Báječné hračky

Slevový kupón Báječné hračky září 2020

100%
Využijte portálu Slevovékódy.cz a ušetřete v Báječné hračky. Získat můžete slevový kupón nebo si vybrat slevuna panenky, autíčka nebo dětské sady nářadí. Obchod vám při nákupu nad 2 500 Kč doručí zboží zdarma až domů a akční nabídky vám představí v newsletteru.

Aktuální slevový kód Báječné hračky 2020

cashback
2 %

CASHBACK 2 % =>Báječné hračky<=

Reigstrujte se u Tipli a poté skrze něj nakupujte v eshopech. Díky tomu, že přes Tipli budete nakupovat v eshopech, tak můžete získávat cashbacky a různé slevy na nákupy. Pokud si skrze Tipli nakoupíte na eshopu Báječné hračky, tak získáte cashback 2 %. Tento cashback se Vám vrátí pokaždé, když přejdete přes Tipli na Báječné hračky a nakoupíte […]
22
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Báječné hračky –>> DOPRAVA ZDARMA

E-shop Báječné hračky nabízí širokou škálu zábavy pro Vaše děti a třeba i pro dospělé. Navíc obchod Báječné hračky nabízí dopravu zdarma. Doprava zdarma od firmy Báječné hračky je pro každého, kdo si nakoupí na jejich internetovém obchodu za alespoň 2 500 Kč. Dopravu zdarma od Báječné hračky zajišťuje společnost PPL.
15
4
Chci slevu
cashback
sleva

Využijte cashback pro Báječné peníze od Vratné peníze ↓

Z nákupu na Baječné hračky vám bude z hodnoty objednávky bez DPH vráceno 2 % zpět. Tuto částku vám portál vrátí zpětně po dokončení nákupu, maximálně do 3 pracovních dnů na váš registrovaný účet. Registrace je zdarma. Vše si pak necháte vyplatit na bankovní účet.
15
3
Chci slevu
sleva
2 %

Báječné hračky: nákupem přes Refundo získáte 2 % zpět

Ušetřete s každým nákupem. Po každém dokončení objednávky získáte odměny už za registraci. Díky Refundo ušetříte, založte si účet a čerpejte všechny výhody.
17
4
Chci slevu
peníze
zpět

Cashback Tipli 2 % zpět → Báječné hračky

Udělejte radost svým dětem nákupem hraček nebo plyšáků V báječné hračky. Nákup proveďte přes portál Tipli a získáte číst peněz z nákupu zpět. Za každý nákup získáte 2 %. Všechny nastřádané cashback odměny si necháte vyplatit na váš účet.
22
1
Chci slevu
výprodej
hraček

Báječné hračky | Hračky v akci

V kategorii Hračky v akci nakoupíte plyšáky a hračky pro kluky i holčičky, společenské hry a doplňky do pokojíčků. Výběr je vždy doplňován o nové hračky za výhodnou cenu. Neváhejte a pořiďte nové hračky pro své ratolesti.
21
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Báječné hračky ​

Jak ušetřit Báječné hračky

Báječné hračky jsou internetový obchod s širokou nabídkou hraček. V sortimentu najdete plyšová zvířátka, hračky pro nejmenší do vody, projektory, dřevěné a různé vzdělávací hračky. Pro chlapce obchod nabízí auta na dálková ovládání, vláčky, nářadí, pistole a pro holčičky kuchyňky, panenky, kočárky hry na zahradu, hudební nástroje, hry na profese, kreativní hračky či kostýmy na karneval.

Máte možnost založit si účet, z něhož budete sledovat a kontrolovat veškeré uskutečněné objednávky. Můžete se přihlásit k newsletteru a budete dostávat informace o novinkách a nadcházejících slevách. Možností, jak ušetřit na Báječné hračky jsou různé slevové akce, Cashback Báječné hračky či doprava zdarma.

Před uskutečněním objednávky je dobré, projít si recenze a zkušenosti ostatních zákazníků. Ty najdete například na portálu Heuréka, kde můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů za stejné produkty.

