Vvitrína

Ověřené slevové kódy Vvitrína pro říjen 2022​

100%
Internetový obchod Vvitrína poskytuje vlasové výrobky profesionálních značek pro kadeřníky a také profesionální konzultace. V ČR najdete 29 kamenných poboček, ve kterých si můžete objednané zboží vyzvednout. Pro všechny dokončené objednávky nad 1 499 Kč platí na Vvitrína doprava zdarma po celém Česku. Ušetřit můžete nejen s akčními nabídkami a výprodeji, ale i s vytvořením zákaznického účtu. Díky němu získáte slevový kód Vvitrína a za nasbírané body dárkový poukaz. Platné slevové kupóny Vvitrína pro vás publikujeme na tomto webu.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Vvitrína ​

Jak ušetřit Vvitrína říjen 2022

Vvitrína je e-shop, který přináší na trh zboží kvalitních kadeřnických značek. V nabídce obchodu naleznete profesionální značky Kiepe, Kyo, Prosalon, Dusy, Nyce, Schwarzkopf a mnoho dalších. Ve Vvitrína vám nabídnou jak široký sortiment značkového příslušenství, tak kadeřnická školení Vvitrína zdarma. Slevový portál Slevovékódy.cz vám v následujících řádcích poradí, jak ušetřit v Vvitrína.

Produkty z Vvitrína zakoupíte na internetových stránkách e-shopu. Zboží si také můžete objednat a vyzvednout v některém z 29 partnerských kadeřnictví po České republice

Jak získat slevový kupón Vvitrína

Slevové kódy Vvitrína můžete najít například na facebookových stránkách e-shopu. Můžete také sledovat portál Slevovékódy.cz, kde pro vás hledáme slevo kódy do stovek obchodů a budeme vás o tom informovat prostřednictvím bezplatného zpravodaje.

Vlastní newsletter nabízí také e-shop, ve kterém vám na váš e-mail bude pravidelně posílat novinky, akce a slevové kupóny Vvitrína.

Jak uplatnit slevový kód Vvitrína

Slevový kupón Vvitrína uplatníte nákupem v e-shopu. Po zvolení vámi vybraného produktu přejdete do nákupního košíku. Slevový kód Vvitrína vepíšete do pole k tomu určenému na levé straně obrazovky pod vybraným produktem a potvrdíte jej tlačítkem “OK“.

Sleva Vvitrína se projeví v nákupní ceně po uplatnění kupónu. Pro uplatnění slevy je vždy zapotřebí splnění konkrétních podmínek akce.

Cashback Vvitrína

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Dalším způsob, jak ve Vvitrína ušetřit, je nákup přes cashback portál. Cashback je forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu ve formě provize. Provize získáte nákupem přes speciální internetové portály. Vvitrína cashback nabízí Tipli.cz, Plná peněženka, Refundo a Vrátné peníze. Registrace je na těchto portálech zdarma.

Slevy na Vvitrína – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Vvitrína jsou dostupné pouze na internetových stránkách e-shopu. Mohly by vás zajímat zlevněné produkty jako jsou barvy, šampóny, masky, kondicionéry apod.

Slevové šílenství se nevyhnulo ani ve Vvitrína Black Friday. E-shop nabízí po celý měsíc této akce slevy Vvitrína na vybrané produkty – můžete získat vlasovou kosmetiku, fén nebo žehličku za skvělé ceny.

Dále Vvitrína nabízí formu spolupráce, kdy za každé prodané zboží získáte provizi ve výši 10 %.

Vvitrína doprava zdarma a cena poštovného

Vvitrína doručuje produkty prostřednictvím služeb od soukromého kurýra nebo České pošty. K doručení zásilky kurýrem dochází zpravidla do 24 hodin od převzetí objednávky. Zboží je možné doručit také na Slovensko. V rámci České pošty vám bude zásilka doručena do druhého pracovního dne.

Zákazníci mohu k odběru zboží rovněž využít některou z franšízových poboček kadeřnictví. Výdej zboží probíhá od pondělí do neděle od 10 hod. do 18 hod. Cena za doručení zboží na provozovnu je 59 Kč.

Poštovné u zmíněných dopravců vás bude stát od 99 Kč do 130 Kč. V případě doručení zásilky na dobírku je cena vyšší o 25 Kč.  Vvitrína doprava zdarma je za nákup nad 1 799 Kč.

Den dopravy zdarma Vvitrína momentálně nenabízí.

Vaši objednávku můžete zaplatit platební kartou (VISA nebo MasterCard), platbou na bankovní účet, dobírkou.

Vvitrína vrácení zboží

Nepoškozené zboží můžete ve Vvitrína vrátit či vyměnit. vrácení zboží Vvitrína do 14 dní je možné od zakoupení zboží. V případě vrácení zboží zásilku pošlete na adresu:

Vrchlického 323
Týniště nad Orlicí
PSČ 517 21

E-shop vám vrátí peníze za zboží bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet vámi určený.

Vvitrína reklamace 2022

Reklamace Vvitrína lze uplatnit v zákonné lhůtě 24 měsíců od data nákupu zboží. Reklamaci můžete uplatnit na e-mailu info@vvitrina.cz. Vadné zboží odešlete na stejnou adresu jako při vrácení zboží.

Vzorový Vvitrína reklamační formulář není k dispozici.

Vvitrína kontakt – e-mail, telefon, infolinka

E-shop můžete kontaktovat na telefonní číslo Vvitrína +420 216 216 010 nebo e-mailem. Vvitrína telefonní číslo je k dispozici v pracovní dny od 10 hod. do 18 hod.  Pokud preferujete e-mailovou komunikaci, je vám k dispozici  Vvitrína e-mail info@vvitrina.cz. Obchod můžete kontaktovat také prostřednictvím formulářového chatu.