Wiky hračky

3× slevový kód Wiky hračky pro říjen 2023​

100%
Obchod Wiky hračky se specializuje na prodej hraček a zboží pro děti. K dispozici jsou stavebnice LEGO, plyšáci a řada dalších tradičních hraček. Zdarma Wiky hračky nabízí dopravu při nákupu v dostatečné hodnotě, k dispozici je i funkce cashback Wiky hračky. Možnosti, jak ušetřit ve Wiky hračky i dalších obchodech pro vás hledá portál Slevovékódy.cz. Můžete například použít slevovýkódWikyhračky. Nakupovat můžete i v kamenných prodejnách.

Nejlepší slevové kódy Wiky hračky 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Wiky hračky

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Wiky hračky.
Chci 300 Kč
cashback
4 %

Cashback 4 % díky Tipli na >Wiky hračky<

Získejte nazpět peníze od Wiky hračky, když si u nich na eshopu nakoupíte přes Tipli. Tipli nabízí různé slevové akce, které může využít každý, kdo bude registrovaný u Tipli. Registrace u Tipli je zcela zdarma a může se na Tipli zaregistrovat každý. Pokud půjdete na eshop Wiky hračky, tak Vám Tipli nabídne cashback 4 % nazpět. […]
27
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Wiky hračky → Doprava ZDARMA

Doručení s dopravou zdarma od Wiky hračky. Nemusíte shánět po celém internetu dárek pro vaše dítě. Wiky hračky nabízí dopravu zdarma pro nakupující, kteří udělají objednávku nad 1 000 Kč. Wiky hračky na dopravě spolupracují se společnostmi DPD, Česká pošta, Zásilkovna nebo WE|DO.
21
2
Chci slevu
5%
sleva

Trvalá sleva z běžných cen | Wiky hračky

Staňte se členem Wklubu a využívejte všech výhod a extra slev od Wiky hračky. Mezi hlavní výhody patří trvalá slevy na nákupy, ale také různé soutěže a speciální akce pro členy klubu či katalog do schránky zdarma. K registraci není potřeba žádný slevový kupon Wiky hračky, stačí vyplnit potřebné kontaktní údaje na stránkách e-shopu.
15
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Wiky hračky ​

Jak ušetřit Wiky hračky říjen 2023

Obchod Wiky hračky nabízí hračky pro kluky i holky, stavebnice, plyšové hračky, Lego hračky, společenské hry, hračky pro nejmenší. Dále školní potřeba, aktovky, batohy, výtvarné pomůcky, sešity a kancelářské potřeby.

Kromě e-shopu můžete nakupovat i v 50 kamenných prodejnách, které najdete například v Brně, Blansku, Českých Budějovicích, Kyjově, Ostravě , Praze, Prostějově, Táboře, …

Svým zákazníkům poskytuje Wiky hračky možnost zřízení účtu ve WKLUBU Wiky, se kterým můžete čerpat výhody při každém nákupu a slevové kupóny Wiky hračky. Dalšími možnostmi, jak ušetřit ve Wiky hračky jsou doprava zdarma nebo funkce cashback, kterou v Česku poskytuje hned několik portálů.

Jak získat slevový kupón Wiky hračky

Slevový kupón Wiky hračky nejjednodušeji získáte za registraci ve WKLUBU Wiky. Nejen, že každý nákup budete mít o 5 % levnější, ale za nasbírané body (1 Kč = 1 bod) získáte slevový kupón Wiky hračky při dosažení 3 000 bodů. Kupóny můžete uplatnit, jak v e-shopu tak v kamenných prodejnách.

Sledujte tuto stránku nebo webové odebírejte newsletter obchodu, který je zdarma a najdete aktuální slevové kupóny Wiky hračky, se kterými ušetříte při svých nákupech..

Jak uplatnit slevový kód Wiky hračky

Wiky hračky

Pokud vlastníte slevový kód Wiky hračky uplatnit ho můžete ihned po vložení produktu do nákupního koše v 1. kroku pro dokončení nákupu. Pod obsahem košíku do prázdného pole “Číslo slevového kupónu” vepíšete váš kód. Poté stisknete “Uplatnit“.

Pokud se sleva neodečte, raději si překontrolujte dobu platnosti kódu a další podmínky jako může být minimální částka za nákup nebo konkrétní značka, pro níž lze slevový kód Wiky hračky použít.

Cashback Wiky hračky

Cashback Refundo4 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

S cashbackem Wiky hračky získáte za každou zaplacenou objednávku část peněz zpátky. Cashback Wiky hračky nabízí portály Refundo, Tipli a Vratné peníze ve výši 4 % z ceny objednávky zpět.

