Alensa

3× slevový kód Alensa pro červenec 2024​

100%
Kontaktní čočky, sluneční i dioptrické brýle a příslušenstvím k ni, to vše najdete v e-shopu Alensa. Ušetřit v Alensa můžete prostřednictvím slevového kódu, který najdete na portálu. Zkuste kontaktní čočky od značek TopVue nebo AcuVue. Odběr newsletteru Vám zajistí nejnovější akční nabídky Alensa přímo do emailu.

Nejlepší slevové kódy Alensa 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Alensa

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Alensa.
Chci 300 Kč
3,4 %
cashback

Cashback 3,4 % nabízí Tipli ► Alensa

Pokud si objednáte na eshopu Alensa, tak můžete získat cashback 3,4 %. Tento cashback získáte jen tehdy, když si na eshopu Alensa nakoupíte přes Tipli. Registrace je zcela zdarma a není k ní zapotřebí žádného zvláštního slevového kódu Alensa či Tipli.
28
1
Chci slevu
2,75 %
cashback

Cashback Alensa → Plná peněženka vám vrátí 2,75 %

Chcete získat slevu 2,75 % na celou vaši objednávku z e-shopu Alensa? V tom případě klikněte na tento slevový kupón Alensa, díky čemuž budete přesměrování přímo na portál Plná peněženka. Potom stačí postupovat podle pokynů a Alensa cashback bude váš. Tato Alensa sleva není příliš vysoká, ale i přesto není důvod, proč ji nevyužít.
8
2
Chci slevu
výhodné
slevy

Výhodné balíčky čoček a roztoků | Alensa

Ušetřete při nákupu čoček a roztoků. Stačí se podívat do kategorie ,,Výhodné balíčky”. Právě zde najdete balení produktů Alensa se slevou oproti běžné ceně. Sleva je již v konečné ceně zohledněna, není potřeba zadávat žádný slevový kód Alensa.
19
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Alensa ​

Jak ušetřit Alensa červenec 2024

Internetový obchod Alensa se zabývá přeprodejem kontaktních čoček a jejich příslušenstvím, dále má ve své nabídce i sluneční brýle. Čočky se zde dají najít i nedioptrické, tedy ty, které zabarví vaši duhovku. Dioptrické čočky mají od jednodenních až po měsíční. Spolupracují také se značkami jako například Acuue, Proclear, Biofinity, a mnoho dalších. Spolupracují s oficiálními organizacemi, tedy naleznete zde čočky stejné, jako v optice.

Součástí e-shopu jsou i časté dotazy a blog, kde můžete získat odpovědi na veškeré vaše otázky z oboru kontaktních čoček. Dá se nalézt odpověď na to od kdy začít čočky nosit, jestli jsou nepříjemné, jak dlouho balení vydrží.

E-shop má k dispozici přes 1940 výdejních míst, kde můžete své čočky vyzvednout. Současně garantuje nejnižší ceny kontaktních čoček, což je i odpověď na otázku jak ušetřit v Alensa. V případě, že u konkurence naleznete levnější produkt, můžete dát vědět e-shopu Alensa, a ten hodnotu zboží upraví.

Další garancí v tomto e-shopu je garance vrácení peněz. U kontaktních čoček TopVue garantují vrácení peněz, v případě, že jste s čímkoli nespokojení. Ovšem musíte vrátit určitý počet nepoškozených čoček, včetně dokladu o koupi.

Vyberte si slevový kupón Alensa, třeba z nabídky Slevovékódy.cz a pořiďte si čočky levněji.

Jak získat slevový kupón Alensa

Alensa vydává vybrané slevové kupóny Alensa. Veškeré slevové kódy pro vás shromažďujeme a pravidelně aktualizujeme na těchto stránkách, tudíž stačí pravidleně sledovat tyto stránky, kde můžete nalézt nejen slevové kupóny Alensa, ale i pro mnoho dalších obchodů. Můžete díky tomu velmi ušetřit. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, Alensa Vám bude posílat speciální nabídky a slevové kupóny rovnou do emailu.

Jak uplatnit slevový kód Alensa

V případě, že jste si našli slevový kupón Alensa na těchto stránkách, stačí na něj kliknout a v novém okně v prohlížeci se vám otevře obchod Alensa. Ve starém potom text slevového kódu.

Slevový kupón Alensa se uplatňuje až v košíku. Stačí zadat slevový kód Alensa pod posledním zbožím. Je označen „% Slevový kód“. Stačí kliknout a vepsat daný slevový kupón Alensa.

Některé slevové kupóny Alensa omezuje například cenou nákupu nebo časovou platností, pokud máte se slevovým kódem problém, kontaktujte podporu na emailu níže.

Alensa

Cashback Alensa

2,8 % můžete získat na cashback Alensa u portálu Tipli.cz. Cashback je možnost jak ušetřit, alespoň částečně. Pokud nakoupíte přes cashbackový portál, tak se vám procenta z nákupu vrací na účet dané cashbackové peněženky, ta vám je vyplatí, když dosáhnete určité minimální částky pro výběr.

Cashback funguje na principu, že cashbacková peněženka přivede zákazníka a z toho získá provizi, o kterou se se zákazníkem rozdělí.

Alensa slevy – výprodeje, Black Friday…

Čas od času na velké události Alensa pořádá výprodeje a nejrůznější jiné slevy.

Nakupte své kontaktní čočky a doplňky pro péči o své oči během Black Friday Alensa, a ušetřete aniž byste dělali kompromis v kvalitě.

Hallowenská sleva Alensa je tu pro Vás na barevné kontaktní čočky a podobné akce můžete nalézt na těchto stránkách, kde pro vás veškeré akce a slevy, slevové kódy Alensa shromažďujeme a pravidelně aktualizujeme.

Alensa doprava zdarma a cena poštovného

Při objednávce nad 800 Kč je v Alensa doprava zdarma. V případě, že se nevejdete do cenového limitu, tak vás zaslání balíčku může stát od 24 Kč v případě Zásilkovny až do 119 Kč za dopravu kurýrem po Praze.

Alensa vrácení zboží

Na e-shopu Alensa vrácení zboží funguje dle zákona a to do 14 dnů. Do této lhůty můžete odstoupit od smlouvy. Nelze vrátit zboží, které bylo otevřené. Hygienicky není možné tedy zasílat již otevřené čočky. V případě, že máte čočky značky TopVue a využili jste minimální počet čoček, můžete zboží vrátit.

Alensa reklamace 2024

Čočky zabalte do pouzdra s čerstvým roztokem, balíček zabalte do pevné krabičky a pošlete na adresu, spolu s vyplněným reklamačním formulářem.

Reklamační adresa (adresa skladu):

Alensa.cz
Jarošovská 1278/II
377 01 Jindřichův Hradec

Ze skladu jedou čočky zpátky k původnímu prodejci, k značce, kterou jste si zakoupili. U původního dodavatele kontaktních čoček se rozhodne, zdali je reklamace oprávněná. V případě uznané reklamace, si můžete vybrat, jestli chcete nové zboží nebo vrátit peníze na účet.

Reklamace ovšem není, pokud jste si zakoupili čočky, které se neshodují s parametry vašeho oka. V případě barevných čoček není důvodem reklamace barevnost čoček nebo nedostatečné krytí duhovky.

Alensa kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Po – Pá, 7:30 – 16:00

Alensa telefonní číslo pro Vaše dotazy:+420 226 292 895

Alensa e-mail: info@alensa.cz