Urban Sport → nejlepší slevy pro říjen 2019 ​ | SlevovéKódy.cz

Urban Sport

Nejlepší slevové kódy Urban Sport říjen 2019

100%
Internetový obchod Urban Sport s kamennou pobočkou v Liberci poskytuje vybavení pro sjezdové lyžování, běžecké lyžování, jízdní kola oblečení a doplňky značek, jako jsou Alpina, Atomic, Kellys nebo Salomon. Na Urban Sport si můžete domluvit on-line servis lyží odkudkoliv. Pro objednávky nad 3 000 Kč platí na Urban Sport doprava zdarma. Slevové kódy Urban Sport jsou poskytovány na nezlevnění zboží až do výše 10 %. Platné slevové kódy a akční nabídky Urban Sport najdete na Slevovékódy.cz.

Nejlepší slevové kódy Urban Sport 2019

až 10%
sleva

Až 10% sleva na nezlevněná jízdní kola ► Urban Sport

V e-shopu nyní zakoupíte velké množství zboží s mimořádnou akční slevou Urban Sport. Pokud byste si ale vybrali některé z nezlevněných jízdních kol, máte šanci i tak ušetřit. Stačí, když zadáte slevový kód Urban Sport a okamžitě bude odečteno 7 % z uvedené ceny. Další 3 % můžete ušetřit díky registraci."
17
3
Odhalit kód
19
akční
slevy

Sjezdové lyže s akční slevou | Urban Sport

Připravte se na zimní sezónu s předstihem! Právě nyní můžete využít speciální slevu Urban Sport a zakoupit nové sjezdové lyže za sníženou cenu. V e-shopu můžete vybírat z široké nabídky produktů, takže si jistě vybere každý (dle svých preferencí). Při nákupu nemusíte vyplňovat slevový kupon Urban Sport, slevy již byly odečteny.
17
1
Chci slevu
až 26%
sleva

Urban Sport » až 26% sleva na jízdní kola GT

V e-shopu už také najdete oblíbená jízdní kola GT. A navíc! Řadu modelů zakoupíte s výhodnou akční slevou od Urban Sport. Slevy dosahují až k 26 %, takže ušetříte opravdu výrazně. Uvedené ceny jsou po odečtení slev, nemusíte zadávat slevový kód Urban Sport.
25
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Urban Sport: doprava zdarma po celé ČR

Ušetřete na poštovném! Pokud zakoupíte zboží minimálně za 3 000 Kč, získáte od e-shopu Urban Sport dopravu zdarma. Lze využít i v případě, že Vaše objednávka obsahuje zboží s akční slevou od Urban Sport.
22
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Urban Sport ​

Jak ušetřit Urban Sport 2019