UPC

Ověřené slevové kódy UPC pro září 2022​

Společnost UPC poskytuje internetové připojení s rychlostí až 500 MB/s, kabelovou televizi s 140 kanály a telefonní služby. Různé programové balíčky nabízí jak firmám, tak domácnostem. Náš portál pro vás sbírá slevové kódy UPC.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web UPC ​

Jak ušetřit UPC září 2022

UPC je poskytovatelem internetového připojení, kabelové televize a telefonních služeb. Na internetových stránkách UPC si tak můžete zřídit internet o rychlosti až 500 Mb/s, kabelovou televizi s více než 150 programy či neomezené volání prostřednictvím pevné linky.

Značka UPC působí na českém trhu od roku 2000 a řadí se tak mezi největší české poskytovatele placených internetových a televizních služeb. UPC disponuje také kamennými pobočkami, které naleznete po celé České republice. Momentálně jsou kabelové sítě UPC v dosahu 1,4 milionu domácností kdy služeb UPC využívá přes 600 tisíc zákazníků.

Se SlevovýmiKódy.cz ušetříte, neboť pro vaše internetové připojení máme výhodné slevy UPC. Se slevovými kódy UPC potěšíte nejen sebe, ale také vaší peněženku.

Jak uplatnit slevový kupón na UPC

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód UPC. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón UPC, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód UPC uplatníte na pouze na stránkách e-shopu.

Doporučujeme daný slevový kód UPC zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, místo toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Aktuální slevu v UPC získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce vyplníte slevový kupón. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu UPC. Cena vám bude okamžitě upravena v závislosti na výši slevy UPC. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód UPC, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy na UPC

Na internetových stránkách UPC můžete narazit, vedle zmíněných slevových kupónů UPC, také na různé akční nabídky nebo slevy, které jsou časově omezené. Aktuální slevy UPC nabízí pro dlouhodobé zákazníky ve formě zvýhodněných tarifů.

Platba na UPC

Při sjednání UPC služeb můžete zaplatit prostřednictvím online platby, a to buď platební kartou, anebo převodem na účet. Pokud uskutečníte nákup na pobočce, můžete zaplatit za sjednání vybraného pojištění také v hotovosti nebo platební kartou. Všechny druhy plateb jsou na UPC zdarma.

Nákup na UPC

Nabídka poskytovatele UPC je velmi rozmanitá. UPC nabízí ke sjednání následující služby:

Pro internetové připojení jsou v nabídce tarify UPC Internet 500 Mb/s, UPC Internet 300 Mb/s, UPC Internet 150 Mb/s a UPC Internet 50 Mb/s. Tyto tarify se liší zejména v rychlosti připojení k internetu.

V rámci kabelové televize máte na výběr tarif Klasik, Komfort nebo Komplet. Tarif Komplet nabízí více než 150 televizních programů, z toho 75 programů v HD kvalitě. Nutno podotknout, že internetové a televizní tarify lze výhodně kombinovat.

Pokud byste si chtěli zřídit pevnou linku, tak UPC v rámci volání nabízí tarif Volám neomezeně, Tarif 100 minut a Tarif 30 minut. V rámci tarifu Volám neomezeně máte volné minuty pro volání jak do mobilních, tak i pevných sítí EU.

Pro sjednání všech druhů pojištění můžete kontaktovat zákaznickou linku, která je vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 19 hodin. V případě dotazů můžete také využít kontaktní formulář či napsat e-mail. UPC vyškolený personál je také dostupný na Skypu či na Facebooku.

Připojte se do digitálního světa se slevovým kódem od UPC, který pro vás nasbíraly SlevovéKódy.cz.