Bageterie Boulevard

Ověřené slevové kódy Bageterie Boulevard pro říjen 2023​

100%
Bageterie Boulevard se prezentuje jako expresní gourmet a nechce být srovnávána s fastfoody. Specialitou Bageterie Boulevard jsou zapečené i čerstvé bagety. Kromě baget v nabídce naleznete také krémové polévky, burgery, saláty, dezerty nebo snídaně. V rámci věrnostního programu Bageterie Boulevard můžete získat slevy na bagety. Sleva Bageterie Boulevard se pravidelně mění a můžete tak pokaždé vyzkoušet jinou bagetu. Bageterie také občas vydává slevový kód Bageterie Boulevard. Náš web pro Vás má slevový kupón Bageterie Boulevard.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bageterie Boulevard ​

Jak ušetřit Bageterie Boulevard říjen 2023

Recenze Bageterie Boulevard

Rychlé občerstvení Bageterie Boulevard nabízí čerstvě plněné bagety v několika variantách, pečené brambory , husté krémové polévky, Ice tea vlastní výroby, jogurty, fresh nápoje nebo snídaňová menu.

Kamenné pobočky najdete v Brně, Praze, Plzni, Ostravě, Pardubicích a dalších větších městech.

Výhodou bageterie je možnost objednávky online. Objednávku Vám doručí vybraná kurýrní společnost nebo si ji můžete vyzvednout osobně na vybrané pobočce, až bude připravena.

Nevýhodou Bageterie Boulevard je především vyšší cena v porovnání s jinými fastfoody. Na druhou stranu jsou potraviny převážně zdravější.

Možnosti, jak ušetřit v Bageterie Boulevard se dozvíte zde. Díky registraci ve věrnostním programu získáte nejen slevu na každou pátou bagetu nebo nápoj zdarma a slevy do partnerských kin a divadel.

Bageterie Boulevard Vestec je na Google hodnocena převážně kladně, celkově dosahuje hodnocení 4,3/5 hvězdiček. Lidé chválí především rychlou obsluhu a kvalitní suroviny.

Jak získat promo kód Bageterie Boulevard

Promo kódy Bageterie Boulevard pro vás hledá portál Slevovékódy.cz, ale můžete je najít i na facebookových stránkách nebo instagramu Bageterie Boulevard. Možností, jak získat Promo kód Bageterie Boulevard je odběr newsletteru.

Kupóny však získáte i za nákupy na pobočkách Bageterie Boulevard, přihlášením se do věrnostního programu  a na facebookovém profilu obchodu. Promo kód Bageterie Boulevard můžete získat například také při představení nového produktu.

Jak uplatnit slevový kód Bageterie Boulevard

Slevový kód Bageterie Boulevard uplatníte ve druhém kroku nákupu “Dokončení objednávky” po zvolení místa a data dodání. Po zadání adresy doručení. Do pole “Slevový kupon” vepíšete váš slevový kód Bageterie Boulevard.

Kód před použitím vždy překontrolujte, aby mohla být sleva bezproblémově odečtena z ceny objednávky. Slevový kód je nutné uplatnit před vypršením lhůty platnosti.

Cashback Bageterie Boulevard

Cashback je forma vrácení peněz za nákupy on-line zpět. Z každého provedeného nákupu vám bude vráceno určité procento ze zaplacené částky. Tuto částku určuje cashbackový portál. Mezi nejznámější patří Tipli, Vratné peníze, Refundo a Plná peněženka. Procenta se budou sčítat a po dosažení minimální dané částky, vám budou vyplaceny na bankovní účet.

Aktuálně žádný z uvedených portálů cashback Bageterie Boulevard neposkytuje.

Bageterie Boulevard slevy a jak ušetřit

Slevy Bageterie Boulevard svým zákazníkům nabízí v rámci věrnostního programu. Za registraci získáte slevu 50 % na každou pátou bagetu.

Během roku máte možnost využívat i různé sezónní akce Bageterie Boulevard. K takovým patří akce bageta za půlku nebo 1+1 zdarma.

Na pokladnách partnerských kin a divadel Bageterie Boulevard k zakoupeným vstupenkám  získáte i slevový kupón Bageterie Boulevard na pití zdarma. Ten můžete uplatnit ve všech restauracích.

Při předložení věrnostní karty Bageterie Boulevard získáte další slevy:

  • Kino Lucerna – 20% sleva na vstupenku
  • Divadlo ABC – 20% sleva na vstupenku
  • Divadlo Rokoko – 20% sleva na vstupenku
  • Divadlo v Řeznické – 70 Kč sleva na vstupenku + program k inscenaci zdarma

Akci Black Friday Bageterie Boulevard nepořádá.

Sleva na vybranou bagetu je k dispozici každý den v jednotlivých pobočkách Bageterie Boulevard.

Bageterie Boulevard kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro spojení s obchodem se obraťte na telefonní číslo Bageterie Boulevard zákaznické podpory 420 724 437 603. Dostupné od 9:00 do 17:00.

Dále můžete psát na e-mail Bageterie Boulevard: info@bbbox.cz.