Airbnb

Ověřené slevové kódy Airbnb pro červen 2024​

100%
Airbnb je internetový portál zprostředkující ubytování. Cestovatelé si zde můžou pronajmout krátkodobé ubytování, které často vychází levněji než v hotelech a turisté mohou lépe poznat místní kulturu. Narazit můžete na luxusní apartmány i místo na gauči ve studentském bytě. Čas od času se můžou objevit sleva Airbnb nebo slevový kód Airbnb. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Airbnb.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Airbnb ​

Jak ušetřit Airbnb červen 2024

Airbnb je ubytovací platforma, kdy si prostřednictvím mobilní aplikace zarezervujete ubytování u hostitele. Nespornou výhodou této služby je, že nemusíte složitě telefonicky obvolávat či vyhledávat jednotlivá ubytování na jejich internetových stránkách.

Abyste mohli služby Airbnb Praha využívat, je nutné si stáhnout a zaregistrovat se do jejich mobilní aplikace, popř. na jejich internetových stránkách. Mobilní aplikace Airbnb je dostupná v Google Play nebo App Store. Při registraci do aplikace je nutné zadat vaše váš e-mail a telefonní číslo, popř. další osobní údaje pro ověření identity.

V Olomouc Airbnb můžete vyhledávat různé nemovitosti. V aplikaci jednoduše zadáte destinaci, termín ubytování a počet hostů. Po zadání vám Airbnb nabídne tři typy ubytování – pronájem celé nemovitosti, samostatného společného pokoje. Po zvolení vybraného ubytování zaplatíte určitou částku (zálohu) a pár dní před odjezdem kontaktujete hostitele.

Obecně jsou nabídky ubytování seřazeny podle toho, které jsou žádané a které mají kladné recenze. Na výpis nabídek můžete však aplikovat další filtry. Například můžete zadat počet ložnic, koupelen nebo omezit výběr podle ceny.

Jak získat promo kód Airbnb

Slevový kód Airbnb je zejména k dispozici na první pobyt. Pokud se zaregistrujete a provedete rezervaci, získáte slevu až ve výši 725 Kč. Tato sleva je uplatnitelná při nákupu nad 1 800 Kč.

Slevové kupóny Airbnb pro vás sbíráme na našem portále Slevovékódy.cz. Další novinky a slevové promo kódy Airbnb lze získat sledováním instagramového profilu společnosti.

Jak uplatnit slevový kód Airbnb

Airbnb slevový kód je možné využít jak prostřednictvím mobilní aplikace, tak na internetových stránkách Airbnb.

Výhodou této slevy je fakt, že promo kód Airbnb nemusíte nikam zadávat. Sleva se automaticky započítá do vaší objednávky za rezervaci.

Cashback Airbnb

Pojem Cashback je anglickým označením pro vrácení peněz. Prostřednictvím funkce cashback výrazně ušetříte za nákup. Cashback nabízí specializované internetové portály Tipli.czRefundoVratné Peníze a Plná peněženka. Registrace na portálech je jednoduchá a zdarma. Airbnb cashback momentálně žádný cashback portál nenabízí.

Airbnb slevy a jak ušetřit

Další aktuální slevy Airbnb momentálně nenabízí. Zajímavou možností, jak v Airbnb ušetřit je nákup zážitku. Portál Airbnb nabízí vedle pronájmu nemovitostí také prožití netradičních momentů. Za tento nákup získáte slevu ve výši 225 Kč.

Slevy na ubytování přes Airbnb můžete získat také za doporučování Airbnb vašim známým. Pokud se registrují a koupí si ubytování, získáte peníze na váš další pobyt také vy.

Airbnb kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Služby od Airbnb můžete sledovat na Facebooku Instagramu a Twitteru. V případě jakéhokoliv problému je dostupná Airbnb podpora skrz mobilní aplikaci. Na Airbnb e-mail terms@airbnb.com napište v případě, že chcete reklamovat vaši rezervaci. Airbnb telefon ke komunikaci nepoužívá. V případě sporů s Airbnb navštivte následující stránky: http://ec.europa.eu/consumers/odr.