Asko nábytek

5× slevový kód Asko nábytek pro červenec 2024​

100%
Firma Asko nábytek prodává vybavení do domácnosti, na zahradu nebo do kanceláře. Vybrat si můžete ze široké nabídky sedacích souprav, obývacích stěn, kuchyňských bloků, koupelnových skříněk, zahradního nábytku nebo kancelářských židlí. Asko nábytek nabízí dopravu zdarma na vybrané produkty. Asko nábytek slevy pravidelně aktualizuje a čas od času můžete také nerazit na slevové kódy Asko nábytek. Náš web pro Vás má slevový kupón Asko nábytek.

Nejlepší slevové kódy Asko nábytek 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Asko nábytek

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Asko nábytek.
Chci 300 Kč
až 3 %
cashback

Tipli nabízí cashback až 3 % z nákupu na Asko nábytek

Při nákupu na Asko nábytek můžete využít služeb portálu Tipli, který nabízí cashback až 3 % z hodnoty nákupu. Pro získání cashbacku je potřeba registrace, která je zdarma. Po úspěšné registraci získáte zajímavý vstupní bonus. Po uspoření minimální částky můžete peníze převést na svůj účet. K založení účtu nepotřebujete zvláštní slevový kód Tipli.
24
1
Chci slevu
až 3 %
cashback

Cashback na Asko nábytek ve výši až 3 % díky Refundo

Portál Refundo nabízí cashback až 3 % z hodnoty nákupu na Asko nábytek. K získání peněz zpět se stačí bezplatně registrovat. Po úspěšné registraci získáte finanční bonus. Naspořené peníze můžete převádět na svůj účet.
0
1
Chci slevu
až 3 %
cashback

VratnéPeníze.cz cashback: až 3 % z nákupu na Asko nábytek

Pokud, při nákupu na Asko nábytek, využijete služeb portálu VratnéPeníze.cz, získáte zpět cashback až 3 %. Pro úsporu stačí bezplatná registrace na portále. Pokud registrace proběhne úspěšně, získáte zajímavý finanční bonus. Uspořené peníze můžete převést na svůj běžný účet VratnéPeníze.cz.
10
1
Chci slevu
akční
slevy

Výprodej se slevami v Asko nábytek

E-shop pravidelně pořádá výprodej. Slevy Asko nábytek, na poslední kusy, mohou dosahovat i více, jak 50 %, z původní ceny. Nabídka výprodeje se liší, najít v ní můžete různé druhy kuchyňského nábytku, vybavení do koupelny, ložnice a dalších místností. Nabídka je určena všem, není zapotřebí slevového kuponu Asko nábytek.
0
5
Chci slevu
akční
slevy

Asko nábytek → zahradní nábytek se slevou

Nový zahradní nábytek pořídíte levněji! Právě nyní můžete využít výhodné slevy Asko nábytek a pořídit tak vše potřebné za mnohem nižší ceny. Konečné ceny, po odečtení slev, najdete u jednotlivých výrobků. Slevový kód Asko nábytek již není potřeba. Platí do ukončení akce či vyprodání skladových zásob.
17
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Asko nábytek ​

Jak ušetřit Asko nábytek červenec 2024

Se sortimentem obchodu Asko nábytek vybavíte Váš dům od kuchyně po zahradu, najdete v něm nábytek, kuchyňské i bytové doplňky nebo osvětlení. Nakupovat můžete v kamenných obchodech i přes e-shop.

Cest jak ušetřit Asko nábytek nabízí mnoho. Jednou z možností je stát se členem věrnostního programu. Díky němu získáte s každou další objednávkou danou výši slevy. Dále můžete ušetřit díky sezónním výprodejům, akčním letákům a akcím jako je Black Friday nebo Dny Marianne.

Před dokončením nákupu je dobré porovnat cenu zboží přes některý z porovnávačů cen, například Heuréka.

Jak získat slevový kupón Asko nábytek

Slevový kód pro slevu 3 %, 5 % a 7 % v rámci věrnostního programu Vám bude zaslán s každou další objednávkou. Pro většinu výprodejů a akcí není potřeba zadávat slevový kód Asko nábytek.

Aktuální slevové kupóny Asko nábytek pro Vás shromažďujeme a publikujeme na této stránce.

Jak uplatnit slevový kód Asko nábytek

Asko nábytek

Slevový kód Asko nábytek uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Kupón vložíte do pole s označením ” Zadejte kód ”. Poté kliknete na ” Vložit ” a jestliže byl kód vložen správně, bude Vám sleva ihned odečtena.

Před vložením kódu si nezapomeňte pročíst podmínky pro správné uplatnění. Tedy platnost kupónu, výši minimální ceny objednávky, popřípadě další podmínky, se kterými lze nebo nelze Slevový kupón Asko nábytek kombinovat.

Cashback Asko nábytek

Cashback Plná peněženkaaž 3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 3 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné penízeaž 3 % získat bonus 50 Kč

Ušetřete s cashbackem, který pro Asko nábytek poskytuje portál Tipli a řada dalších.

