Vvitrína

Ověřené slevové kódy Vvitrína pro září 2023​

100%
Internetový obchod Vvitrína poskytuje vlasové výrobky profesionálních značek pro kadeřníky a také profesionální konzultace. Pro všechny dokončené objednávky, u kterých splníte hodnotu objednávky můžete využít dopravu zdarma. Ušetřit můžete nejen s akčními nabídkami a výprodeji, ale i s vytvořením zákaznického účtu. Díky zákaznickému účtu můžete získat slevový kód Vvitrína. Platné slevové kupóny Vvitrína pro vás publikujeme na tomto webu.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Vvitrína ​

Jak ušetřit Vvitrína září 2023

Vvitrína je e-shop, který přináší na trh zboží kvalitních kadeřnických značek. V nabídce obchodu naleznete profesionální značky Kiepe, Kyo, Prosalon, Dusy, Nyce, Schwarzkopf a mnoho dalších. Ve Vvitrína vám nabídnou jak široký sortiment značkového příslušenství, tak kadeřnická školení Vvitrína zdarma. Slevový portál Slevovékódy.cz vám v následujících řádcích poradí, jak ušetřit v Vvitrína.

Produkty z Vvitrína zakoupíte na internetových stránkách e-shopu. Zboží si také můžete objednat a vyzvednout v některém z partnerských kadeřnictví po České republice nebo získat dokonce dopravu na doručení zboží až domů.

Jak získat slevový kupón Vvitrína

Slevové kódy Vvitrína můžete najít například na facebookových stránkách e-shopu. Můžete také sledovat portál Slevovékódy.cz, kde pro vás hledáme slevo kódy do stovek obchodů a budeme vás o tom informovat prostřednictvím bezplatného zpravodaje.

Vlastní newsletter nabízí také e-shop, ve kterém vám na váš e-mail bude pravidelně posílat novinky, akce a slevové kupóny Vvitrína.

Jak uplatnit slevový kód Vvitrína

Slevový kupón Vvitrína uplatníte nákupem v e-shopu. Po zvolení vámi vybraného produktu přejdete do nákupního košíku. Slevový kód Vvitrína vepíšete do pole k tomu určenému na levé straně obrazovky pod vybraným produktem a potvrdíte jej tlačítkem “OK“.

Sleva Vvitrína se projeví v nákupní ceně po uplatnění kupónu. Pro uplatnění slevy je vždy zapotřebí splnění konkrétních podmínek akce.

Cashback Vvitrína

Vvitrína cashback momentálně nenabízí ani jeden ze čtveřice Tipli.cz, Plná peněženka, Refundo a Vrátné peníze. Registrace je na těchto portálech zdarma.

K nákupu ve Vvitrína sice cashback uplnit nejde, ale je možné ho využít ve stovkách obchodů. Sledujte proto jednotlivé obchody, a pokud s nimi bude portál spolupracovat, tak ho rozhodně využijte, jinak vám budou propadat peníze, které jste mohli při cashbacku získat.

Slevy na Vvitrína – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Vvitrína jsou dostupné pouze na internetových stránkách e-shopu. Mohly by vás zajímat zlevněné produkty jako jsou barvy, šampóny, masky, kondicionéry apod.

Slevové šílenství se nevyhnulo ani ve Vvitrína Black Friday. E-shop nabízí po celý měsíc této akce slevy Vvitrína na vybrané produkty – můžete získat vlasovou kosmetiku, fén nebo žehličku za skvělé ceny.

Sledovat Vvitrína můžete i na Facebooku, abyste měli přehled, co děláte nového nebo co naopak špatně.

Vvitrína doprava zdarma a cena poštovného

Vvitrína doručuje produkty prostřednictvím služeb od soukromého kurýra PPL nebo Zásilkovny. K doručení zásilky kurýrem dochází zpravidla do 24 hodin od převzetí objednávky. Zboží je možné doručit také na Slovensko.

Poštovné u zmíněných dopravců vás bude stát 50 nebo 89 Kč. V případě doručení zásilky na dobírku je cena vyšší o 25-35 Kč.  Vvitrína doprava zdarma je za nákup nad 1 899 Kč.

Den dopravy zdarma Vvitrína momentálně nenabízí. Vaši objednávku můžete zaplatit platební kartou (VISA nebo MasterCard), platbou na bankovní účet, dobírkou.

Vvitrína vrácení zboží

Nepoškozené zboží můžete ve Vvitrína vrátit či vyměnit. vrácení zboží Vvitrína do 14 dní je možné od zakoupení zboží. V případě vrácení zboží zásilku pošlete na adresu:

Vvitrina.cz
P3 Park, Do Čertous 2772/8
193 00 Praha 20

E-shop vám vrátí peníze za zboží bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet vámi určený.

Vvitrína reklamace 2023

Reklamace Vvitrína lze uplatnit v zákonné lhůtě 24 měsíců od data nákupu zboží. Reklamaci můžete uplatnit na e-mailu info@vvitrina.cz. Vadné zboží odešlete na stejnou adresu jako při vrácení zboží.

Vzorový Vvitrína reklamační formulář není k dispozici.

Vvitrína kontakt – e-mail, telefon, infolinka

E-shop můžete kontaktovat na telefonní číslo Vvitrína +420 778 40 46 40 nebo e-mailem. Vvitrína telefonní číslo je k dispozici v pracovní dny od 10 hod. do 18 hod.  Pokud preferujete e-mailovou komunikaci, je vám k dispozici  Vvitrína e-mail info@vvitrina.cz. Obchod můžete kontaktovat také prostřednictvím formulářového chatu.