Astratex

Ověřené slevové kódy Astratex pro květen 2024​

100%
Astratex je obchod, který se zaměřuje především na dámské spodní prádlo a plavky. Kromě spodního prádla v nabídce naleznete také běžné oblečení jako sukně, kalhoty nebo halenky. V obchodě kromě žen naleznou spodní prádlo i muži. Koupit zde mohou například tílka nebo bambusové ponožky. Astratex nabízí dopravu zdarma na nákup nad 1 499 Kč. Sleva Astratex jsou pravidelně aktualizovány. Obchod čas od času zveřejní také slevový kód Astratex. Náš web pro Vás má současný slevový kupón Astratex.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Astratex ​

Jak ušetřit Astratex květen 2024

internetový obchod Astratex nabízí dámské, pánské i dětské spodní prádlo a dámské plavky. Kamennou výdejnu najdete v Praze na Náměstí Republiky v OD KOTVA v prvním patře.

Astratex poskytuje velký výběr velikostí podprsenek od 65/A až do 120/G a kalhotek od XS do 5XL. Pokud Vám zboží nebude sedět jednoduše jej vyměníte přes online výměnu. Doprava bude zdarma pokud použijete štítek s předplaceným poštovným, který najdete ve své zásilce.

Způsobů, jak ušetřit v Astratex je mnoho. Doprava zdarma Astratex platí také na první nákup po vložení Vašeho e-mailu nebo při nákupu nad 1 499 Kč. Doprava zdarma se může pojit i s tradičními akcemi Astratex Black Friday a Astratex Cyber Monday. Každý týden probíhá Astratex akce týdne, během které nakoupíte spodní prádlo se slevou. Nabídka je pravidelně obměňována.

Registrovaní zákazníci do Astratex Pokladničky získávají část peněz z nákupů zpět ve výši 8 %. Vrácenou částku můžete kdykoliv použít na zaplacení prováděného nákupu.

Jak získat slevový kupón Astratex

Slevové kupóny Astratex jsou nabízeny nejčastěji v rámci akcí, jako je Astratex Black Friday či Doprava zdarma o vybraném dni nebo víkendu. Astratex slevové kódy zasílá e-mailem registrovaným zákazníkům v newsletteru.

Kupóny lze zpravidla uplatnit na veškerý sortiment obchodu. Nelze je použít na již zlevněné zboží. Sledujte tuto stránku, na které pro Vás aktuální slevové kódy publikujeme a žádná sleva ani kód Vám neuteče.

Jak uplatnit slevový kód Astratex

Astratex

Slevový kód Astratex uplatníte v prvním kroku nákupu. Pod výčtem produktů kliknete na “Slevový kód” a vložíte jej do bílého pole. Poté stisknete “UPLATNIT” a hodnota kódu bude odečtena.

Před uplatněním je potřeba zkontrolovat lhůtu platnosti, minimální výši nákupu či typ kupónu, zda se jedná o Astratex slevový kupón nebo dárkový šek.

Cashback Astratex

Při nákupu přes cashbackový portál Tipli můžete získat až 7,5 % z částky nákupu zpět. Cashback Astratex činí 7,5 %. Při nákupu outletových produktů 2,5 %. 

Cashback Astratex získáte při registraci na Tipli. Poté najdete obchod ve výběru obchodů na portálu a nakoupíte, tak jako vždy. Po zaplacení Vám bude připsána odměna.

Vytvořením zákaznického účtu na Astratex můžete využívat Pokladničku, díky které získáte část peněz z nákupů zpět. Po 15 kalendářních dnech od zaplacení objednávky Vám bude vráceno 8 %. Částku z Pokladničky lze uplatnit pouze na zaplacení zboží, nikoliv na úhradu dopravy. Vrácenou částku můžete využít na libovolný nákup. V případě, že ji nevyužijete, zůstane k dispozici 6 měsíců od poslední objednávky.

Pro uplatnění částky z Pokladničky je potřeba se přihlásit k zákaznickému účtu. V košíku pod přehledem zboží najdete text “Uplatnit Pokladničku“. Po kliknutí na něj se Vám zobrazí informace, kolik peněz v Pokladničce máte, spolu s možností jejich využití. Po kliknutí na “UPLATNIT” bude částka z objednávky odečtena a stav Pokladničky se vynuluje.

