Agátin svět

6× slevový kód Agátin svět pro červenec 2024​

100%
V internetovém obchodě Agátin svět najdete pestrý sortiment zboží pro děti. Využijte v Agátin svět slevy na hračky, hry na rozvoj myšlení a motoriky u dětí nebo je levně vybavte do školy. K dispozici je od Agátin svět i doprava zdarma a na Slevovékódy.cz najdete aktuální slevové kupóny.

Nejlepší slevové kódy Agátin svět 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Agátin svět

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Agátin svět.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Agátin svět » doprava zdarma na Váš nákup

Využijte jedinečné šance a nechte si doručit objednané zboží po ČR zdarma. V případě objednávky nad 2 000 Kč, získáte od Agátin svět dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kód Agátin svět, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
10
4
Chci slevu
5,75 %
zpět

Agátin svět → 5,75 % zpět díky cashbacku od Tipli

Za každý nákup, v obchodě Agátin svět, který provedete přes cashbackový portál Tipli získáte část peněz zpět. Cashback Agátin svět je v hodnotě 5,75 %. Pro získání cashbacku je nutná registrace, která je zcela zdarma. Po nastřádání částky, kterou určí portál, vám budou cashbacky vyplaceny na účet.
20
2
Chci slevu
5,75 %
cashback

Agátin svět: 5,75 % zpět od Plná peněženka

Plná peněženka poskytuje, za nákup v obchodě Agátin svět, cashback ve výši 5,75 % z nákupu zpátky. Cashback získáte za každý provedený a zaplacený nákup. Odměny jsou vám vyplacena na bankovní účet po zaregistrování na portálu. Registrace je velmi jednoduchá, žádný slevový kód Plná peněženka k ní není potřeba.
20
4
Chci slevu
100 Kč
sleva

Slevový kupon Agátin svět = 100 Kč na nákup

Přihlaste se k odběru novinek a již Vám neunikne žádná speciální akce či sleva od Agátin svět. Navíc získáte, jako bonus, slevový kód Agátin svět na Váš první nákup. Po zadání kontaktní adresy, Vám bude, na e-mail, zasláno unikátní heslo od Agátin svět, které následně použijete při svém nákupu.
22
3
Chci slevu
20%
sleva

Agátin svět: 20% sleva vybraných knih a CD

Užijte si krásné knihy a CD! E-shop nabízí velké množství krásných knih a CD se slevou od Agátin svět, v sekci Dětské knihy. Tyto CD a knihy se již nebudou vyrábět a tudíž máte jedinečnou šanci je pořídit a navíc se slevou bez nutnosti zadat slevový kód Agátin svět.
10
2
Chci slevu
akční
slevy

Sleva na školní batohy a aktovky → Agátin svět

V e-shopu zakoupíte, mimo jiné, kvalitní školní aktovky a batohy se slevou od Agátin svět. Vybírat můžete z široké nabídky produktů za velmi lákavé ceny. K nákupu nepotřebujete slevový kód Agátin Svět, uvedené ceny jsou konečné. Projděte si také nabídku dalších produktů s akční slevou Agátin svět a nakupte ještě výhodněji.
10
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Agátin svět ​

Jak ušetřit Agátin svět červenec 2024

Agátin svět je internetový obchod, který nabízí vzdělávací a kreativní hračky pro děti každého věku. Najdete zde hračky pro nejmenší, tvořivé sady, dřevěné hračky, venkovní hry, logické hry pro starší děti či školní batohy a potřeby. Sortiment můžete filtrovat dle pohlaví dítěte, typu hračky, ceny nebo věku dítěte od kojenců po náctileté. Máte možnost si založit zákaznický účet a spravovat z něj svoje objednávky.

Chcete-li si zboží prohlédnout, navštivte jednu z kamenných prodejen, které najdete v Praze, Brně, Liberci a Českých Budějovicích. Ve všech prodejnách je také možné vyzvednout si objednávku z e-shopu.

