Alkohol.cz

Ověřené slevové kódy Alkohol.cz pro červen 2024​

100%
Alkohol.cz je internetový obchod zaměřující se a prodej alkoholických nápojů. Na výběr máte z množství piva, vína, destilátů nebo luxusního alkoholu v podobě 25leté whisky nebo kubánského rumu. Kromě alkoholu můžete v obchodu Alkohol.cz koupit také sklenic a doplňky nebo exotické limonády. Ušetřit v Alkohol.cz lze s využítím slevových kódů, cashbacku nebo výhodné a rychlé dopravy.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Alkohol.cz ​

Jak ušetřit Alkohol.cz červen 2024

Alkohol.cz vám nabízí destiláty, vína, šumivá vína, nealko nápoje, pivo, cider, luxusní a investiční láhve, pochoutky, sklo a doplňky. V nabídce najdete více než 2 500 položek od různých značek. Obchod dále nabízí gravírování láhví, vlastní etikety nebo aukce prémiových lahví.

V tomto článku se dozvíte několik možností, jak ušetřit za váš nákup. V průběhu roku můžete využít v Alkohol.cz akce, kdy můžete ušetřit nejen až 50 %, ale také máte možnost získat nějaký dárek, např. skleničky, nealkoholické nápoje a další. Tento obchod podporuje mimo jiné slevové kódy a cashback. U objednávek nad stanovenou hodnotu je v Alkohol.cz poštovné zdarma.

V Praze je možné navštívit kamennou prodejnu. Na portálu Heuréka je možné si cenu zboží porovnat i s jinými obchody, které stejné zboží nabízejí. Tento obchod vám potom doporučí 95 % zákazníků na základě dotazníku spokojenosti.

Jak získat slevový kupón Alkohol.cz

Slevový kupón Alkohol.cz mohou získat odběratelé newsletteru, ke kterému se můžete přihlásit v dolní části na e-shopu nebo při registraci. Alkohol.cz může publikovat slevový kupón také přímo na e-shopu, Facebooku nebo ho muže přibalit k vaší objednávce.

Alkohol.cz slevový kupón můžete získat na těchto stránkách, kde slevové kupóny publikujeme pro stovky obchodů, ty nejlepší najdete hned na úvodní stránce.

Jak uplatnit slevový kód Alkohol.cz

Alkohol.cz

V košíku, při vytváření objednávky, můžete uplatnit slevový kód Alkohol.cz. Pod seznamem zboží, které si chcete objednat, zatrhněte možnost “Mám slevový poukaz“. Zobrazí se vám prázdné pole, do kterého zadejte váš Alkohol.cz slevový kód a potvrďte ho tlačítkem “NAHRÁT“.

Cena po slevě se vám ihned zobrazí v pravé části, pokud bude vámi zadaný slevový kód platný. U slevových kódů si dejte pozor na jejich podmínky, které jsou často nějak omezující, a to nejčastěji časově nebo minimální hodnotou objednávky.

Cashback Alkohol.cz

Cashback Plná peněženkaaž 4,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 4,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 4,5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné penízeaž 4,5 % získat bonus 50 Kč

Pro Alkohol.cz cashback nabízejí portály Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Dle druhu zakoupeného zboží můžete získat z objednávky 1, 2, 3 nebo až 4,5 % zpět na váš účet. Nejvyšší cashback získáte při nákupu všech druhů vín.

K využití cashbacku je nutné se zaregistrovat na jednom z nabízených poskytovatelů cashbacku. Poté se prokliknete do požadovaného obchodu a vytvoříte objednávku. Po převzetí zboží vám budou připsány na vaše cashbackové konto peníze, které si následně můžete přeposlat na bankovní účet.

Alkohol.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Během roku nabízí Alkohol.cz výhodné ceny, které najdete přehledně pod záložkou “AKČNÍ CENY“. Slevy Alkohol.cz nabízí v rámci akcí až 50 %. Ušetřit můžete také na dopravě, kterou při nákupu nad stanovenou hodnotu získáte zdarma.

V tomto obchodu je možné uplatnit slevové kupóny. Slevové akce, jako jsou Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes, při kterých se publikují slevové kódy, tento obchod nepodporuje. K vybranému alkoholu můžete získat dárek. Nejčastěji se jedná o skleničky nebo nealko nápoje.

Alkohol.cz doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Alkohol.cz je ke každé objednávce nad 5 000 Kč. Pokud si vyberete doručení přes společnost Liftago po Praze do 60 min, tak ho máte zdarma již u objednávky od 3 333 Kč. Platba je možná hotově/kartou na prodejně, bankovním převodem, on-line platbou, Twisto platbou za 14 dní nebo na dobírku. Dobírka je zpoplatněna částkou, která se dle vybraného dopravce liší. Alkohol.cz vám zboží doručí také do Německa, Rakouska, Polska nebo na Slovensko.

Cena a možnosti dopravy:

  • Osobní odběr na prodejně je zdarma
  • Osobní odběr na prodejně s expresním vychystáním je za 39 Kč
  • Doprava Alkohol.cz po Praze je od 79 Kč (dle PSČ)
  • Uloženka je za 89 Kč
  • Zásilkovna je za 79 Kč
  • Liftago Praha – doručení do 60 min je od 169 Kč (dle PSČ)
  • WE|DO je za 119 Kč
  • Messenger – celá ČR je za 150 Kč
  • Messenger – doručení do 120 min po celé Praze je za 259 Kč
  • Messenger – doručení do 17:00 po celé Praze je za 179 Kč

Alkohol.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Alkohol.cz umožňuje ze zákona bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží však musí být nepoškozené a bez známek použití. Pokud bylo zboží v uzavřeném obalu, tak tento obal nesmí být porušen. Zboží, které bylo vyrobeno na zakázku (např. gravírování, vlastní etikety) nelze vrátit.

Vrátit zboží můžete na prodejně v Praze nebo zasláním důkladně zabaleného zboží na adresu níže. Vzhledem k povaze zboží využijte nejlépe původní balení, aby při přepravě nedošlo k poškození. Do balíčku přiložte kopii faktury a vyplněný Alkohol.cz formulář pro odstoupení od smlouvy. Na prodejně vám postačí pouze faktura.

Adresa pro vrácení zboží:
Alkohol.cz
Seifertova 996/31
Praha 3
130 00

Alkohol.cz reklamace 2024

Záruka na zakoupené zboží je ze zákona 24 měsíců. Během této doby máte možnost uplatnit u Alkohol.cz reklamace. Pokud je na produktu uvedeno datum jeho spotřeby, tak se záruční doba zkracuje do data uvedeného na obalu zboží. Na vyřízení případné reklamace má obchod maximálně 30 dnů.

Reklamovat zboží můžete na prodejně, kde vám postačí pouze faktura a vadné zboží. Druhou možností je zboží zabalit do krabice, aby při přepravě nedošlo k poškození a balíček odeslat na adresu níže. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení a kontaktními údaji na vás. Před reklamací je však nejlepší nejdříve obchod kontaktovat a domluvit se na nejvýhodnějším a nejrychlejším řešení.

Adresa pro uplatnění reklamace:
Alkohol.cz
Seifertova 996/31
Praha 3
130 00

Alkohol.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ve všední dny od 10:00 do 18:00 můžete využít zákaznickou podporu, která vám je k dispozici v on-line chatu přímo na e-shopu. Zavolat můžete na Alkohol.cz telefon 605 111 777. Případně můžete napsat na Alkohol.cz e-mail info@alkohol.cz. Kamenná prodejna nachází v Praze. Veškeré informace otevírací době a jak se do obchodu dostat naleznete zde.