Bauhaus

Ověřené slevové kódy Bauhaus pro květen 2024​

100%
Bauhaus je obchod zaměřený na stavební materiály a potřeby pro kutily. V ČR se nachází osm prodejen Hauhaus. Kromě materiálu nabízí Bauhaus také poradenství, garanci nejnižší ceny nebo slevové akce v rámci věrnostního programu Bauhaus. Nabídka slev Bauhaus je pravidelně aktualizována. Obchod také příležitostně vydává slevové kódy Bauhaus. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Bauhaus.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bauhaus ​

Jak ušetřit Bauhaus květen 2024

Bauhaus je obchodní místo, které se v České republice nachází na 5 místech.  Dvě prodejny jsou v Praze, další dvě naleznete v Brně, dále v Čestlicích, Liberci, Plzni a v Českých Budějovicích. Otevírací doba je téměř  pravidelně v době mezi 8:00 až 21:00 o víkendu. Ve všední dny pak otevírají o hodinu dříve. Ve všech  těchto prodejnách Bauhausu je možné platit kartou.

Historicky spadá vznik Bauhausu až do roku 1960, kdy v Mannheimu v Německu bylo otevřeno první centrum Bauhaus s prodejnou i specializovanou poradnou. Poté se rozšířil a v současné době funguje již přes 270 odborných center Bauhausu rozprostírající se v 19 různých státech po celé Evropě.

Co najdete na webových stránkách?

Pokud Vám leták nechodí přímo do schránky, na stránkách Bauhausu si můžete online prolistovat letáky s aktuálními slevami Bauhaus. Letáky jsou rozděleny dle sortimentu – leták s barvami, dřevem a stavebními elementy, dále elektro, koupelny a kuchyně, nářadí, obklady a dlažby, svět interiéru, topení, železářství a volný čas a zahrada. Vždy souhrnně ucelené dle toho, co právě potřebujete pro svoji práci.

Dále si na stránkách můžete přečíst tipy a rady od odborníků, popisující například montáže a různé vychytávky z praxe.

Stránkami je provázen kontaktní formulář, kde stačí zadat nejbližší pobočku a do další kolonky přímo Váš text. Může jít o požadavek, přání nebo třeba kritiku. Pokud na sebe zanecháte i kontaktní údaje, budete kontaktováni s reakcí na Váš podnět.

Požadavky taky můžete předávat přímo na email: podpora@bauhaus.cz nebo volat na +420 538 725 600, kde jsou Vám k dispozici od pondělí do pátku mezi 7:30 a 15:30.

Bauhaus není jen prodejna

V rámci proklientských služeb nabízí Bauhaus služby usnadňující  mnoha řemeslníkům a domácím kutilům jejich práci.

Nemáte-li možnost velkého vozidla, využijte službu dodání materiálu kamkoliv si určíte. O cenových nabídkách se dozvíte vždy na dané prodejně.

Na prodejnách je také příležitost nechat si zkrátit deskový materiál zakoupený v Bauhausu, případně třeba vyvrtat do desky otvor na dřez či dřezovou baterii nebo varnou desku. Za další manipulace s materiálem jsou drobné poplatky. K dispozici je rovněž půjčovna nářadí za výhodné ceny nebo přívěsného vozíku. Vozík je na 4 hodiny zadarmo, pokud v obchodě nakoupíte alespoň za 2000 Kč.

Na prodejně Vám udělají i kopii Vašeho klíče nebo naplní propan-butanovou lahev zakoupenou v Bauhausu. Namíchání barvy a služba broušení je samozřejmostí. Zkrátka možností je spousta a některé z nich jistě oceníte.

Věrnostní program Bauhausu

Po vyplnění jednoduchého formuláře se stáváte členy Věrnostního klubu a obdržíte kartu. Věrnostní program přináší pro registrované kutily množství výhod, slevových kupónu a kódu Bauhaus. Jednou z hlavních výhod je vyřízení Vašeho požadavku ve velice krátkém čase. Pokud si zboží jakkoliv objednáte předem (telefonicky, mailem či faxem), pak již následující den si ho můžete vyzvednout na  vámi určené prodejně prodejně.

Sleva do Bauhausu se odvíjí od výše obratu při nákupu a vyplatí se pro pravidelné a časté nákupy. Na první slevu 3 % dosáhnete při obratu 50 001 Kč až po 150 000 Kč. Od 150 001 Kč do 300 000 Kč je sleva 6 %. Od 300 001 Kč do 500 000 Kč je sleva Bauhaus věrnostní kartou 8 %. Od 500 001 Kč a více je ti už 10 %.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz není nikdy nevhodný dárek. Pokus si navíc nejste jistí, co má obdarovaný rád, pak je tato cesta právě pro Vás. Výše dárkového poukazu záleží zcela na Vás a nemá omezenou platnost. Vybrat si můžete z několika motivu přímo na prodejně Bauhausu.

Oprava v rámci reklamace

Každý kupující má nárok na opravu zboží, které se rozbije v průběhu 2 let od zakoupení. Tato reklamace musí být vyřízena maximálně do 30 dní. Jako kupující jste kontaktován, abyste si zboží vyzvedl. Pokud se tak nestane, je účtováno 50 Kč za každý další den.