Ušetřit můžete díky slevovým kupónům a výprodejům hraček. Dále můžete získat cashback Agátin svět nebo slevu na první nákup za odběr newsletteru. Doprava zdarma Agátin svět je dostupná při nákupu nad 3 000 Kč. Poskytovány jsou i další slevy a kupóny na dopravu.

Při reklamaci školních batohů máte možnost do skončení reklamace zapůjčení batohu z obchodu Agátin svět.

Jak získat slevový kupón Agátin svět

Sledujte Slevovékódy.cz, kde slevové kupóny Agátin svět publikujeme. Máte tak na jednom místě aktuální akce Agátin svět. 

Za odběr newsletteru získáte od Agátin svět slevový kupón v hodnotě 10 % na první nákup. Jeho platnost je 7 dní a můžete jej uplatnit jak v e-shopu, tak v kamenných prodejnách. Díky odběru budete dostávat informace o dalších akcích či novinkách.

Jak uplatnit slevový kód Agátin svět

V prvním kroku objednávky můžete uplatnit slevový kód Agátin svět. Vyberete pole s označením “Mám slevový kód“. Poté se objeví prázdné pole, do něj vepíšete Váš kód. Po stisknutí “Použít” bude výše kódu odečtena a budete pokračovat v dokončení objednávky.

Slevové kódy Agátin svět jsou časově omezeny. Proto si před uplatněním překontrolujte zda nevypršela jeho platnost. Dále může být dána minimální výše nákupu, při které lze kód uplatnit.

Agátin svět

Cashback Agátin svět

Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. Nakupujte hračky pro děti s portálem Tipli a získáte odměnu. Cashback Agátin svět činí 5,8 % z hodnoty nákupu.

Jak cashback získat? Zaregistrujete se zdarma na Tipli a veškeré nákupy, budete provádět přes tento portál. Po zaplacení Vám bude nejpozději do 48 hodin připsána odměna. Poté si necháte odměny vyplatit na Váš bankovní účet.

Agátin svět slevy – výprodeje, akce

E-shop Agátin svět nabízí hračky se slevou až 25 %. Veškeré produkty ve slevě jsou označeny červeným štítkem “AKCE“. Každá ze záložek obsahující daný typ produktů má svoji vlastní sekci s produkty v akci či ve výprodeji. Agátin svět slevy poskytuje i na školní batohy a aktovky.

E-shop se zatím neúčastní akcí jako je Black Friday Agátin svět. Obchod nabízí množství slev na jednotlivé produkty a slevové kupóny s nimiž ušetříte.

Agátin svět dále poskytuje slevu na dopravu či na celý nákup prostřednictvím slevových kupónů.

Agátin svět doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Agátin svět platí při nákupu nad 3 000 Kč. Zásilky jsou doručovány i na Slovensko. Nepravidelně jsou poskytovány slevové kódy Agátin svět na dopravu zdarma.

Způsoby doručení:

 • Česka poštacena 109 Kč, pokud Vás přepravce nezastihne, máte možnost vyzvednout si ji na své pobočce České pošty po dobu 7 dní
 • přepravní služba PPL cena 109 Kč, nezastihne-li Vás přepravce, máte možnost vyzvednout si zásilku v příslušném depu PPL do 14 dní
 • přepravní službou Geiscena 109 Kč, nepřevezmete-li si zásilku přímo od řidiče, máte možnost vyzvednout si ji v příslušném depu Geis do 5 dní
 • osobní odběr Uloženka  cena 99 Kč při platbě předem, 139 Kč při platbě na místě
 • osobní odběr v kamenné prodejně ZDARMA, kamenné prodejny mají otevřeno po – pá: 9:30 – 18:00, seznam prodejen:
 1. Praha 4: Pujmanové 1221
 2. Praha 6: Eliášova 12
 3. Praha 8: Sokolovská 67
 4. České Budějovice: Široká 13
 5. Liberec, Tovaryšský vrch 2
 6. Brno, Pekařská 33
 7. Brno, Minoritská 2

Školní a studentské batohy Vám budou zaslány zdarma i v případě, že si k batohu vyberete jakékoliv jiné zboží.

