Armyshop → nejlepší slevy pro říjen 2019 ​ | SlevovéKódy.cz

Armyshop

Nejlepší slevové kódy Armyshop říjen 2019

100%
Internetové stránky Armyshop nabízejí široký sortiment army oblečení a vybavení. Oblečení, obuv, zavazadla, pouzdra, nářadí z kvalitních materiálů a zpracování, to vše seženete v tomto e-shopu. Ušetřit v Armyshop můžete díky slevovým kódům. Doprava zdarma je již od 2 000 Kč. Slevovékódy.cz pro vás sbírají výhodné nabídky a slevy Armyshop.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Armyshop ​

Jak ušetřit Armyshop 2019

V e-shopu Armyshop seženete jakýkoliv typ vojenského oblečení. V nabídce obchodu naleznete veškeré taktické, vojenské a military vybavení včetně vojenské obuvi, nástrojů a nářadí. V Armyshopu si přijdou na své nejen military nadšenci, ale také trampové, táborníci či rybáři.

Slevy Armyshop se často obměňují, a proto doporučujeme obchod rovněž sledovat na sociálních sítích.

Armyshop nevlastní síť kamenných poboček. Vzorkovou prodejnu Armyshop naleznete v obci Hronov. Otevřeno bývá od pondělí do pátku mezi 8 hod. a 15 hod.

Prostřednictvím portálu Slevovékódy.cz vám jednoduchými kroky vysvětlíme, jak ušetřit v Armyshop.

Jak získat slevový kupón Armyshop

Slevové kódy Armyshop můžete najít například na našich stránkách Slevovékódy.cz. Další slevové kupóny Armyshop můžete najít, pokud se přihlásíte k odběru novinek. Na e-mail vám budou chodit jak novinky, tak tipy na nejrůznější slevy.

Jak uplatnit slevový kód Armyshop

Slevový kupón Armyshop není potřeba nikam vkládat. Sleva Armyshop je uplatnitelná pouze nákupem na internetu. Po zvolení vámi vybraného výrobku přejdete do nákupního košíku pomocí tlačítka “K pokladně“. Následně zvolíte způsob dopravy a platby. Abyste získali na výrobek požadovanou slevu, je nutné se řídit dotyčnými pravidly e-shopu.

Cashback Armyshop

4 % získat bonus 60 Kč 4 % získat bonus 50 Kč 4 % získat bonus 100 Kč 4 % získat bonus 50 Kč

Nakoupit výrazně levněji můžete prostřednictvím cashback Armyshop. Cashback je speciální prostředek úspory, prostřednictvím kterého se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu zpět ve formě provize. Armyshop cashback je nabízen portály Tipli.cz, Vratné Peníze, Plná peněženka a Refundo. Prostřednictvím tohoto cashbacku získáte zpět 4 % ceny z nákupu. Registrace je rychlá a je zdarma.

Slevy na Armyshop – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Armyshop jsou dostupné na internetových stránkách e-shopu v kategorii „Akce“.

Ušetřit také můžete v průběhu jednotlivých prodejních sezón. Doprodeje a slevy Armyshop jsou v tomto období velmi časté.

Další slevu ve výši 2 % automaticky získáte registrací na internetových stránkách e-shopu. Armyshop sleva platí na veškeré zboží, které není jinak zlevněno.

V průběhu akce Black Friday Armyshop nenabízí žádné speciální slevy charakteristické pro toto období.

Armyshop doprava zdarma a cena poštovného

Armyshop doručuje balíčky prostřednictvím České pošty nebo kurýrem DPD. Doba doručení se pohybuje mezi 1 a 2 pracovními dny. Zboží si rovněž můžete osobně vyzvednout na pobočkách Zásilkovny nebo ve vzorkové kamenné prodejně.

Poštovné u zmíněných dopravců vás bude stát od 99 Kč do 109 Kč. Osobní vyzvednutí na pobočce Zásilkovny je za 59 Kč. Armyshop doprava zdarma je u objednávek nad 2 000 Kč.

Den dopravy zdarma Armyshop momentálně nenabízí.

Vaši objednávku můžete zaplatit:

  • předem platební kartou,
  • předem bankovním převodem,
  • na dobírku za 15 Kč.

Armyshop vrácení zboží

V případě odstoupení od smlouvy umožňuje Armyshop vrácení zboží do 14 dnů. V případě, že si přejete obdržené zboží z jakéhokoliv důvodu vrátit, stáhněte si, vytiskněte a vyplňte formulář. Vyplněný formulář spolu s vraceným zbožím zašlete na adresu:

ARMYSHOP.CZ, s.r.o.
Slavíkov – Studýnka 160
549 31 Hronov

Pokud bylo zboží zasláno v souladu s objednávkou, hradí poštovné zásilky s vraceným zbožím zákazník. V opačném případě vám obchod zašle štítek odpovědní zásilky, prostřednictvím kterého budete mít Armyshop poštovné zdarma.

Armyshop reklamace 2019

Pokud je zboží nepoškozené, a přesto není funkční, máte právo na Armyshop reklamace. E-shop neodkladně kontaktujte telefonicky na telefonním čísle +420 491 482 386 nebo jej kontaktujte prostřednictvím reklamačního formuláře.

Balíček s vadným zbožím odešlete na kontaktní adresu do Hronova.

Armyshop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Armyshop e-mail je dostupný na kontaktním formuláři. V případě telefonických dotazů je pro vás k dispozici zákaznická linka Armyshop na čísle +420 491 482 386. Pro příjem objednávek použijte telefonní číslo Armyshop +420 800 255 552. V případě dotazů můžete e-shop kontaktovat na skype: ARMYSHOP.CZ.

Provozní doba vzorkové prodejny je každý všední den od 8 hod. do 15 hod. Mimo uvedený čas lze přijít pouze na základě předcházející telefonické dohody.