AliExpress

Slevový kupón AliExpress leden 2021

100%
AliExpress je čínská internetová tržnice fungující na principu českého Aukra. Koupit zde můžete všechno, co Vás napadne za ceny výrazně nižší než v České republice. Vybírat prodejce můžete podle hodnocení dalších uživatelů. Velké množství prodejců také nabízí dopravu zdarma i do Evropy. AliExpress slevy jsou pravidelně aktualizovány a velice často můžete také narazit na slevové kódy AliExpress. Náš web pro Vás má aktuální slevové kupóny AliExpress.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web AliExpress ​

Jak ušetřit AliExpress 2021

Aliexpress je internetové tržiště, jak už z názvu tedy vyplývá, žádné kamenné prodejny nenajdete.

Na AliExpress ale najdete prakticky cokoliv od náhradních knoflíků a šroubků přes dámské a pánské oblečení až po všemožnou elektroniku – prostě od A do Z.

A ačkoliv domácí ekonomiku tím zrovna nepodpoříte, je to skvělý způsob, jak nakoupit hodně za málo. Dávejte si ovšem pozor na hodnocení produktů. Často stejný produkt nabízí více prodejců, takže vždycky se vyplatí koupit ten s více a lepšími hodnoceními.

AliExpress má obrovské množství zákazníků a mnoho lidí tedy zajímá, jak ušetřit na AliExpress. Dobrá zpráva je, že způsobů, jak ušetřit na AliExpress, je obrovské množství a právě toto téma pokryje tento článek.

Jak získat slevový kupón AliExpress

AliExpress slevové kupóny a jejich používání umožňuje ve velké míře, ale otázka jak získat slevový kupón AliExpress se už od začátku trochu komplikuje, neboť na AliExpress existují dva druhy kupónů.

Prvním typem jsou AliExpress kupóny, které vydává přímo AliExpress. Obvykle během velkých slevových akcí, jako AliExpress Black Friday nebo AliExpress 11. 11. Tyto kupóny můžete uplatnit na zpravidla jakékoliv zboží. Musíte ovšem nakoupit zboží za minimální částku, kterou sám AliExpress určí, abyste mohli uplatnit takový kupón AliExpress.

Druhým typem jsou AliExpress kupóny prodejců. Ty se dají získat pouze od prodejců a stejně tak se dají uplatnit pouze na jejich zboží. Jejich získání není vůbec obtížné, často od nich nějaký dostanete při úspěšném nákupu a nebo je dokonce šance, že prodejce zrovna kupóny nabízí, což zjistíte kliknutím na tlačítko “Get coupons” vedle daného zboží ve Vašem nákupním košíku. Opět platí to, že Váš nákup v tomto obchodě musí splňovat minimální peněžní objem, který tentokrát stanovuje prodejce.

Ušetřit také můžete při registraci. Můžete si vybrat jeden ze tří dárků pro nové uživatele: jeden z vybraných produktů v hodnotě 2-5 $ za symbolickou cenu 0,01 $, AliExpress slevový kupón na 3 $, nebo velkou slevu na některý z vybraných produktů.

Dalším způsobem, jak získat slevový kód AliExpress, je tato stránka, kde jsou slevové kupóny AliExpress pravidelně zveřejňovány.

Jak uplatnit slevový kód AliExpress

Slevové kupóny AliExpress se zadávají až při objednávání zboží. Jestliže máte jakýkoliv slevový kupón AliExpress, který se dá uplatnit na některé ze zboží, které objednáváte, měl by se sám aktivovat. Pokud se tak náhodou nestane, můžete to udělat i manuálně.

Slevový kód AliExpress musíte zadávat manuálně pokaždé a to do pole AliExpress Promo Code načež kliknete na “Apply.Všechny AliExpress kupóny mají omezenou dobu platnosti.

Cashback AliExpress

10 % získat bonus 200 Kč5 % získat bonus 60 Kč5 % získat bonus 50 Kč5 % získat bonus 50 Kč

Jednou z mnoha cest, jak ušetřit v AliExpress je i AliExpress cashback. Jediné, co musíte udělat, je nakoupit Vámi vybrané zboží prostřednictvím jednoho z Cashback portálů.

