AliExpress

3× slevový kód AliExpress pro březen 2024​

100%
AliExpress je čínská internetová tržnice fungující na principu českého Aukra. Koupit zde můžete všechno, co Vás napadne za ceny výrazně nižší než v České republice. Vybírat prodejce můžete podle hodnocení dalších uživatelů. Velké množství prodejců také nabízí dopravu zdarma i do Evropy. AliExpress slevy jsou pravidelně aktualizovány a velice často můžete také narazit na slevové kódy. Náš web pro Vás hledá aktuální slevové kupóny AliExpress.

Nejlepší slevové kódy AliExpress 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě AliExpress

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu AliExpress.
Chci 300 Kč
až 10 %
cashback

Cashback AliExpress → Tipli vám vrátí až 10 %

Se společností Tipli jsme si pro vás připravili tuto Aliexpress slevu, díky které obdržíte cashback až 10 % za nákup. V Aliexpress nakoupíte prakticky vše, na co si vzpomenete. Klikněte na tuto Aliexpress slevu, čímž se dostanete přímo do Tipli, kde se zaregistrujte a postupujte podle pokynů. Slevový kupon Tipli k registraci nebudete potřebovat.
15
6
Chci slevu
až 5 %
sleva

AliExpress sleva až 5 % na váš nákup = cashback Plná peněženka

S touto AliExpress slevou ušetříte až 5 % za nákup. Výše Aliexpress slevy se liší podle druhu zboží, které si zakoupíte. Slevu neobdržíte ihned, ale až po nákupu, ve formě cashbacku, od společnosti Plná peněženka Proč nakupovat za plnou cenu, když můžete nakupovat se slevou AliExpress.
11
8
Chci slevu
Bleskové
Slevy

Bleskové slevy na AliExpress

AliExpress nabízí v rámci akce Bleskové slevy velké množství zlevněných produktů, které se navíc každé dva dny mění. Slevy dosahují desítek procent a uplatnit je můžete na elektroniku, hračky, doplňky k telefonům, oblečení a produkty z desítek dalších kategorií. Není třeba zadávat slevový kód AliExpress, sleva je konečná a je vidět u produktu.
16
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web AliExpress ​

Jak ušetřit AliExpress březen 2024

Aliexpress je internetové tržiště, jak už z názvu tedy vyplývá, žádné kamenné prodejny nenajdete.

Na AliExpress ale najdete prakticky cokoliv od náhradních knoflíků a šroubků přes dámské a pánské oblečení až po všemožnou elektroniku – prostě od A do Z.

A ačkoliv domácí ekonomiku zrovna nepodpoříte, je to skvělý způsob, jak nakoupit hodně za málo. Dávejte si ovšem pozor na hodnocení produktů. Často stejný produkt nabízí více prodejců, takže vždycky se vyplatí koupit ho u prodejce, který má alespoň 95% hodnocení, samozřejmě čím více, tím lépe.

AliExpress má obrovské množství zákazníků a mnoho lidí tedy zajímá, jak ušetřit na AliExpress. Dobrá zpráva je, že způsobů je nepřeberné množství, některé jsou zajišťovány centrálně přímo společností AliExpress, některé nabízí jednotliví prodejci v rámci obrovské konkurence na tržišti.

Jak získat slevový kupón AliExpress

AliExpress slevové kupony a jejich používání umožňuje ve velké míře. Na AliExpress existují dva druhy kupónů.

Prvním typem jsou AliExpress kupóny, které vydává přímo AliExpress. Obvykle během velkých slevových akcí, jako Black Friday nebo AliExpress 11. 11. Tyto kupóny můžete uplatnit na zpravidla jakékoliv zboží. Musíte ovšem nakoupit zboží za minimální částku, kterou sám AliExpress určí, abyste mohli uplatnit tento slevový kupón AliExpress.

Druhým typem jsou kupóny prodejců. Ty se dají získat pouze od prodejců a stejně tak se dají uplatnit pouze na jejich zboží. Jejich získání není vůbec obtížné, často od nich nějaký dostanete při úspěšném nákupu a nebo je dokonce šance, že prodejce zrovna kupóny nabízí, což zjistíte kliknutím na tlačítko “Get coupons” vedle daného zboží ve Vašem nákupním košíku. Opět platí to, že Váš nákup v tomto obchodě musí splňovat minimální hodnotu, ktero tentokrát stanovuje prodejce.

Ušetřit také můžete při registraci, kdy je často možné získat různé slevové kódy jako odměnu a motivaci k nákupu.

Slevové kódy pro vás hledáme i na Slevovékódy.cz, a to nejen pro AliExpress.

