BatohBobby

3× slevový kód BatohBobby pro červen 2024​

100%
BatohBobby je e-shop, který nabízí chytré batohy značky XD Design. Nejznámějším produktem je Batoh Bobby, který nelze vykrást, a který se vyrábí v různých variantách (do školy, práce, na sport, na cesty apod.). Akce a slevy BatohBobby čekají na toho, kdo se přihlásí k odběru newsletteru. Možností, jak ušetřit v BatohBobby je i doprava zdarma nebo služba cashback. Sledujte portál SlevovéKódy.cz, který má pro vás krom slev a akcí hledá i slevové kódy.

Nejlepší slevové kódy BatohBobby 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě BatohBobby

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu BatohBobby.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

DORUČENÍ ZDARMA z eshopu =>BatohBobby<=

Pokud si nakoupíte na eshopu BatohBobby, tak můžete k Vašemu nákupu získat dopravu zdarma. Doprava zdarma je pro každého zákazníka, který navštíví eshop BatohBobby a vybere si zboží nad 1 500 Kč. Pokud si zákazník na eshopu BatohBobby nakoupí nad 1 500 Kč, tak může mít dopravu zdarma a navíc si může sám zvolit, jakého dopravce chce. Pro dopravu […]
10
2
Chci slevu
cashback
3,5 %

PlnáPeněženka: CASHBACK 3,5 % od //BatohBobby//

Jestliže si nakoupíte na eshopu BatohBobby, tak navíc můžete získat cashback 3,5 % za Váš nákup. Cashback 3,5 % je pro každého zákazníka, který si na eshopu BatohBobby nakoupí přes PlnouPeněženku. Pokud přejdete přes svůj účet na PlnáPeněženka na eshop BatohBobby a nakoupíte si, tak za Váš nákup získáte cashback 3,5 %.
24
1
Chci slevu
cashback
3,5 %

CASHBACK 3,5 % =>BatohBobby<=

Jestliže se zaregistrujete na Tipli, tak si skrze Tipli poté můžete nakoupit na BatohBobby a získat cashback 3,5 %. Cashback 3,5 % od Tipli, získá každý zákazník, který si na BatohBobby nakoupí přes Tipli. Zaregistrovat se na Tipli může úplně každý. Každý zákazník získá cashback 3,5 %, když si na BatohBobby nakoupí a bude nakupovat přes Tipli. […]
28
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web BatohBobby ​

Jak ušetřit BatohBobby červen 2024

E-shop BatohBoby prodává bezpečnostní batohy, díky kterým už nemusíte mít strach o své osobní věci. Nabídka typů i designů batohů je opravdu široká. BatohBobby jsou vhodné pro manažery do kanceláře, školáky nebo jen tak na procházky. Batohy jsou doplněné o polstrování zad, materiál je uzpůsoben pro rozprostření váhy na celá záda a odolný proti vlhkosti.  Dále také nakoupíte doplňky jako pláštěnky na ochranu vašeho batohu nebo termohrníčky.

Kamennou pobočku a showroom najdete na Praze 9. Zde je možný i bezplatný osobní odběr online objednávek. E-shop nabízí také výhodu v podobě dopravy zdarma při splnění minimální hodnoty objednávky.

Slevovékódy.cz vám poradí, jak ušetřit v BatohBobby a jak získat exkluzivní slevy pro levnější nakupování. Mimo jiné můžete využít cashhback BatohBobby, který vám zajistí peníze zpět z každého nákupu.

Jak získat slevový kupón BatohBobby

Všechny aktuální nabídky a slevové kupóny BatohBobby. Web Slevovékódy.cz aktualizuje pravidelně výběr nejnovějších slevových kupónů pro mnoho e-shopů. Nabídky a slevy BatohBobby jsou také pravidelně doplňovány.

Zaregistrovat se můžete i přímo v obchodě BatohBobby. O novinkách a akčních nabídkách vás jednou za 14 dnů informuje prostřednictvím e-mailu. Sledujte obchod na Facebooku nebo Instagramu.

Jak uplatnit slevový kód BatohBobby

BatohBobby

Místo pro slevový kód BatohBobby najdete ihned po vložení zboží do nákupního košíku, pod přehledem objednávky. Kód bude odečten okamžitě po stisknutí “Uplatnit“. Platnost bude ověřena následným automatickým přepočítáním celkové částky.

