A3 Sport

Ověřené slevové kódy A3 Sport pro červenec 2024​

100%
Obchod A3 Sport je obchod se sportovním oblečením, obuví a doplňky od značek Adidas, Nike, Puma a další. Z obuvi můžete vybírat od sportovních botasek po žabky, v nabídce oblečení jsou lyžařské bundy i plavky na léto. V nabídce doplňků naleznete čepice, potítka nebo fitness doplňky. Obchod nabízí dopravu zdarma na objednávky nad 2 000 Kč. Obchod pravidelně aktualizuje nabídku slev. Nalézt také můžete A3 Sport slevový kupon na vybrané zboží.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web A3 Sport ​

Jak ušetřit A3 Sport červenec 2024

A3 Sport je prodejcem sportovního oblečení, obuvi a doplňků značek Adidas, Nike, Puma a Reebok a dalších. Kromě nákupu v 75 prodejnách máte možnost objednávat i přes e-shop.

Možností, jak ušetřit A3 Sport poskytuje několik, sezónní a akční výprodeje, slevové kódy a dopravu zdarma. Pro nákup v kamenných pobočkách si můžete zřídit zákaznickou kartu, se kterou budete získávat slevy za nákupy.

Jak získat slevový kupón A3 Sport

Slevové kupóny A3 Sport získáte při odběru newsletteru nebo letáku. Kupóny jsou nabízeny například v rámci dne OnaDnes a během výprodejů.

Další možností je zákaznická karta. Při každém nákupu bude na Vaše konto připsána sleva ve výši 5 % z celkové částky nákupu. Karta umožňuje nákupy se slevou pouze v prodejnách A3 Sport. Kartu není možné použít pro nákupy na internetu.

Sledujte i tento web, na němž aktuální slevové kupóny publikujeme a o žádný tak nepřijdete.

Jak uplatnit slevový kód A3 Sport

A3 Sport

Slevový kód A3 Sport je možné uplatnit po vložení produktu do nákupního košíku. Pod obsahem objednávky vepíšete Váš kód do prázdného pole. Poté jen stisknete “OK” a výše slevového kódu bude odečtena z ceny objednávky.

Pro bezproblémové uplatnění si však raději překontrolujte dobu platnosti, na jaký druh zboží lze nebo nelze kód uplatnit a zda je možné jej kombinovat i s dalšími slevami. Jednotlivé podmínky jsou u slevového kódu vždy uvedeny.

Cashback A3 Sport

Za registraci na některém z cashbackových portálů Plná peněženka, Refundo nebo Tipli, máte možnost nashromáždit si za každý provedený nákup přes tento portál, určitou sumu peněz zpět. Z nákupu Vám bude vrácena daná částka, kterou si po dosažení minimální výše odměn, můžete nechat vyplatit.

V současné době žádný z portálů A3 Sport cashback neposkytuje.

A3 Sport slevy – výprodeje, Black Friday…

A3 Sport nabízí produkty se slevou 20 % – 70 %. Produkty jsou rozděleny podle výše slevy. V sekci “Poslední kusy” máte možnost nakoupit zbývající produkty za snížené ceny.

Každý týden A3 Sport publikuje nový leták s informacemi o sezónních nebo akčních výprodejích. Během výprodejů jsou poskytovány speciální i slevy nebo slevové kódy na již zlevněné zboží. Dárek zdarma A3 Sport přibaluje ke každému nákupu nad 3 000 Kč.

Na podzim nechybí ani oblíbená akce A3 Sport Black Friday. 

A3 Sport doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky od 2 000 Kč je poskytována od A3 Sport doprava zdarma. Při zvolení platby dobírkou Vám bude připočítána cena 31 Kč i při nákupu nad 2 000 Kč.

  • Osobní vyzvednutí na prodejně – ZDARMA, rezervace objednávek platí 7 dnů od potvrzení e-mailem.
  • Česká pošta balík do ruky – 62 Kč, pokud nebudete moci zásilku převzít, bude uložena na nejbližší pobočce České pošty 7 dní.
  • Česká pošta balík na poštu – 58 Kč , doručení balíku na vybranou poštu, stačí předložit kód pro vyzvednutí.
  • Česká pošta balík do balíkovny – 62 Kč, po uložení zásilky obdržíte upozornění SMS nebo e-mailem.
  • PPL kurýrní služba – 79Kč, pokud nebudete moci zásilku převzít, bude předána k vyzvednutí na nejbližší PPL Prcelshop.

Viditelně poškozené nebo rozbalené zásilky nepřebírejte. Kontaktujte obchod na infolince 377 454 477, pověřený pracovník Vám sdělí jak dále postupovat.

A3 Sport vrácení zboží

Vrácení zboží A3 Sport umožňuje do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení není možné pokud:

  • obuv nemá originální krabici
  • oblečení je bez původních štítků, visaček
  • zboží je vyprané
  • zboží je poškozené, špinavé, mokré nebo zapáchá
  • část zboží nebo příslušenství je poškozená nebo chybí,

Pokud bude vráceno zboží, ke kterému zákazník získal i dárek zdarma (při nákupu nad 3 000 Kč) a celková cena objednávky klesne pod tuto sumu, musí být vrácen i dárek. V případě, že dárek nebude vrácen, bude odečtena částka 250 Kč od ceny vráceného zboží.

Zboží doručte osobně na kteroukoliv prodejnu A3 Sport nebo zašlete na adresu prodejny, ze které Vám bylo původně odesláno. Využijte tento formulář, který vyplníte elektronicky a zašlete na e-mail: obchod@a3sport.cz, případně vytisknutý nebo opsaný vložte ke zboží do zásilky.

Nejpozději do 14 dnů po odstoupení od smlouvy Vám bude vrácena částka, stejným platebním prostředkem, který byl použit při počáteční transakci. Platba však bude vrácena až po zaslání zboží.

A3 Sport reklamace 2024

Reklamace může být řádně uplatněna, jestliže je reklamované zboží kompletní, vyčištěné a hygienicky nezávadné. Nákup reklamovaného zboží je nutné prokázat dokladem o koupi. Záruční lhůta je dle zákona 24 měsíců.

Reklamaci uplatníte osobně v kterékoliv prodejně A3 Sport, či zboží pošlete přímo na adresu reklamačního oddělení spolu s tímto vyplněným formulářem:

A3 SPORT s.r.o.
Reklamační oddělení
Teslova 1171 / 15
301 00 Plzeň

Reklamace A3 Sport včetně odstranění vady, bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění.

A3 Sport kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Otázky, které se týkají termínů doručení objednávek, placení a faktur, reklamace nekompletní zásilky, výměny zboží, ztráta balíčku, atd. směřujte na A3 Sport kontakty:

A3 Sport telefon: +420 377 454 477
A3 Sport e-mail: obchod@a3sport.cz

Každý všední den 9:00 – 17:00 hodin

Pro uplatnění vad na zboží v záruční době využijte oddělení reklamací na telefonním čísle: +420 377 454 480 nebo e-mailové adrese: reklamace@a3sport.cz.