Jak uplatnit slevový kód AliExpress

Slevové kupóny AliExpress se zadávají až při objednávání zboží. Slevový kód AliExpress musíte zadávat manuálně pokaždé, a to do pole AliExpress Promo Code načež kliknete na “Apply.

Všechny kupóny mají omezenou dobu platnosti a nelze používat kupony mezi prodejci.

AliExpress

Cashback AliExpress

Cashback Tipli10 % získat bonus až 300 Kč Cashback Plná peněženkaaž 7,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 7,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Jednou z mnoha cest, jak ušetřit je i AliExpress cashback. Jediné, co musíte udělat, je nakoupit Vámi vybrané zboží prostřednictvím jednoho z Cashback portálů.

Poté, co úspěšně objednáte své zboží se Vám na účet vrátí část z jeho ceny na účet. Výše cashbacku na Aliexpress se pohybuje mezi 1-10 %.

AliExpress slevy – výprodeje, Black Friday…

Seznam slevových akcí, kterých se AliExpress účastní by byl opravdu dlouhý, pořádá totiž několik slevových akcí každý měsíc. Někdy to jsou slevy globální, které se vztahují na všechno zboží, jindy zase na konkrétní značku a některé se vztahují na celé kategorie, například nábytek, péče o pleť apod.

AliExpress se samozřejmě účastní i všech známých slevových dnů, jako jsou AliExpress Black Friday, Cyber Monday, letní výprodeje, novoroční výprodeje a mnohé další.

Asi nejdůležitější slevový den je AliExpress 11. 11. V tento den se každý rok koná Celosvětový nákupní festival a AliExpress je plný slev, přičemž slevy běžně stoupají až na 70 % a účastí ve hrách máte šanci získat další AliExpress slevové kupóny.

AliExpress doprava zdarma a cena poštovného

Jednou z mnoha zvláštností AliExpressu je to, že ačkoliv většina tamních obchodů sídlí v Číně, obrovské množství prodejců poskytuje na AliExpress poštovné zdarma. Často je to kvůli tomu, že cenu poštovného prodejci dají rovnou do ceny.

Kupóny na dopravu zdarma ani AliExpress Den dopravy zdarma bohužel neexistují, ale mnoho obchodů, které poštovné používají, nabízí slevové kupóny, které pokryjí alespoň cenu poštovného.

AliExpress vrácení zboží

Co se týče vrácení zboží, funguje tu takzvaná AliExpress ochrana kupujícího. To je funkce, kterou může kupující využít, pokud například zboží nedorazilo, neodpovídá popisu, je rozbité apod. Po vypršení této lhůty (která se dá prodloužit) máte už jen 15 dní, po dobu kterých můžete otevřít spor.

Chcete-li otevřít spor, stačí se přihlásit do Vašeho účtu, přejít na seznam Vašich objednávek a u nich by mělo být tlačítko “Open Dispute, na které kliknete.

Po otevření sporu máte dvě možnosti a jedna z nich je požadovat vrácení peněz s tím, že zboží pošlete zpět. Dávejte si však pozor, protože nejspíš budete platit poštovné.

AliExpress reklamace 2024

Tím druhým, co můžete požadovat po otevření sporu, je vrácení části peněz s tím, že si zboží necháte.

Jak velkou částku budete chtít v rámci AliExpress reklamace vrátit si vyberete sami. Nepřehánějte to. Pokud jde o vadu minimální, která nijak neznemožňuje funkčnost, AliExpress Vám jen stěží vrátí 90 % z ceny. Na druhou stranu ani nebuďte příliš skromní a pokud Vaše zboží dorazilo v katastrofálním stavu, určitě nemusíte požadovat jen 10 %.

Pokud AliExpress Vámi navrženou částku odmítne, tak zpravidla navrhne nižší, kterou můžete, ale také nemusíte přijmout.

AliExpress kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Jelikož AliExpress je tržiště skládající se z individuálních obchodníků, budou to nejčastěji právě oni, koho budete chtít kontaktovat. Na stránce každého produktu se většinou vespod nachází jméno obchodu a hned pod ním tlačítko “Contact. Tam najdete na AliExpress kontakt na obchodníka.

Pokud chcete kontaktovat samotný AliExpress, můžete tak udělat pomocí chatu zákaznické podpory. Další možností je AliExpress email tradesecurity@aliexpress.com, ten ale slouží primárně pro nahlašování podvodných aktivit.

Pokud narazíte na problém, který se nedá vyřešit sporem, nebo se stanete obětí podvodu, můžete také nahlásit obchodníka (nebo kupujícího).