Activa

3× slevový kód Activa pro leden 2022

100%
V eshopu Activa můžete vybavit svou kancelář, pracovnu nebo i domácnost celkově. Obchod nabízí papírenské zboží, kancelářskou elektroniku jako telefony nebo tiskárny, občerstvení na konference a mnoho dalších produktů od řady známých firem. K dispozici je věrnostní program pro větší odběratele a školy i doprava zdarma až na pracovní místo. Ušetřit v Activa můžete i během řady výprodejů a akcí.

Nejlepší slevové kódy Activa 2022

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Activa

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Activa.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Doprava zdarma na Vaši objednávku » Activa

Při nákupu nad 1 400 Kč můžete využít od Activa dopravu zdarma na Váš nákup. Nárok vzniká automaticky, proto nemusíte vlastnit žádný slevový kupon Activa. Lze kombinovat i s akčními slevami Activa, ušetříte tak ještě více.
25
2
Chci slevu
akční
slevy

Akční zboží Activa = super slevy

V e-shopu můžete nakoupit výhodněji díky kategorii ,,Výprodej”. Skvělé slevy od Activa ale naleznete také v sekci ,,Akční zboží”. Proto důkladně prozkoumejte celou nabídku e-shopu a nakupte si vše potřebné na jednom místě. Ke zvýhodněnému nákupu nepotřebujete slevový kupon Activa, všechny ceny jsou konečné.
11
3
Chci slevu
akční
slevy

Sleva na kancelářské potřeby | Activa

Kancelářské a psací potřeby, ale také třeba tonery či prezentační tabule – to vše nakoupíte na jednom místě za příznivé ceny. Pokud byste rádi nakoupili ještě výhodněji, nezapomeňte navštívit kategorii ,,Výprodej”. Právě zde naleznete zboží s výhodnou akční slevou Activa. Všechny ceny jsou uváděny po slevě, žádný slevový kód Activa tudíž není potřeba.
11
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Activa ​

Jak ušetřit Activa leden 2022