Atlas VPN

3× slevový kód Atlas VPN pro březen 2024​

100%
Pokud chcete bezpečněji procházet internet nebo se podívat na Netflixu na film, který není pro Česko dostupný, můžete k tomu využít VPN, tedy virtuální privátní síť (Virtual Private Network). Tato služba vám umožní využít VPN ze serverů, které společnost provozuje a znemožnit tak případné vysledování vaší polohy nebo právě dokáže odemknout zahraniční obsah díky vaší fiktivní poloze na jiném místě.

Nejlepší slevové kódy Atlas VPN 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Atlas VPN

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Atlas VPN.
Chci 300 Kč
Sleva na
předplatné

Ušetřete až 83 % na předplatném Atlas VPN

Službu Atlas VPN můžete odebírat na měsíc i několik let, zároveň platí, že čím delší předplatné, tím větší sleva. Pokud tedy objednáte Atlas VPN na dva roky, dostanete 2 měsíce služby zdarma navíc jako odměnu a k tomu ještě bude cena pořízení v přepočtu na měsíce o 83 % levnější než při jednorázovém krátkodobém nákupu.
12
3
Chci slevu
30denní
garance

Atlas VPN → Záruka vrácení peněz po dobu 30dnů

Atlas VPN – to by měla být neomezená data na neomezeném počtu zařízení. Rozhodli jste se zvolit si právě tuto VPN službu a zakoupíte si tarif VPN na 2 roky? Potom máte bonus v podobě záruky vrácení peněz. Tato garance Atlas VPN je stanovena na 30 dní a začíná běžet dnem nákupu. Pokud nebudete se službami Atlas […]
12
3
Chci slevu
Cashback
od Tipli

Cashback Atlas VPN → Až 30 % zpět z nákupu díky Tipli

Cashback Tipli vám vrátí část peněz z částky sjednaného VPN tarifu zpět. Atlas VPN cashback může dosahovat až 30 % a vy ho obdržíte v případě, pokud se na portálu Tipli.cz zaregistrujete a přes speciální odkaz se prokliknete na AtlasVPN.com. Po provedeném nákupu, by se vám měla uvedená procenta zobrazit v zákaznickém účtu Tipli. Po splnění daných podmínek si […]
30
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Atlas VPN ​

Jak ušetřit Atlas VPN březen 2024

VPN se používá především z důvodů zabezpečení online aktivit. Bez kvalitního zabezpečení se mohou vaše citlivé údaje dostat do špatných rukou. Atlas VPN umožňuje připojení k vybranému VPN serveru a zajištění anonymního prohlížení webového obsahu a přístup k lokálně blokovaným službám. Přenášená data jsou zašifrována a člověk ukryt. Díky tomu se nemusíte obávat, že někdo bude zaznamenávat, jaké stránky na internetu navštěvujete. Atlas VPN byl spuštěn v lednu 2020, má servery téměř po celém světě a dnes patří mezi bezpečné virtuální privátní sítě. Sídlo společnosti je ve Spojených státech amerických.

Mezi výhody Atlas VPN patří to, že své zákazníky nelimituje zbytečnými podmínkami a nabízí silné bezpečnostní funkce. Aplikace jsou intuitivní a snadné na používání. Webové stránky i uživatelské prostředí podporují češtinu, tudíž nebudete mít problémy s instalací ani s obsluhou. Bezplatná verze Atlas VPN bývá na úkor placené pomalejší a nenabízí podporu streamování. Musíte rovněž počítat s tím, že ve free programu jsou dostupné jen tři lokality a můžete prosurfovat maximálně 5 GB za měsíc. Ovšem i tak free Atlas VPN umožňuje zdarma základní bezpečný pohyb na internetu a možnost detailního otestování před pořízením placené verze.

