Applemix

4× slevový kód Applemix pro listopad 2021

100%
Internetový obchod Applemix se zabývá prodejem doplňkového vybavení k produktům Apple. Pro iPhone, Macbook, iPad, iWatch a další Apple produkty můžete nakoupit pouzdra, náhradní baterie, displaye nebo příslušenství do auta. Narazit můžete také na slevové kódy Applemix, které obchod pravidelně obměňuje. SlevovéKódy.cz pro vás hledají nejnovější akce a slevy do Applemix.

Nejlepší slevové kódy Applemix 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Applemix

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Applemix.
Chci 300 Kč
zajímavé
slevy

Applemix | Příslušenství pro Apple se slevou

Nakupte si kvalitní příslušenství pro Vaše Apple zařízení a v eshopu Applemix můžete ušetřit až desítky procent. Nabíječky, kabely, pouzdra, ochranná skla a další příslušenství je v internetovém obchodě Applemix zlevněno.
0
8
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava z eshopu Applemix zcela ZDARMA

Ke všem objednávkám nad 1 000 Kč Vám internetový obchod Applemix dá automaticky dopravu zcela zdarma. Doprava zdarma od Applemix platí po celé České republice. Ušetřete za dopravu a mějte ji k nákupu na Applemix zcela zdarma.
21
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Applemix // Doprava ZDARMA

Pokud sháníte doplňky nebo servis pro iPhone, iPad, iPod, Watch a Mac, tak se můžete obrátit na stránku Applemix. Na této stránce naleznete spoustu doplňků a také servis Vašich zařízení. Pokud byste si objednali z Applemix, tak můžete získat dopravu zdarma. Doprava zdarma z Applemix je pro každého, kdo si objedná za více než 1 000 Kč. Zboží zdarma […]
24
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava zdarma –>> Applemix

Příslušenství a servis pro značku Apple nyní nabízí firma Applemix zároveň s dopravou zdarma. Na eshopu Applemix naleznete spoustu doplňků, které si můžete objednat s dopravou zdarma. Doprava zdarma platí, pokud si nakoupíte na eshopu Applemix nad 1 000 Kč. Dopravu zdarma pro firmu Applemix zajišťuje Zásilkovna, Česká pošta a PPL. Doprava zdarma z Applemix bude automaticky odečtena při nákupu […]
29
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Applemix ​

Jak ušetřit Applemix listopad 2021

Applemix je internetový obchod, který prodává příslušenství a zařizuje servis od iPhone, iPad, iPod, Apple Watch po Mac. Kamenné pobočky můžete navštívit v Hořicích nebo v Praze – Karlíně.

V nabídce najdete kryty, pouzdra, ochranná skla, nabíječky, sluchátka, příslušenství pro chytré hodinky a další. Pravidelně jsou doplňovány jak novinky, tak i zlevněné produkty.

V tomto článku vám prozradíme, jak ušetřit v Applemix a jaké další výhody, jako jsou doprava zdarma nebo slevové kódy Applemix, můžete využít.

Jak získat slevový kupón Applemix

Platné slevové kupóny Applemix najdete na našem webu Slevovekody.cz. Pravidelně jsou zde také zpřístupňovány nové slevy, akční zboží a výhodné nabídky Applemix.

Slevové kupóny Applemix jsou také dostupné na sociálních sítích obchodu.

Jak uplatnit slevový kód Applemix

Applemix

Pro aktivaci kódu je nutné zakliknout “Mám slevový kupón a chci ho uplatnit“. Poté stačí vepsat nebo zkopírovat text kódu do prázdné kolonky. Sleva se odečte po stisknutí “Uplatnit kupón“.

Slevové kódy Applemix mají danou minimální dobu platnosti a další podmínky pro odečtení slevy. Pro bezproblémové získání slevy raději překontrolujte splnění všech požadovaných podmínek.

Cashback Applemix
Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback je oblíbená služba, která vám pomůže ušetřit při nakupování online. Cashback poskytují specializované portály, mezi nejznámější patří Tipli, Plná peněženka, Refundo a Vratné peníze. Každý z nich nabízí určitou částku pro vybraný obchod, kterou dostanete zpět z celkové ceny nákupu.