Registrace na Tipli je bezplatná. Po zaregistrování vyhledáte obchod v nabídce portálu a prokliknete se do něj. Nákup proběhne tak jako vždy. Po zaplacení Vám bude část peněz vrácena.

Odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku, je počítána bez DPH, hodnoty dopravy a popřípadě věrnostní odměny.

Cashback Asko nábytek činí až 3 % při nákupu zboží bez slevy nebo se slevou maximálně 42 %, na produkty z letáku 1,3 %. 

Asko nábytek slevy – výprodeje, Black Friday, Dny Marianne,…

Asko nábytek slevy probíhají neustále po celý rok. Jedná se o sezónní výprodeje, jako jsou Letní výprodej Asko nábytek nebo Adventní nadílka, během kterých zakoupíte vybrané zboží se slevou až 70 %.

Ušetřit Vám pomůže i Asko věrnostní program. S registrací a při druhé objednávce získáte slevu3 % z prodejních cen produktů, na třetí objednávku 5% slevu a při každé další 7% slevu. Slevy se netýkají dopravného a aktuálně dostupných produktů. Pro uplatnění slevy musí být předešlá objednávka doručena.

Asko nábytek slevy najdete v akčním letáku, který se obměňuje každých 14 dní.

Mezi další pořádané akce patří Asko nábytek Black Friday nebo Dny Marianne. Nepravidelně probíhá akce Asko nábytek doprava zdarma. Objednávka je limitována minimální hodnotou a je vždy časově omezena.

Pro internetové zákazníky je připravována i akce e-shop speciál, ve kterém naleznete produkty nedostupné na žádné z kamenných prodejen. Zakoupit je můžete pouze prostřednictvím internetového obchodu.

O všech Asko slevách, akcích a výprodejích se včas dozvíte registrací do newsletteru.

Asko nábytek doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma z Asko nábytek je pro Vás při objednávkách nad 25 000 Kč. Dopravné pro objednávky s nižší peněžní hodnotou činí 759 Kč.

Zásilku Vám doručí přepravní služba PPL nejpozději do 30 pracovních dnů po uzavření kupní smlouvy, pokud není uvedeno jinak.  Při objednání tří a více kusů zboží se zásilka automaticky přepravuje jako produkt PPL Sprint a uplatní se výše dopravného 759 Kč.

Zákazník musí provést kontrolu zásilky, jestli zůstal obal neporušený a zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Pokud je při převzetí zásilky zjištěno poškození, zákazník není povinen zásilku převzít.

Pokud se nepovede zásilku do 10 dnů od expedice doručit, bude vrácena prodejci.

V průběhu roku probíhá akce Asko nábytek doprava zdarma, která je vždy omezena časově a danou výší objednávky. Přihlášením do newsletteru Asko nábytek budete vždy včas o všech akcích a slevách informování.

Asko nábytek vrácení zboží

Vrácení zboží Asko nábytek umožňuje ve lhůtě 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop.

Odstoupení od kupní smlouvy lze provést několika způsoby. Můžete vyplnit elektronický formulář nebo smlouvu vytvořit a zaslat formou dopisu popřípadě prostřednictvím e-mailu. Do smlouvy uvedete číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu pro vrácení kupní ceny. Pověřený pracovník obchodu Asko nábytek potvrdí přijetí smlouvy.

Peněžní prostředky za zakoupené zboží, budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy stejným způsobem, jakým byly uhrazeny.

Adresa pro vrácení zboží:
ASKO – NÁBYTEK, spol. s r.o.
Nákupní 444/6
102 00 Praha 10 – Štěrboholy

Asko nábytek reklamace 2024

Reklamace Asko nábytek lze vyřídit prostřednictvím formuláře s fotodokumentací na internetových stránkách nebo ve kterémkoliv kamenném obchodě. Zákazník předloží originál nebo kopii prodejního dokladu .

Pověřený pracovník rozhodne o reklamaci ihned, ve složitějších případech do 3 pracovních dnů. Reklamace Asko nábytek včetně odstranění vady musí vyřídit nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

V případě vrácení části nebo celé kupní ceny za zboží z jakéhokoliv důvodu, může být částka do výše 2 500 Kč vyplacena v hotovosti na pokladně obchodu. V případě, že částka převyšuje tuto hodnotu, bude vrácena bankovním převodem nebo poštovní poukázkou do 20 dnů.

Asko nábytek kontakt – infoservis

Veškeré Vaše dotazy můžete směřovat na infoservis Asko nábytek.

Zákaznický servis pro prodejny na čísle 232 000 222 volba 1 je Vám k dispozici Pondělí – Neděle 9:00 – 20:00 hodin.

Zákaznický servis pro e-shop na čísle 232 000 222 volba 2 je Vám k dispozici Pondělí-Pátek 8:00-18:30 hodin, Sobota – Neděle 9:00 – 9:30 hodin.

Svoje otázky, připomínky a návrhy můžete zaslat i přes kontaktní formulář.