Tipy na dětskou zimní obuv se slevou

Michaela Šrajerová
Zveřejněno 15.10.2019

S ohledem na počasí posledních dnů by se mohlo znát, že se jedná o téma naprosto mimo ,,mísu“. Fakt je ale ten, že podzim je již v plném proudu a řada rodičů začíná vybavovat šatníky svých ratolestí novými zimními kousky, které budou v brzké době potřebovat. S předstihem se vyplatí poohlédnout také po dětské zimní obuvi.

 

Poslední kousky za skvělou cenu

Kvalitní dětskou obuv nabízí e-shop Pidilidi, kde najdete kategorii ,,Výprodej“. Právě zde jsou zveřejňovány produkty s výhodnou akční slevou. Slevy dětské obuvi dosahují až k 38 %, takže můžete ušetřit opravdu výrazně. Stejně tak lze nakoupit kvalitní zimní obuv s akční slevou v e-shopu PinkOrBlue. Nevýhodou, u obou obchodů, je, že se jedná o několik posledních produktů, takže je možné, že neseženete velikost, kterou zrovna potřebujete.

Širší nabídku naleznete v obchodu Sportisimo. Zde je, momentálně, v akční nabídce téměř 200 produktů různých značek, stylů a velikostí, takže nemusíte mít obavu, že byste si nevybrali. Pro větší přehlednost si nezapomeňte zadat potřebné filtry, lépe se tak v nabídce zorientujete. Pokud učiníte objednávku nad 2 000 Kč, můžete také využít dopravu zdarma – ušetříte tak ještě více.

 

I zde nakoupíte výhodně

Díky tomu, že řada e-shopů přechází pod Mall.cz, naleznete také zde širokou nabídku kvalitní obuvi. Zakoupit můžete zimní obuv od oblíbených značek Keen, Crocs, Reima a dalších za velmi příznivé ceny. A nejen to! Některé produkty lze zakoupit se speciální slevou, některé s dopravou zdarma – opět tak můžete nějaké peníze ušetřit.

Velmi širokou nabídku najdete i v e-shopu Spartoo. Zde lze vybírat z velkého množství zimní obuvi a sněhulí na běžné nošení, ale také kozaček, které děti upotřebí na různé kulturní a společenské příležitosti nebo třeba na cestu do školky, když chtějí být malé slečny za dámy.

 

Využijte výhodnou službu Deichmann

Mnoho lidí se ovšem bojí nakupovat obuv bez vyzkoušení. Všem těmto zákazníkům bych doporučila nákup přes e-shop Deichmann. Můžete si  vybrat v pohodlí svého domova, zakoupit obuv přes e-shop, a poté jen vyzvednout na některé z poboček. Budete tak mít jistotu, že nepojedete do prodejny zbytečně. Pokud si nejste jisti velikostí, lze objednat velikosti dvě, vyzkoušet přímo na prodejně a nevyhovující velikost tam rovnou zanechat.

Mnoho zákazníků také neví, že lze nové zboží vrátit v podstatě kdykoliv. Již dvakrát jsem zakoupila boty pro děti ve výprodeji na další rok. V jednom případě jsem velikost neodhadla, po roce jsem tedy zašla na prodejnu a zboží jsem vrátila. Toto vidím jako skvělou příležitost pro nás, rodiče, jak nakoupit hezké boty pro děti za velmi příznivé výprodejové ceny bez obav, že zakoupíte nevyhovující velikost.

 

Impregnace je důležitá

Často se setkávám s tím, že rodiče investují do zimní obuvi nemalé peníze, ovšem již nekladou důraz na další ošetření bot. Nepodceňujte impregnaci! Ideálně bychom měli naimpregnovat obuv ihned, jak ji přineseme domů. Nejen, že tak zabráníme pronikání vlhkosti, ale také obuv chráníme před znečištěním a poškozením. Velký výběr impregnačních přípravků nabízí CCC. Pokud doma zrovna žádný přípravek nemáte, určitě doporučuji nějaký zakoupit. Zvláště před nadcházející zimou.

 

Na co se zaměřit při výběru obuvi

Pár tipů na závěr. Dětské nožky jsou dlouho chrupavčité, tedy měkké, a lze je deformovat nesprávnou obuví nebo nadměrným zatížením. Důležité je vybírat boty, které dětem dobře sednou. Ideálně by měly být dostatečně široké v prstové části a co nejohebnější v místě, kde se noha ohýbá. Jedná se především o oblast prstových kloubů.

Při koupi je potřeba vždy nožičku změřit, abychom věděli, jaká je momentální délka chodidla a především je nutné započítat také nadměrek. Bezdětná kamarádka mi již několikrát opakovala, že mají mé děti velké boty. Nemají velké boty! Vždy je nutné připočítat 10 – 15 mm.  Vznikne tak místo pro přirozený pohyb prstů při chůzi, ale také rezerva pro růst nožičky. Skvělým pomocníkem pro zjišťování délky chodidla je toto měřidlo. Velmi rychle zjistíte, jakou délku chodidla Vaše dítko má. Pro mé děti je to zároveň zábava, díky čemuž mi odpadlo náročné obkreslování nožičky, kdy různě kroutily prsty, a tak se z měření často stala zdlouhavá činnost, která nakonec nepřinesla žádný výsledek. Zkuste… Objednat lze za pár korun a myslím, že ho oceníte.

 

Užívejte slunečné dny a já se budu těšit opět za týden!

Spořivá máma

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *