Bauer Hockey

3× slevový kód Bauer Hockey pro červen 2024​

100%
Bauer Hockey je eshop s produkty sportovního vybavení od značky Bauer. Tato značka patří mezi nejoblíbenější výrobce hokejového vybavení. K dispozici jsou hokejky, brusle, výstroje a doplňky jako tašky. Značka spolupracuje s řadou profesionálních klubů v Evropě i v americké NHL. V oficiálním eshopu můžete získat 10% slevu za odběr newsletteru nebo za členství ve věrnostním klubu Bauer, do kterého se dostanete díky Bauer Card.

Nejlepší slevové kódy Bauer Hockey 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Bauer Hockey

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Bauer Hockey.
Chci 300 Kč
5%
cashback

Cashback 5% z nákupu v Bauer Hockey díky Refundo

Eshop Bauer Hockey spolupracuje s cashback portálem Refundo, prostřednictvím kterého nabízí možnost, jak ušetřit 5 % z ceny každé objednávky. Částka je vypočítávána z ceny zboží bez DPH a získáte ji, pokud se na portál registrujete a vstoupíte do Bauer Hockey přes speciální odkaz.
30
2
Chci slevu
100 Kč
slevový kód

Sleva 100 Kč do Bauer Hockey za odběr newsletteru

Na nákupu v Bauer Hockey můžete ušetřit i díky odběru newsletteru. Pokud obchodu dáte svůj e-mail, Bauer Hockey vám na něj pošle slevový kód ve výši 100 Kč, který následně můžete využít v nákupním košíku a ušetřit při svém nákupu. Formulář pro odběr newsletteru na vás vyskočí na hlavní stránce ve formě pop-up banneru.
22
1
Chci slevu
sleva
10 %

Bauer Card: sleva 10 % pro věrné zákazníky Bauer Hockey

Pořiďte si v obchodě Bauer Hockey věrnostní kartu s názvem Bauer Card a získáte 10% slevu na všechny vaše nákupy. Kartu můžete využívat v kamenných prodejnách nebo při nákupu v eshopu, kdy stačí znát její identifikaci. Kartu získáte v prodejnách nebo po registraci na eshopu.
16
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bauer Hockey ​

Jak ušetřit Bauer Hockey červen 2024