Airbnb

3× slevový kód Airbnb pro prosinec 2021

100%
Airbnb je internetový portál zprostředkující ubytování. Cestovatelé si zde můžou pronajmout krátkodobé ubytování, které často vychází levněji než v hotelech a turisté mohou lépe poznat místní kulturu. Narazit můžete na luxusní apartmány i místo na gauči ve studentském bytě. Čas od času se můžou objevit sleva Airbnb nebo slevový kód Airbnb. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Airbnb.

Nejlepší slevové kódy Airbnb 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Airbnb

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Airbnb.
Chci 300 Kč
výhodná
sleva

Sleva až 1 250 Kč na první ubytování s Airbnb

Přizvěte své kamarády k využívání Airbnb a získají slevu až 1 250 Kč na svůj první pobyt. Pokud s kamarády plánujete cestovat a oni ještě neznají Airbnb, určitě jim tento internetový portál doporučte, mohou při poznávání světa ušetřit a svůj první pobyt uskutečnit se slevou Airbnb.
2
41
Chci slevu
sleva
na zážitek

Sleva 250 Kč na první rezervaci zážitku s Airbnb

Doporučte využívání služeb Airbnb a vaši známí získají slevu 250 Kč na první rezervaci zážitku, který bude alespoň v hodnotě alespoň 1 000 Kč nebo více. Užijte si zážitky s místními obyvateli. Na zážitky s exotickými zvířaty, vaření místních specialit nebo exkurze do místních lokálních výroben budou zážitky, na které získáte slevu Airbnb a nikdy na ně nezapomenete. Pro získání slevy […]
13
3
Chci slevu
Prémiové
Ubytování

Airbnb Plus – vylepšené P2P ubytování

Program Airbnb Plus nabízí ubytování u prověřených hostitelů, ve skvělých lokalitách. K dispozici jsou dobře vybavené a udržované nemovitosti, které mají vždy něco navíc. Výhodou je také prémiová uživatelská podpora v případě, že by se přecejen vyskytl problém s ubytováním.
27
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Airbnb ​

Jak ušetřit Airbnb prosinec 2021

Airbnb je ubytovací platforma, kdy si prostřednictvím mobilní aplikace zarezervujete ubytování u hostitele. Nespornou výhodou této služby je, že nemusíte složitě telefonicky obvolávat či vyhledávat jednotlivá ubytování na jejich internetových stránkách.

Abyste mohli služby Airbnb Praha využívat, je nutné si stáhnout a zaregistrovat se do jejich mobilní aplikace, popř. na jejich internetových stránkách. Mobilní aplikace Airbnb je dostupná v Google Play nebo App Store. Při registraci do aplikace je nutné zadat vaše váš e-mail a telefonní číslo, popř. další osobní údaje pro ověření identity.

V Olomouc Airbnb můžete vyhledávat různé nemovitosti. V aplikaci jednoduše zadáte destinaci, termín ubytování a počet hostů. Po zadání vám Airbnb nabídne tři typy ubytování – pronájem celé nemovitosti, samostatného společného pokoje. Po zvolení vybraného ubytování zaplatíte určitou částku (zálohu) a pár dní před odjezdem kontaktujete hostitele.

Obecně jsou nabídky ubytování seřazeny podle toho, které jsou žádané a které mají kladné recenze. Na výpis nabídek můžete však aplikovat další filtry. Například můžete zadat počet ložnic, koupelen nebo omezit výběr podle ceny.

Jak získat promo kód Airbnb

Slevový kód Airbnb je zejména k dispozici na první pobyt. Pokud se zaregistrujete a provedete rezervaci, získáte slevu až ve výši 725 Kč. Tato sleva je uplatnitelná při nákupu nad 1 800 Kč.

Slevové kupóny Airbnb pro vás sbíráme na našem portále Slevovékódy.cz. Další novinky a slevové promo kódy Airbnb lze získat sledováním instagramového profilu společnosti.

Jak uplatnit slevový kód Airbnb

Airbnb slevový kód je možné využít jak prostřednictvím mobilní aplikace, tak na internetových stránkách Airbnb.

Výhodou této slevy je fakt, že promo kód Airbnb nemusíte nikam zadávat. Sleva se automaticky započítá do vaší objednávky za rezervaci.

Cashback Airbnb

Pojem Cashback je anglickým označením pro vrácení peněz. Prostřednictvím funkce cashback výrazně ušetříte za nákup. Cashback nabízí specializované internetové portály Tipli.czRefundoVratné Peníze a Plná peněženka. Registrace na portálech je jednoduchá a zdarma. Airbnb cashback momentálně žádný cashback portál nenabízí.

Airbnb slevy a jak ušetřit

Další aktuální slevy Airbnb momentálně nenabízí. Zajímavou možností, jak v Airbnb ušetřit je nákup zážitku. Portál Airbnb nabízí vedle pronájmu nemovitostí také prožití netradičních momentů. Za tento nákup získáte slevu ve výši 225 Kč.

Slevy na ubytování přes Airbnb můžete získat také za doporučování Airbnb vašim známým. Pokud se registrují a koupí si ubytování, získáte peníze na váš další pobyt také vy.

Airbnb kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Služby od Airbnb můžete sledovat na Facebooku Instagramu a Twitteru. V případě jakéhokoliv problému je dostupná Airbnb podpora skrz mobilní aplikaci. Na Airbnb e-mail terms@airbnb.com napište v případě, že chcete reklamovat vaši rezervaci. Airbnb telefon ke komunikaci nepoužívá. V případě sporů s Airbnb navštivte následující stránky: http://ec.europa.eu/consumers/odr.