Astratex slevy – výprodeje, Black Friday, Cyber Monday…

Obchod Astratex má pro své zákazníky po celý rok nachytané slevy a výprodeje. Každoročně se účastní akcí Astratex Black Friday a Astratex Cyber Monday, během kterých jsou produkty za výrazně snížené ceny. S těmito akcemi se může pojit i doprava zdarma při dosažení minimální částky nákupu.

V sekci “Akce týdne” najdete produkty se slevou 10 % – 40 %. Tato Astratex akce je časově omezena. Výprodej Astratex nabízí zboží až se slevou 70 %. Ve výprodeji najdete dámské spodní prádlo a plavky, pánské i dětské prádlo a sportovní oblečení či doplňky.

Astratex doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma platí při nákupu nad 1 499 Kč. Doprava zdarma na Astratex platí i při prvním nákupu. Dopravu zdarma získáte i při dalších akcích jako je například Astratex Cyber Monday nebo probíhá o vybraném víkendu či také v rámci Astratex Black Friday.

  • Česká pošta balík do ruky – 79 Kč při platbě předem, 118 Kč při dobírce
  • Česká pošta balík na poštu – 79 Kč při platbě předem, 118 Kč při zvolení dobírky, balíček bude uchován dní, po domluvě až 15 dní
  • Kurýrní službou – 79 Kč při platbě předem, 118 Kč při zvolení dobírky, kurýrní službu si zvolíte dle zadané doručovací adresy
  • PPL Parcel Shop – 79 Kč při platbě předem, 118 Kč při zvolení dobírky, služeb výdejního místa je možné využít kdykoli v otvíracích hodinách
  • Zásilkovna – 49 Kč při platbě předem, 88 Kč při zvolení dobírky, balíček bude doručen na vybranou pobočku
  • Osobní odběr – zdarma v OD Kotva – Náměstí Republiky Praha,  PO-NE 9:00-20:00, zboží je zde možné i vyzkoušet

Zásilku vždy pozorně prohlédněte. Pokud nese známky mechanického poškození, odmítněte její převzetí.

Astratex vrácení zboží

Vrácení zboží Astratex bez udání důvodu je možné do 14 dní. Vyplňte reklamační lístek, který je součástí dodacího listu, a spolu se zbožím zašlete na adresu:

Astratex s. r. o.
Jugoslávská 15
547 01 Náchod

Na reklamační lístek uveďte číslo účtu, pro vrácení dané částky za nákup. Pokud účet nevlastníte, na základě domluvy Vám budou vráceny peníze složenkou. Částka bude vrácena 10 deseti dní ode dne doručení zásilky.

Astratex reklamace 2024

Pokud vznikne na výrobku vada v záruční době, tedy během 24 měsíců. Astratex reklamace neuzná v případě, že vada vznikla nešetrným či nevhodným zacházením nebo mechanickým poškozením. Reklamaci je možné uplatnit přes provozovatele poštovních služeb či osobně. Náklady na dopravu hradí zákazník.

Při zasílání poštou je nutné zboží vhodně zabalit, aby během přepravy nedošlo k jeho znehodnocení.  Produkt s přiloženým popisem vady a vyplněným reklamačním listem, který se nachází ve spodní části dodacího listu s Vaším kontaktem zašlete na adresu:

Astratex s. r. o.
Jugoslávská 15
Náchod
54701

nebo osobně na adresu:

Astratex s. r. o.
OD KOTVA, Nám. Republiky (1. patro)
Praha

Astratex reklamace vyřizuje nejpozději do 30 dnů od převzetí zaslaného zboží. O jejím průběhu budete informováni e-mailem.

Astratex kontakt – telefon, e-mail

Dotazy ohledně výrobků, cen či skladové dostupnosti směřujte na zákaznickou linku na telefonním čísle: 844 111 176 každý pracovní den 8:00-18:00.

Nebo je můžete sdělit i písemně a zaslat na e-mail Astratex: info@astratex.cz. Obchod se snaží odpovídat nejpozději do následujícího pracovního dne.