Báječné hračky

4× slevový kód Báječné hračky pro červen 2024​

100%
Využijte portálu Slevovékódy.cz a ušetřete v Báječné hračky. Získat můžete slevový kupón nebo si vybrat slevu na panenky, autíčka nebo dětské sady nářadí. Obchod vám nabízí možnost dopravy zdarma za splnění podmínek, cashback - vrácení části objednávky nebo pravidelné akční nabídky.

Nejlepší slevové kódy Báječné hračky 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Báječné hračky

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Báječné hračky.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Báječné hračky ► využijte dopravu zdarma

E-shop Báječné hračky nabízí širokou škálu zábavy pro Vaše děti a třeba i pro dospělé. Navíc můžete využít od Báječné hračky dopravu zdarma. Poštovné zdarma je pro každého, kdo si nakoupí na jejich internetovém obchodu za alespoň 2 500 Kč. Využijte také akční slevy Báječné hračky a nakupte ještě výhodněji!
15
4
Chci slevu
2 %
cashback

Cashback Tipli 2 % zpět → Báječné hračky

Udělejte radost svým dětem nákupem hraček. Nákup proveďte přes portál Tipli a získáte část peněz z nákupu zpět. Za každý nákup získáte 2 %. Všechny nastřádané cashback odměny si můžete nechat vyplatit na váš účet. Nakupujte se slevou na Báječné hračky, a to opakovaně.
22
1
Chci slevu
2 %
cashback

Báječné hračky: nákupem přes Refundo získáte 2 % zpět → cashback

Ušetřete s každým nákupem. Díky velmi rychlé registraci, která je navíc zdarma, můžete získávat cashbacky Refundo v mnohých e-shopech. Vstupte do obchodu přes speciální odkaz a šetřete na Vašich objednávkách – nakupte např. s 2% slevou Báječné hračky. Nyní můžete nakupovat výhodněji i bez slevových kódů Báječné hračky.
17
4
Chci slevu
akční
slevy

Báječné hračky | Akční slevy na vybrané zboží

V kategorii ,,Hračky v akci” nakoupíte plyšáky a hračky pro kluky i holčičky, společenské hry a doplňky do pokojíčků. Výběr je vždy doplňován o nové hračky za výhodnou cenu. Neváhejte a pořiďte nové hračky pro své ratolesti se slevou Báječné hračky. Ceny jsou konečné, slevový kupon Báječné hračky není potřeba.
21
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Báječné hračky ​

Jak ušetřit Báječné hračky červen 2024

Báječné hračky jsou internetový obchod s širokou nabídkou hraček. V sortimentu najdete plyšová zvířátka, hračky pro nejmenší do vody, projektory, dřevěné a různé vzdělávací hračky. Pro chlapce obchod nabízí auta na dálková ovládání, vláčky, nářadí, pistole a pro holčičky kuchyňky, panenky, kočárky hry na zahradu, hudební nástroje, hry na profese, kreativní hračky či kostýmy na karneval.

Máte možnost založit si účet, z něhož budete sledovat a kontrolovat veškeré uskutečněné objednávky. Můžete se přihlásit k newsletteru a budete dostávat informace o novinkách a nadcházejících slevách. Možností, jak ušetřit na Báječné hračky jsou různé slevové akce či doprava zdarma.

Před uskutečněním objednávky je dobré, projít si recenze a zkušenosti ostatních zákazníků. Ty najdete například na portálu Heuréka, kde můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů za stejné produkty.

Jak získat slevový kupón Báječné hračky

Informace o všech nadcházejících slevách a slevových kupónech se dozvíte při přihlášení k newsletteru. Jednou týdně Vám bude zasílán informační e-mail přímo od e-shopu Báječné hračky.

Sledujte i Slevovékódy.cz, kde pro Vás slevové kupóny Báječné hračky a další slevy publikujeme, možností, jak nepropásnout žádnou slevu je odběr našeho newsletteru.

Jak uplatnit slevový kód Báječné hračky

Slevový kód Báječné hračky lze uplatnit v prvním kroku nákupu. Do prázdného pole pod obsahem vybraných produktů vložíte nebo vepíšete kód. Pro odečtení slevového kódu stisknete “Odeslat“.

Pro bezproblémové odečtení si překontrolujte datum platnosti a typ kódu. Tedy do jakého data a na jaké produkty či značku můžete slevový kupon Báječné hračky uplatnit.

Báječné hračky

Cashback Báječné hračky

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2 % získat bonus až 300 Kč

Cashbackových portálů existuje několik. Cashback Báječné hračky poskytují portály Refundo, Plná peněženka a Tipli ve výši 2 %.

Jak to funguje? Bezplatně se registrujete, vyhledáte obchod v němž chcete nakoupit. Po přesměrování nakoupíte tak, jak jste zvyklí. Po zaplacení Vám bude připsána odměna. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Odměnu získáte i při nákupu za akční ceny.

Báječné hračky slevy – výprodeje

V sekci Hračky v akci najdete množství hraček pro chlapce i děvčata se slevou až 50 %. Báječní hračky slevy nabízí i na hračky pro nejmenší.

V sekci Novinky najdete najdete nové zboží skladem. Můžete vybírat hračky pro děti všech věkových kategorií. Najdete zde plyšové hračky, panenky, odrážedla, houpačky, hry, vzdělávací hračky, kreativní hračky, puzzle, karnevalové kostýmy a mnoho dalších produktů.

Báječné hračky doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky nad 2 500 Kč platí od Báječné hračky doprava zdarma.

Možnosti doručení:

  • Kurýr GLS – dobírka 130 Kč
  • Kurýr GLS – platba předem na účet 105 Kč

Kurýr GLS Vám doručí objednávku do dvou pracovních dnů od odeslání. O době doručení budete informování e-mailem a SMS zprávou. V případě, že Vás kurýr nezastihne poprvé, druhé doručení je zdarma.

Báječné hračky vrácení zboží

Vrácení zboží Báječné hračky umožňuje do 14 dnů od nákupu bez udání důvodu. Zakoupené zboží musí být v původním stavu, tedy v originálním obalu, včetně dokumentace, návodu, příslušenství, apod., poté jej zašlete na vlastní náklady spolu s originálem dokladu o koupi a s formulářem pro vrácení na adresu:

ASCONA 939
Rybníky IV 738
760 01 Zlín

Peněžní prostředky Vám budou zaslány do 14 dnů od obdržení zásilky.

Báječné hračky reklamace 2024

Zboží, na němž se vyskytla vada zašlete spolu s daňovým dokladem a vyplněným reklamačním formulářem na adresu:

ASCONA 939
Rybníky IV 738
760 01 Zlín

Záruční doba je 24 měsíců. Ke každému zboží je přiložena faktura, která slouží jako záruční doklad. O průběhu a vyřízení reklamace budete kontaktování e-mailem nebo telefonicky.

Reklamace Báječné hračky jsou vyřízeny dle zákona do 30 dnů ode dne uplatnění. Po uplynutí této lhůty máte právo od smlouvy odstoupit nebo požadovat výměnu za nové zboží.

Báječné hračky kontakt – e-mail, zákaznická linka

Zákaznická linka Báječné hračky je vám k dispozici v pracovních dnech od 10.00 do 16.30 hod na čísle+421 905 861 180. Kontaktovat obchod můžete kdykoliv prostřednictvím e-mailu. Ty zasílejte na e-mailovou adresu info@bajecnehracky.cz. Využít můžete i kontaktního formuláře na konci stránky.

Kontaktní adresa Báječné hračky:
ASCONA 939
Rybníky IV 738
760 01 Zlín