Zerex

Nejlepší slevové kódy Zerex říjen 2020

100%
Internetový obchod Zerex poskytuje tablety na podporu erekce a na problémy spojené s erekcí a potencí. Tabletky jsou volně dostupné online. Dále kondomy nebo čaje na povzbuzení.  Pro všechny objednávky nad 1 700 Kč platí na Zerex doprava zdarma. Dále získáte od Zerex dárek zdarma při objednání produktů nad 2 500 Kč. Další Zerex slevy jsou pro Vás shromažďovány na portále Slevovékódy.cz.

Nejlepší slevové kódy Zerex 2020

300 Kč
za registraci

Získejte 300 Kč za registraci do Tipli a vyhrajte jeden ze tří iPhonů

Cashback portál Tipli nabízí bonus 300 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat. Jako bonus můžete vyhrát jeden ze tří iPhonů.
Chci 300 Kč
5%
sleva

Zerex ► nakupte s extra 5% slevou

Skvělá sleva Zerex! Nakupte zboží, v minimální hodnotě 500 Kč s DPH, zadejte slevový kód Zerex a okamžitě dojde k odečtení 5 % z konečné ceny nákupu. Akci lze využít do konce roku 2020, zřejmě i opakovaně. Pokud byste rádi získali také dopravu zdarma, je nutné učinit objednávku nad 1 700 Kč."
10
1
Odhalit kód
G5
dárek
zdarma

Dárek zdarma pro zákazníky e-shopu Zerex

Získejte od Zerex dárek zdarma! Pokud učiníte objednávku nad 2 500 Kč, dostanete za Váš nákup odměnu zdarma. K získání dárku nepotřebujete žádný slevový kupon Zerex.
10
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Zerex → doprava po celé republice zdarma

Objednejte si unikátní tabletky na podporu erekce za příznivou cenu a ještě ušetřete na dopravném. Při nákupu nad 1 700 Kč, získáte od Zerex dopravu zdarma. Balné a náklady na přepravu Vám nebudou počítány automaticky, není potřeba žádný slevový kupon Zerex.
16
2
Chci slevu
akční
nabídka

Slevy na e-shopu Zerex !!!

Zkvalitněte si svůj intimní život – nyní navíc se slevou od Zerex. V sekci “Slevy” pravidelně najdete zvýhodněné produkty za zajímavé ceny. Sleva je již odečtena z původní hodnoty produktu, není tedy potřeba žádný Zerex slevový kupón.
29
1
Chci slevu
cashback
12,5 %

CASHBACK 12,5 % ► Zerex ◄

Pokud využíváte Tipli, tak jej nyní můžete využít i na nákup na eshopu Zerex. Pokud si zakoupíte produkty za jakoukoliv částku na eshopu Zerex a zároveň na Zerex přejdete přes Tipli, tak získáte cashback 12,5 % za Váš nákup na Zerex. Abyste vždy získali cashback 12,5 % od eshopu Zerex, tak si stačí nakoupit na Zerex přes […]
15
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Zerex ​

Jak ušetřit Zerex