Bershka

Ověřené slevové kódy Bershka pro červenec 2024​

100%
Španělský obchodní řetězec Bershka nabízí značkové volnočasové oblečení pro muže a ženy. Na výběr máte z nabídky triček, kalhot, šatů nebo plavek a módních doplňků s řadou slev. Výhodou nákupu je, že Bershka nabízí dopravu zdarma. V nabídce slev Bershka si můžete vybírat ze široké palety zboží. Obchod příležitostně také vydává slevové kódy Bershka. Náš web má pro Vás připravený právě platný slevový kupón Bershka.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bershka ​

Jak ušetřit Bershka červenec 2024

Bershka je obchod zaměřující se na streetartovou módu. Prodává oblečení Dámské, pánské pro dívky a chlapce. Zaměřují se na mladé, energetické lidi, kteří se zajímají o hudbu, sociální sítě a nové technologie. V jejich nabídce tedy nechybí ani všemi kontroverzní ledvinka.

Bershka byla vytvořena v roce 1998 jako součást rodiny Inditex,  této rodiny asi každý zná například obchod Zara.

Jak ušetřit v Berhska není vůbec složité, nabízí mnoho slevových kupónů a velké množství výprodejů.

Jak získat slevový kupón Bershka

Slevové kupóny Bershka nabízí sporadicky, získat je je možné několikrát ročně během časově omezených akcí. O některých z nich informuje newsletter Bershka, za přihlášení odběru však slevový kód nezískáte.

Nahodile můžete na slevové kupóny Bershka narazit také na facebookové stránce značky.

Jak uplatnit slevový kód Bershka

Stačí si jen vybrat, který slevový kód chcete uplatnit. Klikněte na „Chci slevu“, po rozkliknuti se vám otevře nové okno v prohlížeči s e-shopem Bershka, ve kterém si můžete vybrat, co všechno chcete nakoupit. Produkty si nashromážděte v košíku a teď přijde místo pro slevový kupón Bershka a o to jak tedy uplatnit slevový kód Bershka. V původním okně se vám totiž zobrazil slevový kupón Bershka, který můžete k nákupu využít.

Většinou jde o upozornění na slevu například na dámské oblečení nebo 25% slevu při nákupu nad určitou hodnotu. Specifické kupóny Berhska bohužel nemá.

V případě, že jste nenašli slevový kód Bershka, který by vám vyhovoval, doporučuji podívat se do výprodeje nebo wish-listovat. Protože když budete wish-listovat, neboli ukládat si produkty do „listu přání“, ze kterého si můžete vždycky cokoli koupit. Dá se do wish-listu přidávat i odebírat produkty a vy vždycky vidíte, jak se cena daného produktu pohybuje.

Cashback Bershka

Aktuálně Bershka cashback nenabízí.

Pro neználky cashback nabízí cashbackové portály, které nabízí provizi, pokud si přes ně nakoupíte v obchodě, který podporuje cashback společnosti na které máte cashbackovou peněženku. Funguje to na principu, že prodejní firma nabídne provizi cashbackové společnosti za to, že vy jako zákazník si přes ně koupíte produkt prodejní společnosti. Z daného prodeje vám cashbacková společnost nabídne část provize. V moment kdy se ve vaší cashbackové peněžence nastřádá určitá částka, může vám být proplacena na účet.

Bershka slevy – výprodeje, Black Friday…

Jak jsem již zmínila Bershka je obchod s módou. Móda se rychle mění, tudíž je obchod nucený zboží často obměňovat, výhoda pro nás – je hodně slev a výprodejů. Nejaktuálnější je pravděpodobně Bershka Black Friday, za chvíli začnou Bershka před vánoční výprodeje, poté budou Bershka po vánoční, novoroční,… Klasicky jako v kterémkoli jiném podobném obchodě s módou.

Bershka doprava zdarma a cena poštovného

V případě vyzvednutí si zboží na prodejně je v Bershka doprava zdarma, na zboží se čeká 4 – 6 pracovních dnů. V případě doručení domů jsou tu pro vás dvě možnosti – standardní a expresní dodání. Standardní doprava je 159 Kč, nezáleží na tom, kolik zboží si koupíte. Expresní dodání je 319 Kč. Standartní dodání trvá 3 – 5 pracovních dní, expresní je sníženo na 2 – 3 dny. V době slev je dodání delší.

Dodání nelze provést do P.O. Boxů.

Bershka vrácení zboží

Bershka vrácení zboží má lhůtu 30 dnů. Dalším plusem je, že vrácení zboží je zcela zdarma. Možnosti jsou dvě a to v prodejně a u vás doma.

Zboží musí být v bezvadném stavu, spolu s originální stvrzenkou (nebo vytisknutou fakturou). Z hygienických důvodů nelze vyměnit punčochy, náušnice, gumičky do vlasů a jiné vlasové doplňky.

Bershka reklamace 2024

Postup Bershka reklamace je velmi jednoduchý. V případě zjištění, že máte vadný kus a budete tedy muset reklamovat. Musíte okamžitě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, sekce „Můj účet“ nebo „Vrácení“ na e-shopu nebo zašlete na e-mail: contact@bershka.com. Součástí kontaktního formuláře jsou i podrobnosti o produktu a jeho poškození, které budete muset popsat.

Zboží musíte vrátit na adresu: Bershka, Sosnowiec 15a, 95-010 Stryków, POLSKO, nebo na jakoukoli prodejnu Bershka, nebo předat přepravci, kterého vám Bershka pošle.

Zboží bude pečlivě zkontrolováno a následně vám oznámeno na e-mail zda je možné výrobek vyměnit nebo zda máte právo na vrácení peněz. K výměně či vrácení peněz dojde do 14 dnů od e-mailu.

V moment kdy bude uznáno, že je zboží vadné či poškozené, vám budou peníze za zboží i cena dopravy, spolu se všemi náklady spojenými s tímto procesem proplaceny pomocí stejné platební metody, kterou jste zvolili během nákupu na Bershka e-shopu.

Bershka kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Tel: 800 050 326

e-mail: contact@bershka.com

Hlavní kancelář v České republice je:

  • Rybná 682/14
  • 110 00 Praha

Kontaktní informace na kancelář:

  • Tel.: +420 224 239 873
  • Fax: 42 02 24239860