Poté, co úspěšně objednáte své zboží se Vám na účet vrátí část z jeho ceny na účet. Výše AliExpress Cashbacku se pohybuje mezi 1-10 %.

AliExpress slevy – výprodeje, Black Friday…

Seznam slevových akcí, kterých se AliExpress účastní by byl opravdu dlouhý, pořádá totiž několik slevových akcí každý měsíc. Někdy to jsou slevy globální, které se vztahují na všechno zboží, jindy zase na konkrétní značku a některé se vztahují na celé kategorie, například nábytek, péče o pleť apod.

AliExpress se samozřejmě účastní i všech známých slevových dnů, jako jsou AliExpress Black Friday, Cyber Monday, letní výprodeje, novoroční výprodeje a mnohé další.

Asi nejdůležitější slevový den je AliExpress 11. 11. V tento den se každý rok koná Celosvětový nákupní festival a AliExpress je plný slev, přičemž AliExpress slevy běžně stoupají až na 70 % a účastí ve hrách máte šanci získat další AliExpress slevové kupóny.

AliExpress doprava zdarma a cena poštovného

Jednou z mnoha zvláštností AliExpressu je to, že ačkoliv většina tamních obchodů sídlí v Číně, obrovské množství prodejců dává na své zboží na AliExpress poštovné zdarma. Často je to kvůli tomu, že cenu poštovného prodejci dají rovnou do ceny, ale to pro Vás neskýtá žádnou nevýhodu, protože na cenu produktu AliExpress kupóny existují a jdou uplatnit, zatímco na samotné poštovné ne.

Kupóny na dopravu zdarma ani AliExpress Den dopravy zdarma také bohužel neexistují, ale mnoho obchodů, které poštovné používají, nabízí slevové kupóny, které pokryjí alespoň cenu poštovného.

AliExpress vrácení zboží

Co se týče AliExpress vrácení zboží, funguje tu takzvaná AliExpress ochrana kupujícího. To je funkce, kterou může kupující využít, pokud například zboží nedorazilo, neodpovídá popisu, je rozbité apod. Po vypršení této lhůty (která se dá prodloužit) máte už jen 15 dní, po dobu kterých můžete otevřít spor.

Chcete-li otevřít spor, stačí se přihlásit do Vašeho účtu, přejít na seznam Vašich objednávek a u nich by mělo být tlačítko “Open Dispute, na které kliknete.

Po otevření sporu máte dvě možnosti a jedna z nich je požadovat vrácení peněz s tím, že zboží pošlete zpět. Dávejte si však pozor, protože nejspíš budete platit poštovné.

AliExpress reklamace 2021

Tím druhým, co můžete požadovat po otevření sporu, je vrácení části peněz s tím, že si zboží necháte.

Jak velkou částku budete chtít v rámci AliExpress reklamace vrátit si vyberete sami. Nepřehánějte to. Pokud jde o vadu minimální, která nijak neznemožňuje funkčnost, AliExpress Vám jen stěží vrátí 90 % z ceny. Na druhou stranu ani nebuďte příliš skromní a pokud Vaše zboží dorazilo v katastrofálním stavu, určitě nemusíte požadovat jen 10 %.

Pokud AliExpress Vámi navrženou částku odmítne, tak zpravidla navrhne nižší, kterou můžete, ale také nemusíte přijmout.

AliExpress kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jelikož AliExpress je tržiště skládající se z individuálních obchodníků, budou to nejčastěji právě oni, koho budete chtít kontaktovat. Na stránce každého produktu se většinou vespod nachází jméno obchodu a hned pod ním tlačítko “Contact. Tam najdete na AliExpress kontakt na obchodníka.

Pokud chcete kontaktovat samotný AliExpress, můžete tak udělat pomocí chatu zákaznické podpory. Další možností je AliExpress email tradesecurity@aliexpress.com, ten ale slouží primárně pro nahlašování podvodných aktivit.

Pokud narazíte na problém, který se nedá vyřešit sporem, nebo se stanete obětí podvodu, můžete také nahlásit obchodníka (nebo kupujícího).