Benito

Ověřené slevové kódy Benito pro září 2023​

100%
Benito je e-shop, ve kterém najdete kvalitní kojenecké oblečení, punčocháče, ponožky a dívčí a chlapecké oblečení od 1,5 roku do 15 let. V obchodě objevíte známé i méně známé značky jako jsou Fila, Boystar, Marvel, Glo Story, Canguro, Girlstar a další. Slevy obchod nabízí každý týden. Neokoukané a stylové oblečení nakoupíte také při pořádání Benito výprodeje. Portál SlevovéKódy.cz má pro vás hledá slevové kupóny do tohoto obchodu.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Benito ​

Jak ušetřit Benito září 2023

Už od roku 1991 prodává Benito dětské oblečení z Anglie a Holandska a již 13 let funguje i e-shop. Benito veškeré dětské oblečení dováží vlastní cestou a nabízí tak velkou nabídku za dobré ceny. Benito nabízí oblečení značek Minoti, babaluno, Dirkje, Pebblestone, Wola a další.

Díky odběru novinek Benito můžete nakoupit zboží za akční ceny a navíc je možné získat produkty Benito zdarma. Slevy Benito můžete mimo jiné najít na Facebookových stránkách obchodu a ušetřit lze také pomocí funkce cashback nebo během akce Black Friday. Veškeré tipy, jak ušetřit na Benito, najdete v následujícím přehledu.

Jak získat slevový kupón Benito

Slevové kupóny Benito posílá všem odběratelům novinek Benito. Stačí se zaregistrovat k odběru newsletteru a užívat si pravidelných slev, akcí a novinek. Registrace je snadná, zdarma a najdete ji v dolní části hlavní stránky e-shopu.

Kromě slevových kódů Benito zasílá v novinkách také upozornění na nové akce a slevy, informace o výprodejích a občas nabízí svým stálým zákazníkům Benito zboží zdarma.

Jak uplatnit slevový kód Benito

Slevový kód Benito jednoduše zadejte do pole “SLEVOVÝ KÓD” ihned v prvním kroku po otevření nákupního košíku. Poté stačí kliknout na tlačítko “Přidat” a slevový kupón se započítá do Vašeho nákupu.

Dejte si pozor, zda je slevový kód platný pro zboží, které si chcete koupit a zda nevypršela jeho platnost. Pokud máte s uplatněním slevového kódu problém, kontaktujte eshop na čísle nebo e-mailu, které najdete na konci článku.Benito

Cashback Benito

Benito Cashback žádný z portálů PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz nebo VratnéPeníze.cz nenabízí. Můžete ale ušetřit při nákupu v řadě jiných obchodů.

K využívání služby cashback se stačí zaregistrovat na jednom z uvedených portálů. Následně si na portálu vyberete daný obchod a proklikem na e-shop uskutečníte nákup. Po zaplacení zboží vám až 10 % z nákupu bude vráceno zpět na účet.

Benito slevy – výprodeje, Black Friday…

Benito slevy můžete najít pravidelně na hlavní stránce e-shopu, především v sekci Akce týdne nebo přímo na akčních plochách hlavní stránky e-shopu Benito.

Také na Facebooku uvádí Benito akce i několikrát týdně. Ušetřit můžete navíc při Benito Black Friday, který probíhá každý rok obvykle v průběhu listopadu.

Benito doprava zdarma a cena poštovného

Benito doprava zdarma platí na každý nákup od 1 000 Kč

Benito možnosti dopravy a platby při nižší hodnotě objednávky jsou:

  • Česká pošta – Balík do ruky za 89 Kč
  • Česká pošta – Balík na poštu za 80 Kč
  • Česká pošta – Balík Do balíkovny 55 Kč
  • Přepravní společnost GEIS za 89 Kč
  • Přepravní společnost PPL za 109 Kč
  • Přepravní společnost PPL na Slovensko za 8 EUR
  • Služba PPL Parcel Shop za 99 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA

Dobírka je zpoplatněna 39 Kč navíc k ceně dopravy bez ohledu na způsob doručení.

Benito vrácení zboží

Vrácení zboží Benito je možné do 30 dnů od zakoupení zboží. To stejné platí i pro výměnu. Nejjednoduší je použít Benito formulář odstoupení od kupní smlouvy a uvést, zda máte zájem o vrácení peněz nebo výměnu zboží.

Zboží společně s formulářem nebo popisem závady zboží zašlete na:

Bewox s.r.o.,
Měšická 1725
390 02 Tábor

V případě výměny zboží Benito již neúčtuje další poštovné. Při vrácení zboží je nutné uvést číslo účtu, kam vám Benito může zaslat peníze za zboží.

Benito reklamace 2023

Pokud chcete uplatnit reklamace Benito produktů, je potřeba zboží společně s popisem vady zaslat na následující adresu:

Bewox s.r.o.
Měšická 1725
390 02 Tábor

K popisu vady zboží je možné použít i Benito reklamační formulář. Reklamace jsou řešeny v co nejkratší možné lhůtě, maximální doba k vyřízení je 30 dnů.

Benito kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Benito e-mail: info@benito.cz
Benito telefon: 261 222 111, dovoláte se každý den od 7:30 do 16:00