Jak získat slevový kupón Báječné hračky

Informace o všech nadcházejících slevách a slevových kupónech se dozvíte při přihlášení k newsletteru. Jednou týdně Vám bude zasílán informační e-mail přímo od e-shopu Báječné hračky.

Sledujte i Slevovékódy.cz, kde pro Vás slevové kupóny Báječné hračky a další slevy publikujeme, možností, jak nepropásnout žádnou slevu je odběr našeho newsletteru.

Jak uplatnit slevový kód Báječné hračky

Slevový kód Báječné hračky lze uplatnit v prvním kroku nákupu. Do prázdného pole pod obsahem vybraných produktů vložíte nebo vepíšete kód. Pro odečtení slevového kódu stisknete “Odeslat“.

Pro bezproblémové odečtení si překontrolujte datum platnosti a typ kódu. Tedy do jakého data a na jaké produkty či značku můžete slevový kód Báječné hračky uplatnit.

Cashback Báječné hračky

Cashbackových portálů existuje několik. Cashback Báječné hračky poskytuje portál Tipli ve výši 2 %.

Jak to funguje? Bezplatně se registrujete na Tipli, vyhledáte obchod v němž chcete nakoupit. Po přesměrování nakoupíte tak, jak jste zvyklí. Po zaplacení Vám bude připsána odměna, nejpozději do 48 hodin. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Odměnu získáte i při nákupu za akční ceny.

Báječné hračky slevy – výprodeje

V sekci Hračky v akci najdete množství hraček pro chlapce i děvčata se slevou až 50 %. Báječní hračky slevy nabízí i na hračky pro nejmenší.

V sekci Novinky najdete najdete nové zboží skladem. Můžete vybírat hračky pro děti všech věkových kategorií. Najdete zde plyšové hračky, panenky, odrážedla, houpačky, hry, vzdělávací hračky, kreativní hračky, puzzle, karnevalové kostýmy a mnoho dalších produktů.

Báječné hračky doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky nad 2 500 Kč platí od Báječné hračky doprava zdarma.

Možnosti doručení:

  • Kurýr GLS – dobírka 130 Kč
  • Kurýr GLS – platba předem na účet 105 Kč

Kurýr GLS Vám doručí objednávku do dvou pracovních dnů od odeslání. O době doručení budete informování e-mailem a SMS zprávou. V případě, že Vás kurýr nezastihne poprvé, druhé doručení je zdarma.

Báječné hračky vrácení zboží

Vrácení zboží Báječné hračky umožňuje do 14 dnů od nákupu bez udání důvodu. Zakoupené zboží musí být v původním stavu, tedy v originálním obalu, včetně dokumentace, návodu, příslušenství, apod., poté jej zašlete na vlastní náklady spolu s originálem dokladu o koupi a s formulářem pro vrácení na adresu:

ASCONA 939
Rybníky IV 738
760 01 Zlín

Peněžní prostředky Vám budou zaslány do 14 dnů od obdržení zásilky.

Báječné hračky reklamace 2020

Zboží, na němž se vyskytla vada zašlete spolu s daňovým dokladem a vyplněným reklamačním formulářem na adresu:

ASCONA 939
Rybníky IV 738
760 01 Zlín

Záruční doba je 24 měsíců. Ke každému zboží je přiložena faktura, která slouží jako záruční doklad. O průběhu a vyřízení reklamace budete kontaktování e-mailem nebo telefonicky.

Reklamce Báječné hračky vyřizuje dle zákona do 30 dnů ode dne uplatnění. Po uplynutí této lhůty máte právo od smlouvy odstoupit nebo požadovat výměnu za nové zboží.

Báječné hračky kontakt – e-mail, zákaznická linka

Zákaznická linka je Vám k dispozici v pracovních dnech od 10.00 do 16.30 hod na čísle+421 905 861 180. Kontaktovat obchod můžete kdykoliv prostřednictvím e-mailu. Ty zasílejte na e-mailovou adresu info@bajecnehracky.cz. Využít můžete i kontaktního formuláře na konci stránky.

Kontaktní adresa Báječné hračky:
ASCONA 939
Rybníky IV 738
760 01 Zlín

Na této adrese se nenachází prodejna!