VybaveníProÚklid

Nejlepší slevové kódy VybaveníProÚklid červen 2021

100%
E-shop VybaveníProÚklid se specializuje na prodej úklidového vybavení a prostředků, které využijete i v domácnosti i v případě, že jste profesionál. Slevové kódy VybaveníProÚklid nabízí, ušetřit v e-shopu můžete i s dopravou zdarma nebo funkcí casback. Slevy VybaveníProÚklid pravidelně obměňuje.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web VybaveníProÚklid ​

Jak ušetřit VybaveníProÚklid červen 2021

V obchodě VybaveníProÚklid nakoupíte úklidovou techniku, čistící a mycí stroje, hygienické systémy, ochranné pomůcky, zásobníky, úklidovou chemii. V kategorii Pro domácnost najdete vše potřebné od hubení molů a dalších domácích škůdců až po sáčky na bezobalové nakupování.

Kromě nákupu v e-shopu, najdete kamennou pobočku a showroom v Praze.

VybaveníProÚklid nabízí možnost vytvoření uživatelského účtu, na který sbíráte body za jednotlivé nákupy, ty poté vyměníte za vámi zvolené odměny. S účtem máte možnost spravovat stav vašich objednávek a vystavené faktury. Další možností, jak ušetřit na VybaveníProÚklid je poskytování slev při množstevním nákupu, doprava zdarma či cashback.

Jak uplatnit slevový kód VybaveníProÚklid

Slevový kód VybaveníProÚklid vložíte v prvním kroku objednávky. Kliknete na “Máte slevový kód” a poté “Zadat slevový kód“. Do prázdného pole vepíšete váš slevový kód a odkliknete “Vložit kód“. Každý kód má dané své podmínky uplatnění. Pro bezproblémové odečtení slevy kódu si vždy raději překontrolujte splnění podmínek.

Slevové kódy VybaveníProÚklid mají zpravidla danou minimální částku nákupu, proto si raději vždy překontrolujte celkovou částku objednávky.

Cashback VybaveníProÚklid

Cashback Plná peněženka1,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo1,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli1,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze1,5 % získat bonus 50 Kč

Díky cashbacku se vám vrátí dané procento z každé objednávky provedené na internetu zpět. Tuto službu poskytují cashbackové portály, kterých dnes existuje celá řada. Mezi nejznámější patří Tipli, Plná peněženka, Refundo nebo Vratné peníze. Jak tedy cashback získat?

Na vybraném portále se zdarma zaregistrujete (registrace je zdarma) a každou objednávku provedete přes tento portál. Po zaplacení je nejpozději do 48 hodin na váš účet připsána hodnota cashbacku. Každá portál má stanovenou minimální výši částky vyplácení cashback odměn. Po jejím dosažení si necháte nasbírané odměny vyplatit na bankovní účet.

Cashback VybaveníProÚklid poskytují všechny čtyři zmíněné portály ve výši 1,5 %.

VybaveníProÚklid slevy – výprodeje, Black Friday…

V pravidelných akčních nabídkách můžete nakoupit vše pro domácí i profesionální použití. Tyto akce VybaveníProÚklid jsou časově omezeny a produkty jsou pravidelně obměňovány.

Za registraci do Věrnostního programu s každým nákupem získáváte body, za které si můžete zvolit dárek dle vlastního výběru z katalogu odměn. Body nasbírané na jednotlivých uživatelských účtech není možné sčítat. S registrací získáte navíc i přednostní účast na vybraných slevových a bodových akcích.

Tradiční podzimní slevovou akci Black Friday VybaveníProÚklid nepořádá.

VybaveníProÚklid doprava zdarma a cena poštovného

Pro všechny provedené objednávky, které přesáhnou částku 2 000 Kč platí na VybaveníProÚklid doprava zdarma. Zdarma je také osobní odběr balíčku na centrále obchodu na adrese:

Vybavení pro úklid,
ul. Bečovská 939,
Praha 104 00

Možnosti dopravy:

  • Osobní odběr – Zdarma
  • Expres odběr na centrále – 49 Kč bez DPH, 59 Kč s DPH
  • Toptrans do 5 Kg – 78 Kč bez DPH, 94 Kč s DPH
  • Toptrans do 30 Kg –139 Kč bez DPH, 168 Kč s DPH
  • Toptrans do 50 Kg – 190 Kč bez DPH, 230 Kč, ceny zásilek nad 50 Kg závisí na ceníku přepravce
  • Zásilkovna – 59 Kč bez DPH, 71 Kč s DPH
  • Rozvoz obchodu – 200 Kč bez DPH, 242 Kč s DPH
  • Rozvoz obchodu s výnosem– 400 Kč bez DPH, 484 Kč s DPH
  • Rozvoz kurýrem po Praze do 120 minut – 400 Kč bez DPH, 484 Kč s DPH

Platbu je možné provést on-line platbou, bankovním převodem nebo dobírkou. Dobírka je pro objednávky do 5 000 Kč zpoplatněna 33 Kč bez DPH nebo 40 Kč s DPH.

VybaveníProÚklid vrácení zboží

Vrácení zboží provedete pokud je koupený produkt funkční, nejedná se tedy o reklamaci. VybaveníProÚklid vrácení zboží akceptuje do 14 dní. Tento nárok však nemůže využít nakupující na firmu či IČO.

V případě, že chcete provést vrácení obraťte se s žádostí na e-mailovou adresu:  info@allservices.cz nebo na telefonní číslo 420 774 488 123/124. Poté Vám bude přidělen kód pro vrácení. Vrácené zboží musí být nepoužité a kompletní.

Zboží zašlete na adresu níže a na balík zřetelně uvedete přidělený kód:

Vybavení pro úklid,
ul. Bečovská 939,
Praha 104 00

Za vrácené zboží obchod nevrací peníze. Je nutné si vybrat jiný produkt ve stejné ceně nebo vyšší. Náklady na dopravu hradí zákazník i v případě zasílání nově vybraného produktu.

VybaveníProÚklid reklamace 2021

Pokud se objeví vada na výrobku během záruční lhůty pro urychlení reklamace využijte tento on-line formulář, v němž uveďte detailní popis závady. Po jeho odeslání budete o dalším průběhu reklamace VybaveníProÚklid informováni elektronickou poštou či telefonicky.

Nebo napište e-mail na adresu: reklamace@allservices.cz s popisem závady, poté vám bude vygenerováno a přiděleno reklamační číslo RMA, kterou uvedete na balíčku a ten zašlete na adresu provozovny:

Vybavení pro úklid,
ul. Bečovská 939,
Praha 104 00

VybaveníProÚklid kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro spojení s obchodem využijte tento telefonní kontakt VybaveníProÚklid: 420 774 488 123 nebo 420 774 488 124. Pro písemnou komunikaci použijte e-mail VybaveníProÚklid: info@allservices.cz.

Korespondenční adresa:

Vybavení pro úklid,
ul. Bečovská 939,
Praha 104 00