Axa pojišťovna

4× slevový kód Axa pojišťovna pro červen 2024​

100%
Axa pojišťovna patří mezi největší české finanční společnosti. V nabídce pojišťovny si můžete vybrat z životního nebo úrazového pojištění, povinného ručení, pojištění domácnosti nebo odpovědnosti a také z řady spořících produktů, ať se jedná o duchodové spoření, připojištění nebo pravidelné investice. Příležitostně můžete narazit na slevy Axa pojišťovna nebo slevový kód Axa pojišťovna. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Axa pojišťovna.

Nejlepší slevové kódy Axa pojišťovna 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Axa pojišťovna

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Axa pojišťovna.
Chci 300 Kč
50%
Sleva

50% sleva Axa pojišťovna na cestovní pojištění

Máme pro vás slevový kód, který můžete použít v Axa pojišťovně a ušetřit na poplatku za cestovní pojištění. Zadejte text kódu a ušetříte 50 %. Akci lze použít na opakované výjezdy i jednorázovou dovolenou. slevový kód Axa pojišťovna je platný do konce roku 2024."
10
2
Odhalit kód
50
50%
Sleva

Sleva na cestovní pojištění Axa pojišťovna 50 %

Máme pro vás slevový kód Axa pojišťovna, se kterým si můžete sjednat levnější cestovní pojištění, a to o 50 %. Využijte slevový kupón Axa pojišťovna při online vyřízení pojištění a ušetříte a můžete cestovat bez starostí. Akce platí do konce roku 2023 a nevztahuje se na jiné typy pojištění."
8
1
Odhalit kód
50
30%
sleva

Axa pojišťovna → sleva 30 % na cestovní pojištění navíc

Ušetřete na cestovním pojištění navíc dalších 30 %. Slevu Axa pojišťovna lze kombinovat se slevou 50 %. Abyste slevu získali sjednejte pojištění přes portál VratnéPeníze, který slevu nabízí zdarma. K registraci na cashbackovém portále není potřeba slevový kupon Axa pojišťovna či VratnéPeníze.
9
3
Chci slevu
50 %
sleva

Sleva 50 % na cestovní pojištění od Axa pojišťovna

Sjednejte si online cestovní pojištění a získejte od Axa pojišťovna slevu 50 %. V jednoduchém kalkulátoru Axa pojišťovna si vyberete variantu pojištění se slevou 50 % a zaplatit můžete platební kartou. Cestujte bez starostí s pojištěním od Axa pojišťovna.
1
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Axa pojišťovna ​

Jak ušetřit Axa pojišťovna červen 2024

AXA pojišťovna, a.s. je součástí společnosti AXA Bank Europe a nabízí pojištění osob i majetku. Nabízí zejména sjednání cestovního pojištění, povinného ručení, občanské odpovědnosti, nemoci a úrazového pojištění.

Jak uplatnit slevové kupóny AXA pojišťovny

V tomto textu Vám vysvětlíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód AXA pojišťovny. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit za sjednání pojištění AXA pojišťovny. Zadat slevový kód AXA pojišťovny je velice jednoduché. Kromě toho Vám poradíme, jak ušetřit na stránce AXA pojišťovny při sjednání pojištění bez slevových kupónů. A na závěr Vám sdělíme pár informací o možnostech platby při sjednání pojištění on-line nebo na pobočce a o AXA Clubu.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón AXA pojišťovny

Snažíme se stále přidávat platné slevové kupóny AXA Pojišťovny. Veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kód AXA pojišťovny. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kupón AXA pojišťovny.

Jak použit a uplatnit slevový kód AXA pojišťovny

Pokud budete mít slevový kupón AXA Pojišťovny, který najdete aktuální na našich stránkách, lze jej uplatnit následovně. Na stránce AXA pojišťovny si vyberte typ pojištění. Slevový kód je nutné zkopírovat či přepsat do příslušného pole u sjednání pojištění a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). Pokud je slevový kupón AXA pojišťovny v pořádku, sleva se Vám ihned odečte. Pak můžete pokračovat v objednávce jako obvykle.

Axa pojišťovna

Při výběru slevového kupónu AXA pojišťovny berte ohled na podmínky používaní. Velice důležitými jsou konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota pojištění.

Aktuální slevy AXA pojišťovny. Jak ušetřit při on-line sjednání pojištění?

AXA pojišťovna nabízí několik slev.

Při sjednání pojištění on-line získáte desetiprocentní slevu.

Při sjednání cestovního pojištění AXA pojišťovny on-line získáte dvacetiprocentní slevu.

Pokud máte povinné ručení, můžete získat bonus. Bonus je částka, o kterou se snižuje pojistné v případě bezeškodného průběhu. Rozhodná doba pro výpočet bonusu jsou celé měsíce od sjednání povinného ručení. Výše bonusu se udává v procentech.

Za každou pojistnou událost, při které je nutné uhradit pojistné plnění, se rozhodná doba snižuje o dvacet čtyři měsíců. Právě proto při dostávání se do minusových hodnot vzniká i malus, což je částka v procentech, o kterou se cena pojistného navyšuje. Maximální sleva může dosáhnout šedesáti pěti procent.

AXA pojišťovna nabízí také desetiprocentní slevu při roční platbě povinného ručení.

Možnosti platby

Po uplatnění slevového kupónu AXA pojišťovny během sjednání pojištění můžete pokračovat k platbě. AXA pojišťovna nabízí několik možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na stránce AXA pojišťovny ihned po sjednání pojištění. Kartou můžete zaplatit i na pobočce (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron). Na pobočce je také možné zaplatit v hotovosti. Pohodlnou je i platba pomocí QR kódu v bankovní aplikaci. Zaplatit můžete i převodem na účet. Nevýhodou převodu je ale to, že je pomalejší.

Kromě toho se můžete stát členem AXA Clubu po sjednání schůzky. AXA Club je interenetový portál, který přináší celou řádu výhod. Získáte platební kartu AXA Clubu, jež Vám pomůže zlevnit Vaše pojištění či navýšit Vaše investice. Při nakupování pomocí platební karty AXA Clubu za každou transakci získáte půlprocentní bonus. Jinými výhody jsou jedenáctiprocentní bonus při nákupu u partnerů AXA Clubu či finanční rezerva až 250 000 Kč.