu a s prodejním dokladem či jeho kopií na adresu provozovny. Oznámení o zrušení kupní smlouvy je možné zaslat i e-mailem na: info@bio-detox.cz.

Nelze však vrátit zboží, které bylo již otevřeno nebo částečně spotřebováno, a jehož charakter to vylučuje z hygienických důvodů (např. potraviny, krémy, řasenky, šampóny).

Pokud Vám byl se zásilkou zaslán dárek, budete jej muset poslat zpět, neboť vrácením zboží již nesplňujete  podmínku pro jeho ponechání.

Bio Detox reklamace 2019

Sortiment  nabízený na Bio Detox je čerstvý a vztahuje se na něj zákonná záruční doba 24 měsíců. Pokud zakoupené zboží bylo dodáno s vadou nebo se vada objeví v této době, můžete jej samozřejmě reklamovat.

Reklamaci lze oznámit e-mailem nebo písemně na adrese sídla provozovny, kde je možné Bio Detox reklamace vyřídit i osobně.

V případě uplatnění reklamace je nutné vadné zboží zaslat zpět. V zásilce nesmí chybět doklad o prodeji a vyplněný reklamační list s podrobným popisem vady. Reklamační list je zaslán v zásilce se zakoupeným zbožím.

Bio Detox kontakt – e-mail, telefon

Bio Detox telefon: +420 840 888 777  nebo + 420 775 160 048; je k dispozici Po-Pá:  08,00 – 15,00 hod.

Adresa Bio Detox pro vrácení a výměnu zboží:
Bio-Detox s.r.o.
Markova 651
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

E-mail Bio Detox: info@bio-detox.cz