Pro získávání částky za nákupy je nutná registrace na některém z portálů. Po registraci stačí provést nákup právě přes vybraný portál a po zaplacení vám bude částka připsána na účet. Po nastřádání minimální hodnoty částek, máte možnost jejich vyplacení.

Wiky hračky slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy na hračky můžete využívat po celý rok díky různým sezónním výprodejům se slevami až 75 %. Akční nabídky Wiky hračky najdete v newsletteru, pokud nechcete, aby vám utekly zajímavé akce, sledujte obchod také na Facebooku.

Slevy do Wiky hračky můžete získat díky registraci ve WKLUBU Wiky. Pro členy klubu platí klubové ceny a a sleva 5 % na každý provedený nákup. Na podzim probíhá i týdenní akce Wiky hračky Black Friday. Slevy platí, jak při nákupu v e-shopu, tak na prodejnách.

Wiky hračky doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 1 000 Kč platí na všechny objednávky na Wiky hračky doprava zdarma pro všechny smluvní přepravce. Doprava zdarma se nevztahuje na objednávky produktů značky Lego. Při zvolení platby kartou neplatíte doběrečné.

Od ledna do září si můžete nechat zboží zaslat až s týdenním zpožděním. Do poznámky k objednávce stačí napsat jen informaci, kdy si přejete, aby zboží dorazilo. Z kapacitních důvodů není tuto službu možné využívat od října do prosince. Při nákupu akčního zboží jsou zasílány maximálně 3 ks od každého druhu na osobu za den.

Způsoby přepravy:

 • DPD – 99 Kč, doběrečné 49 Kč
 • Česká pošta balík do ruky – 89 Kč, doběrečné 49 Kč
 • Česká pošta balík na poštu – 119 Kč, doběrečné 49 Kč
 • Česká pošta balík do balíkovny – 44 Kč, doběrečné 49 Kč
 • Zásilkovna – 79 Kč, doběrečné 49 Kč, doběrečné 49 Kč
 • WE|DO doručení do ruky – 129 Kč, doběrečné 49 Kč
 • WE|DO doručení na odběrné místo – 49 Kč, doběrečné 49 Kč
 • Doručení na prodejnu Wiky hračky – 39 Kč, doběrečné 49 Kč

Zboží si můžete zdarma rezervovat na vybrané prodejně.  Při objednávání stačí zvolit prodejnu a vyplnit jméno, telefon a e-mail, na který vám přijde shrnutí rezervace. Poté jen vyčkáte na na potvrzovací email.

Wiky hračky vrácení zboží

Vrácení zboží Wiky hračky lze provést do 14 dní od nákupu. Zboží můžete vrátit na kterékoliv prodejně, pokud se ve vašem okolí prodejna nenachází, zašlete zboží na adresu e-shopu spolu s formulářem o vrácení zboží. Zboží by mělo být v neporušeném originálním obalu.

Pro zaslání formuláře kontaktujte e-shop na eshop@wikyhracky.cz do 14 dní od nákupu. Peněžní prostředky vám budou vráceny do 14 dní od přijetí zboží na adresu e-shopu.

Wiky hračky reklamace 2023

Při vzniku závady, nefunkčnosti či nekompletnosti zboží v záruční lhůtě máte právo na bezplatné odstranění vady. O přijetí reklamace budete informováni nejpozději do 3 dnů telefonicky či e-mailem.

Wiky hračky reklamace vyřizuje nejpozději do 30 dnů dle zákona. Končí-li 30 denní lhůta o víkendu či ve svátek, prodlužuje se na nejbližší pracovní den.

Postup reklamace:

 • Zašlete reklamační protokol, kopii faktury spolu se zbožím na adresu:
  WIKY, spol. s.r.o.
  Svatoborská 395
  Kyjov 697 01

Na balík napište zřetelně “ESHOP”. V případě zaslání zboží poštou hradí dopravu zákazník. Vrácena bude částka odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

 • Zboží předejde na kterékoli prodejně Wiky hračky spolu s kopií faktury či prodejního dokladu.

Pokud bude Wiky hračky reklamace oznámena osobně v kamenné prodejně, je zákazník povinen si opravené zboží i osobně převzít.

Wiky hačky kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Dotazy týkající se zboží, objednávek a reklamací směřujte na telefon Wiky hračky: +420 518 698 863 každý všední den 8:00 – 15:30. Nebo na e-mailovou adresu: eshop@wikyhracky.cz.

Pro získání informací o stavu objednávek volejte na jedno z telefonních čísel: +420 724 649 471  nebo +420 727 836 316 od pondělí do pátku od 8:00 do 15:30. Popřípadě využijte e-mail Wiky hračky: objednavky@wikyhracky.cz. Vždy je nutné uvést číslo vaší objednávky.