Pokud chcete využívat VPN pro odblokovaní knihoven streamovacích služeb, budete muset zvolit placenou verzi Atlas VPN. Prémiová verze Atlas VPN nemá datový limit, nechybí možnost připojit neomezený počet zařízení a navíc blokuje reklamy. Atlas VPN funguje jako PC program i jako mobilní aplikace, je kompatibilní s různými zařízeními a s různými operačními systémy. Atlas VPN je dobrou volbou pro úplné začátečníky i pro náročnější uživatele. Příznivé recenze služby Atlas VPN a její důvěryhodnost zvyšuje i skutečnost, že Atlas VPN koupila společnost Nord Security, která provozuje populární virtuální privátní síť Nord VPN.

Jak získat promo kód Atlas VPN

Chcete vědět, jak získat promo kód Atlas VPN? Čím na kratší dobu si službu zakoupíte, tím více platíte. Nejkratší doba předplatného 1 měsíc je přirozeně nejdražší. Pokud si předplatíte 2 roky, vyjde vás to měsíčně levnější, než když sáhnete po měsíčním tarifu. Objednat si můžete měsíční, roční nebo dvouleté předplatné. Nemusíte se ničeho obávat, když vám nebude VPN vyhovovat, platí zde 30 denní garance vrácení peněz.

Pokud chcete ušetřit při každém nákupu, tak před odesláním objednávky navštivte stránky našeho portálu SlevovéKódy.cz. Najděte si zde obchod, ve kterém chcete nakoupit. Zobrazí se vám platné slevové kódy a další výhodné akce. Na svých nákupech tak ušetříte nemalé peníze přímo v košíku obchodu.

Jak uplatnit slevový kód Atlas VPN

Ptáte se, jak uplatnit slevový kód Atlas VPN? V prvním kroku si vyberete výši předplatného, kde již uvidíte zlevněnou cenu. Po vyplnění potřebných údajů objednávku dokončíte. Pro platbu je možné využít kreditní kartu, Google Pay a PayPal. Nechybí ani možnost platby kryptoměnami.

Cashback Atlas VPN

Cashback Tipliaž 30 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné penízeaž 30 % získat bonus 50 Kč

Při nákupu služby Atlas VPN lze získat tzv. cashback, jedná se o vrácení procentuální části původní ceny zpět na účet kupujícího. I u nás je již spousta zákazníků, kteří takto pravidelně nakupují. Portály Tipli.cz a VratnéPeníze.cz vás odmění za to, že si přes ně zakoupíte službu Atlas VPN. Můžete mít až 30 % z vašeho nákupu zpět.

Pokud nejste zaregistrováni na cashbackovém portále, nutno tak před nákupem učinit. Následně se prokliknete do obchodu a nakupujte jako obvykle. Cashback Atlas VPN i další ušetřená procenta z nákupů v jiných obchodech si můžete nechat přeposlat přímo na váš bankovní účet. Další populární cashbackové portály u nás PlnáPeněženka.cz a Refundo.cz zatím cashback Atlas VPN nenabízí, můžete jej však využít pro jiné obchody.

Atlas VPN slevy a jak ušetřit

V posledních letech stoupají počty útoků a proto je důležité chránit své soukromí na internetu, k čemuž slouží právě VPN. Atlas VPN je propracovaná služba, která má co nabídnout. Díky nízkým cenám, programu zdarma a neomezenému počtu připojených zařízení není žádným překvapením, že si Atlas VPN velmi rychle našel velkou skupinu uživatelů.

Atlas VPN vás nezklame ani při listopadovém svátku Atlas VPN Black Friday. V plánu předplatného nabízí velké slevy. Tato akce trvá několik dní a vy máte možnost získat tuto VPN výrazně levněji. Stránky má Atlas VPN i na Facebooku. Zde se dozvíte informace o chystaných akcích a dalších výhodných nabídkách. Pokud chcete ušetřit, tak neváhejte využít slevy Atlas VPN a nakupujte výhodně.

Atlas VPN kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Na záložce Centrum nápovědy (Help) najdete odpovědi na nejčastější dotazy. Pokud si přesto nevíte rady, můžete jim kdykoli poslat e-mail na adresu: support@atlasvpn.com nebo přes chat.

Předplatitelé Premium mají přístup k personalizované zákaznické podpoře 24/7.