Slevové kódy BatohBobby není možné uplatnit, pokud vyprší jejich platnost. Dále mohu kódy platit pouze na určitý typ batohů.

Cashback BatohBobby

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5 % získat bonus až 300 Kč

Získejte cashback BatohBobby! Stačí se zdarma zaregistrovat u některého z poskytovatelů a o žádné odměny již nikdy nepřijdete. Za registraci navíc získáte odměny, které si můžete připsat na svůj účet. Za každý nákup v BatohBobby získáte zpět 3,5 % z celkové ceny zboží.

Cashback je sleva obchodů za provedený nákup. Na českém internetu můžete využít některého z poskytovatelů Plná peněženka, Tipli, Refundo nebo Vratné peníze. Odměny jsou přičteny po provedení a zaplacení objednávky.

BatohBobby slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy batohBobby dosahují až 40 %. Slevy jsou časově omezené nebo probíhají ve vybrané dny. K vybraným typům batohů získáte od BatohBobby dárek zdarma.

Během roku můžete levněji nakoupit i během podzimních nebo zimních slev nebo BatohBobby Black Friday. Pro více informací a novinek z eshopu BatohBobby můžete sledovat také Facebook obchodu.

BatohBobby doprava zdarma a cena poštovného

Zboží objednané v BatohBobby je doručováno po celé České republice i na Slovensko. K veškerým objednávkám nad 1 500 Kč platí na BatohBobby doprava zdarma. Termín odeslání zásilky naleznete vždy u každého produktu.

Osobní odběr je možný v Showroomu v Praze 9. Po objednání vždy vyčkejte na zprávu, že je zboží připraveno.

Možnosti dopravy:

  • Osobní odběr – ZDARMA
  • Zásilkovna – 55 Kč platba předem, 87 Kč za platbu dobírkou
  • Česká pošta – 129 Kč platba předem, 161 Kč platba dobírkou
  • DPD – 89 Kč platba předem, 121 Kč platba dobírkou

Při přebírání zboží od přepravce je dobré zboží pečlivě zkontrolovat, zda nejeví známky poškození. Je-li zboží poškozeno, nepřebírejte ho a informujte prodejce na e-mail: info@batohbobby.cz nebo telefonicky na čísle 722 925 600.

BatohBobby vrácení zboží

Vrácení zboží BatohBobby do 14 dnů od převzetí. Pro vrácení využijte formulář, který vyplněný přiložíte spolu s kopií faktury ke zboží. Zboží musí být nepoužité, bez vad a v původním obalu.

Zásilku odešlete na adresu:

BOBBY Design s.r.o.
Oddělení reklamace
náměstí Na Balabence 1438/2
Praha 9 Libeň 190 00

Zásilku odesílejte bez dobírky. Peníze budou vráceny na bankovní účet uvedený ve formuláři.

BatohBobby reklamace 2024

Pokud zboží není kompletní nebo vznikla jiná chyba, oznamte tuto skutečnost na e-mailovou adresu: info@batohbobby.cz. Poškozené zboží je poté potřeba důkladně zabalit do pevného materiálu, aby nedošlo k poškození. Ke zboží přiložte kopii dokladu o koupi a reklamační protokol.

Zásilku odešlete na adresu:

BOBBY Design s.r.o.
Oddělení reklamace
náměstí Na Balabence 1438/2
Praha 9 Libeň 190 00

Maximální lhůta pro vyřízení reklamace BatohBobby je 30 dnů. Pokud nebude zboží opraveno, částka bude vrácena na uvedené číslo účtu.

Pokud proběhne oprava zboží, bude následně uloženo ve skladu prodejce po dobu 30 dnů pro vyzvednutí (případně zasláno některou přepravní společností). Pokud nebude zboží vyzvednuto, může být účtováno skladné ve výši 30 Kč za započatý každý den od ukončení reklamace.

BatohBobby kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontaktování obchodu je možné dvěma způsoby:

  • telefon BatohBobby: +420 722 925 600
  • e-mail BatohBobby: info@batohbobby.cz

Kontaktní adresa BatohBobby:

BOBBY Design s.r.o.
Náměstí Na Balabence 1438/2,
190 00 Praha 9