Pokud si přejete zvolit datum přímo, stačí v objednávce do pole “Poznámka” uvést termín, kdy potřebujete mít zásilku připravenou, a bude Vám načasován termín jejího odeslání tak, abyste si ji mohli pohodlně převzít.

Agátin svět vrácení zboží

Odstoupit od smlouvy lze vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od jeho převzetí osobně na prodejnách nebo zaslat na adresu:

Agátin svět
Pujmanové 1221,
140 00 Praha 4

K balíčku je třeba přiložit kopii dokladu o zakoupení a oznámení o odstoupení od smlouvy. Využít můžete tohoto formuláře. Vrácení zboží Agátin svět je nutní provést do 10 pracovních dnů od odstoupení od smlouvy.  Přijaty budou produkty nepoškozené a neopotřebené v původním obalu. Multimediální nosiče (CD, DVD) musí mít neporušený obal, i tehdy, jsou-li vloženy do knih.

Kupní cena Vám bude vrácena nejpozději do 10 dnů od skončení lhůty na přezkoumání zboží, bezhotovostně na účet či v hotovosti. Náklady na zaslání vraceného zboží nese zákazník.

Je možná i výměna zboží a to do 14 dnů od jeho převzetí. Produkt přinesete osobně, do kterékoliv prodejny nebo jej můžete zaslat na adresu:

Agátin svět,
Pujmanové 1221,
Praha 4, 14000

K zásilce přiložte kopii daňového dokladu a pro urychlení můžete použít tento formulář. Pro výměnu platí stejné zásady jako pro vrácení.  Pokud bude cena náhradního produktu nižší než cena původní, rozdíl Vám bude vrácen pouze při vracení na prodejně. Při výměně zasláním se rozdíl v ceně nevrací.

Agátin svět reklamace 2024

V případě výskytu vad v záruční lhůtě, můžete produkt předat k reklamaci buď osobně nebo zasláním na adresu:

Agátin svět
Pujmanové 1221,
140 00 Praha 4

Při osobní reklamaci na místě vyplníte reklamační protokol. Při zaslání přiložte popis vad a kopii dokladu o koupi.

Reklamace Agátin svět vyřizuje do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. Po této lhůtě budete vyrozuměni o způsobu vyřešení reklamace. Náklady na zaslání reklamovaného produktu nese zákazník.

Objevíte-li na školním batohu či aktovce vadu, vyfoťte poškozené místo a pošlete několik fotografií na adresu info@agatinsvet.cz s popisem vady, fotografií dokladu o koupi a s telefonním kontaktem na vás. V případě opravy či výměny bude batoh zaslán přímo od Vás k výrobci. Agátin svět Vám po dobu opravy či čekání na výměnu půjčí náhradní školní batoh.

Agátin svět kontakt – e-mail, telefon

Potřebujete-li bližší informace ke zboží či poradit s výběrem využijte těchto kontaktů:
telefonní číslo Agátin svět: 770 601 604  je dostupné: Po – Pá 9:30 – 16:00
e-mail Agátin svět: dotazy@agatinsvet.cz

Pokud chcete informace o stavu objednávky obraťte se na:
telefonní číslo Agátin svět: 770 601 605  Po – Pá 9:00 – 15:00
e-mail Agátin svět: objednavky@agatinsvet.cz

Pro informace týkající se reklamací směřujte na:
telefonní číslo Agátin svět: 770 601 606  Po – Pá 10:00 – 14:00
e-mail Agátin svět: reklamace@agatinsvet.cz
Pro získání informací o zásilkách označených “Osobní odběr” kontaktujte přímo zvolenou prodejnu.