Axa pojišťovna

Slevový kupón Axa pojišťovna listopad 2020

100%
Axa pojišťovna patří mezi největší české finanční společnosti. V nabídce pojišťovny si můžete vybrat z životního nebo úrazového pojištění, povinného ručení, pojištění domácnosti nebo odpovědnosti a také z řady spořících produktů, ať se jedná o duchodové spoření, připojištění nebo pravidelné investice. Příležitostně můžete narazit na slevy Axa pojišťovna nebo slevový kód Axa pojišťovna. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Axa pojišťovna.

Aktuální slevový kód Axa pojišťovna 2020

300 Kč
za registraci

Získejte 300 Kč za registraci do Tipli a vyhrajte jeden ze tří iPhonů

Cashback portál Tipli nabízí bonus 300 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat. Jako bonus můžete vyhrát jeden ze tří iPhonů.
Chci 300 Kč
50 %
sleva

Sleva 50 % na cestovní pojištění od Axa pojišťovna

Sjednejte si online cestovní pojištění v Axa pojišťovna a získejte slevu 50 %. V jednoduchém kalkulátoru Axa pojišťovna si vyberete variantu pojištění se slevou 50 % a zaplatit můžete platební kartou. Cestujte bez starostí s pojištěním od Axa pojišťovna.
1
2
Chci slevu
sleva
25 %

Axa pojišťovna→ Sleva 25% na pojištění domácnosti

Pokud si uzavřete pojištění domácnosti u Axa pojišťovny získáte automaticky pojištění odpovědnosti zdarma. Navíc velký bonus v podobě slevy 25% dostanete, pokud si pojištění domácnosti u Axa pojišťovny sjednáte on-line. Slevu i bonus obdržíte automaticky aniž byste museli vyplňovat slevový kupón Axa pojišťovny.
19
1
Chci slevu
sleva
25 %

Axa pojišťovna: sleva 25% na pojištění stavby

Potřebujete pojistit vaši nemovitost? Sjednejte si pojištění u Axa pojišťovny a získáte jako bonus pojištění odpovědnosti zdarma. Pokud si pojištění sjednáte on-line dostanete slevu 25%. Slevu získáte automaticky aniž byste museli zadávat slevový kód Axa pojišťovny.
23
1
Chci slevu
-20 %
na pojištění

Axa pojišťovna ► pojištění odpovědnosti -20 %!

Získejte pojištění odpovědnosti se slevou 20 %. Slevu získáte pokud si pojištění zřídíte online.
18
1
Chci slevu
30%
sleva

Axa pojišťovna >> Sleva 30 % na cestovní pojištění navíc!

Ušetřte s Axa pojišťovna na cestovním pojištění navíc dalších 30 %. Slevu lze kombinovat se slevou 50 %. Abyste slevu získali sjednejte pojištění přes portál VratnéPeníze, který slevu nabízí zdarma.
9
1
Chci slevu
30 % zpět
VratnéPeníze

VratnéPeníze cashback! ->Axa pojišťovna

Získejte cashback 30 % pro vaše sjednání cestovního pojištění od VratéPeníze. Tento cashback portál vám peníze zpětně vrátí, pokud nakoupíte skrze jejich účet, který si zdarma zřídíte.
10
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Axa pojišťovna ​

Jak ušetřit Axa pojišťovna 2020

AXA pojišťovna, a.s. je součástí společnosti AXA Bank Europe a nabízí pojištění osob i majetku. Nabízí zejména sjednání cestovního pojištění, povinného ručení, občanské odpovědnosti, nemoci a úrazového pojištění.

Jak uplatnit slevové kupóny AXA pojišťovny

V tomto textu Vám vysvětlíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód AXA pojišťovny. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit za sjednání pojištění AXA pojišťovny. Zadat slevový kód AXA pojišťovny je velice jednoduché. Kromě toho Vám poradíme, jak ušetřit na stránce AXA pojišťovny při sjednání pojištění bez slevových kupónů. A na závěr Vám sdělíme pár informací o možnostech platby při sjednání pojištění on-line nebo na pobočce a o AXA Clubu.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón AXA pojišťovny

Snažíme se stále přidávat platné slevové kupóny AXA Pojišťovny. Veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kód AXA pojišťovny. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kupón AXA pojišťovny.

Jak použit a uplatnit slevový kód AXA pojišťovny

Pokud budete mít slevový kupón AXA Pojišťovny, který najdete aktuální na našich stránkách, lze jej uplatnit následovně. Na stránce AXA pojišťovny si vyberte typ pojištění. Slevový kód je nutné zkopírovat či přepsat do příslušného pole u sjednání pojištění a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). Pokud je slevový kupón AXA pojišťovny v pořádku, sleva se Vám ihned odečte. Pak můžete pokračovat v objednávce jako obvykle.

Při výběru slevového kupónu AXA pojišťovny berte ohled na podmínky používaní. Velice důležitými jsou konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota pojištění.

Aktuální slevy AXA pojišťovny. Jak ušetřit při on-line sjednání pojištění?

AXA pojišťovna nabízí několik slev.

Při sjednání pojištění on-line získáte desetiprocentní slevu.

Při sjednání cestovního pojištění AXA pojišťovny on-line získáte dvacetiprocentní slevu.

Pokud máte povinné ručení, můžete získat bonus. Bonus je částka, o kterou se snižuje pojistné v případě bezeškodného průběhu. Rozhodná doba pro výpočet bonusu jsou celé měsíce od sjednání povinného ručení. Výše bonusu se udává v procentech.

Za každou pojistnou událost, při které je nutné uhradit pojistné plnění, se rozhodná doba snižuje o dvacet čtyři měsíců. Právě proto při dostávání se do minusových hodnot vzniká i malus, což je částka v procentech, o kterou se cena pojistného navyšuje. Maximální sleva může dosáhnout šedesáti pěti procent.

AXA pojišťovna nabízí také desetiprocentní slevu při roční platbě povinného ručení.

Možnosti platby

Po uplatnění slevového kupónu AXA pojišťovny během sjednání pojištění můžete pokračovat k platbě. AXA pojišťovna nabízí několik možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na stránce AXA pojišťovny ihned po sjednání pojištění. Kartou můžete zaplatit i na pobočce (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron). Na pobočce je také možné zaplatit v hotovosti. Pohodlnou je i platba pomocí QR kódu v bankovní aplikaci. Zaplatit můžete i převodem na účet. Nevýhodou převodu je ale to, že je pomalejší.

Kromě toho se můžete stát členem AXA Clubu po sjednání schůzky. AXA Club je interenetový portál, který přináší celou řádu výhod. Získáte platební kartu AXA Clubu, jež Vám pomůže zlevnit Vaše pojištění či navýšit Vaše investice. Při nakupování pomocí platební karty AXA Clubu za každou transakci získáte půlprocentní bonus. Jinými výhody jsou jedenáctiprocentní bonus při nákupu u partnerů AXA Clubu či finanční rezerva až 250 000 Kč.