Pro čerpání odměn si vyberte portál, na kterém si zdarma založíte účet a poté už jen nakupujete. Po zaplacení získáte vypočítanou částku zpátky.

Cashback Applemix poskytují portály Plná peněženka a Refundo v hodnotě 2,5 %.

Applemix slevy – výprodeje, Black Friday…

Aktuálně zlevněné produkty najdete v záložce “Slevy“. Applemix slevy dosahují až 50 % a také můžete vybírat z výhodné nabídky krytů nebo tvrzených skel a dalších doplňků.

V průběhu roku pořádá obchod výprodeje jako Applemix zimní výprodej a další obdobné sezónní nabídky. Slevy Applemix se také mohou vztahovat pouze na vybrané produkty nebo značky.

V listopadu probíhá tradiční akce Applemix Black Friday, během které jsou nabízeny produkty s výraznou slevou a ty můžete kombinovat s dalšími extra slevami.

Applemix doprava zdarma a cena poštovného

Objednávky uskutečněné do 16:00 jsou expedovány ještě tentýž den. Doprava zdarma Applemix platí od 699 Kč. Zdarma je také osobní odběr na prodejnách. 

Způsoby dopravy:

  • Zásilkovna – platba předem 49 Kč, dobírka 99 Kč
  • Česká pošta doporučené psaní – pouze platba předem 59 Kč
  • Česká pošta balík do ruky – platba předem 79 Kč, dobírka 129 Kč
  • PPL – platba předem 79 Kč, dobírka 129 Kč
  • Osobní odběr Praha – ZDARMA
  • Osobní odběr Hořice – ZDARMA

Doprava na Slovensko:

  • Zásilkovna – pouze platba předem 69 Kč
  • GLS – pouze platba předem 99 Kč

Applemix vrácení zboží

Pokud jste objednali nevyhovující model je možné vrácení zboží Applemix do 14 dnů.  Vše musí být neporušené, nepoužívané a v původním obalu. Pro vrácení vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy a vložte do balíčku, který pošlete na adresu:

AppleMix.cz,
Náměstí Jiřího z Poděbrad 226,
508 01 Hořice

Částka bude vrácena nejpozději do 30 dnů.

Vrácení zboží Applemix můžete provést také osobně na některé z poboček:

AppleMix.cz,
Křižíkova 165/4,
Praha 8 – Karlín

nebo

AppleMix.cz,
Náměstí Jiřího z Poděbrad 226,
Hořice

Pokud máte jakoukoliv otázku ohledně vrácení produktů kontaktujte reklamační oddělení na e-mailu: reklamace@applemix.cz nebo na telefonním čísle: +420 728 600 006.

Applemix reklamace 2021

Pro reklamaci zboží Applemix vyplňte reklamační formulář  a přiložte k produktu. Balík zabalte tak, aby při přepravě nedošlo k dalšímu poškození a odešlete na adresu:

AppleMix.cz,
Náměměstí Jiřího z Poděbrad 226,
508 01 Hořice

Po přijetí reklamovaného zboží, bude reklamace Applemix vyřízena nejpozději do 30 dnů.

Reklamace Applemix je možné provést také osobně na některé z kamenných poboček:

AppleMix.cz,
Křižíkova 165/4
Praha 8 – Karlín

nebo

Centrála AppleMix.cz,
Náměstí Jiřího z Poděbrad 226
Hořice

V případě nejasností se obraťte reklamační oddělení e-mailem: reklamace@applemix.cz nebo na telefonní čísle: +420 728 600 006.

Applemix kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická linka Applemix je dostupná na čísle: +420 728 600 006 od pondělí do pátku 9:00 – 17:00. Otázky ohledně objednávek směřujte na Applemix e-mail: objednavky@applemix.cz.

Kontakty Applemix Servis jsou dostupné na telefonní čísle +420 720 511 111 nebo e-mailu:servis@applemix.cz.