Arena

Ověřené slevové kódy Arena pro červenec 2024​

100%
Arena je značkou sportovních plavek a plaveckých doplňků. Arena se specializuje na výrobu plavek, šortek, tílek, triček, brýlí, čepic, batohů a dalšího plaveckého vybavení. Slevovékódy.cz pro vás vyhledávají výhodné slevové kupóny Arena. Zboží Arena nabízí řada e-shopů se sportovním vybavením, které nabítí mnoho možností, jak ušetřit na Arena.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Arena ​

Jak ušetřit Arena červenec 2024

Arena patří mezi přední světové značky pro sportovce a opravdové milovníky plavání. Od roku 1994 je značka oficiálně distribuovaná pro český trh a v roce 2015 vstoupila také na Slovensko.

V současné době je značka dodávána do řetězců se sportovním zbožím a do ostatních přibližně 100 prodejen sportovního zboží po celé České republice a Slovensku.

V sortimentu značky jsou sportovní plavky Arena a plavecké doplňky. Značka využívá pro své oblečení unikátní technologie a patenty. V nabídce rovněž naleznete např. brýle či jiné plavecké vybavení.

Kde koupit Arena levně

Veškeré sportovní zboží seženete na e-shopu výrobce. Pokud nakoupíte zboží batohy nebo třeba kraťasy nad 2 000 Kč, získáte na objednávku zvýhodněnou cenu.

Výrobky Arena nabízejí také jiní internetoví prodejci. Vybavení Arena jsou k dostání v obchodech se sportovním zbožím jako jsou A3 Sport. A3 Sport nabízí dopravu zdarma za nákup nad 2 000 Kč.

Značkové prodejny se nachází v Praze – Západ a na Brumlovce. Otevírací doba těchto prodejen je od pondělí do pátku.

Jak získat slevový kupón Arena

Slevu na výrobky Arena lze získat za pomocí slevových kupónů, které naleznete na slevovém portále Slevovékódy.cz. Novinky o výhodných cenách a slevových akcí naleznete jednak na sociálních sítích značky Arena a také na internetových stránkách výrobce.  Slevové kupóny Arena obdržíte, pokud se na e-shopu přihlásíte k odběru novinek.

Jak uplatnit slevový kód Arena

Slevový kupón Arena není potřeba na oficiálním e-shopu nikam vkládat. Sleva se uplatní automaticky pouze nákupem na internetu.

Naopak na internetových stránkách A3 Sport uplatníte slevu po vložení vámi vybraného produktu do nákupního košíku. Slevový kód Arena vepíšete do pole k tomu určenému pod vybraným produktem a potvrdíte jej tlačítkem “OK“.

Arena

Cashback Arena

Cashback je forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu ve formě provize. K těmto provizím dosáhnete nákupem přes speciální internetové portály jako jsou Tipli.cz, Plná peněženka, Vratné peníze a Refundo. Registrace je na těchto portálech zdarma. Arena cashback doposud žádný z cashback portálů nenabízí.

Arena slevy – výprodeje, outlet…

Sleva Arena ve výši 10 % je pro vás k dispozici při objednávce nad 2 000 Kč.

Zlevněné zboží na oficiálním e-shopu naleznete v kategorii Arena výprodej. Slevy v této kategorii dosahují až do výše 50 %.

Mimo zmíněné akce můžete využít nákup v průběhu období Black Friday. Během akce Black Friday Arena máte jedinečnou šanci v A3 Sport nakoupit vybrané sportovní oblečení s 20% slevou.

Arena doprava zdarma a cena poštovného

Zboží z e-shopu Arena rozváží Česká pošta nebo kurýr PPL. Doba doručení se pohybuje mezi 1-2 pracovními dny. Zboží si rovněž můžete osobně vyzvednout v kamenných prodejnách v Praze.

Poštovné u zmíněných dopravců vás bude stát od 105 Kč do 115 Kč.

Den dopravy zdarma Arena momentálně není nabízen.

Arena vrácení zboží

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, e-shop Arena vrácení zboží umožňuje ve standardní lhůtě 14 dnů. Zboží vracejte na adresu:

Arena Praha, s.r.o.
Vídeňská 340
252 42 Vestec – Praha Západ

Pro urychlení vrácení zboží přiložte také formulář pro vrácení zboží. Ve kterém vyplníte všechny požadované informace pro rychlé vrácení peněz.

Arena reklamace 2024

Pokud chcete výrobek reklamovat, zboží můžete osobně zanést nebo zaslat na uvedenou na adresu:

Arena Praha, s.r.o.
Vídeňská 340
252 42 Vestec – Praha Západ

Doporučujeme také obchod kontaktovat na  e-mailové adrese: arena@arenapraha.cz. Reklamační formulář Arena není pro uplatnění reklamace vyžadován.

Bližší informace jsou uvedeny na stránkách e-shopu.