Uber

Ověřené slevové kódy Uber pro říjen 2023​

100%
Uber je aplikace umožňující objednání přepravy osobním automobilem. Pro Uber jezdí řidiči, kteří nejsou taxikáři z povolání, ale chtějí si vydělat na provoz svého auta. V Uberu je možné vybrat svého řidiče podle ceny nebo podle auta. Uber již působí ve více jak 60 zemích po celém světě. Slevy Uber pravidelně obměňuje. Čas od času můžete využít slevové kódy Uber. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Uber.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Uber ​

Jak ušetřit Uber říjen 2023

Recenze Uber

Uber je firma, která se specializuje na automobilovou přepravu. Najdete ji ve stovkách měst po celém světě. Můžete ji využít jako alternativu k tradiční taxislužbě. Kromě přepravy osob se specializuje také na doručení jídla a v některých lokalitách také provozuje e-koloběžky a elektrokola. Na trhu alternativních přepravních společností zabírá více než 2/3 podíl.

Výhodou služby Uber je jednoduchá a intuitivní mobilní aplikace, ve které si můžete vybrat, jak komfortní službu od Uber využijete. V případě elektrokoloběžek a kol dokonce aplikace ukazuje, jaký mají dojezd.

K dispozici jsou UberX, Comfort, Select, Black, XL a ve vybraných lokalitách také Green. Služby se liší cenou a také kvalitou vozu a prostorností.

Recenze Uber řidičů jsou k dispozici v aplikaci, další výhoda Uber aplikace je také to, že předem přesně víte, kolik bude jízda stát a nemusíte fyzicky disponovat žádnými penězi. Svého řidiče pak následně můžete ohodnotit a poradit tak dalším cestujícím, k dispozici je také zajímavá funkce dýšek, kdy můžete extra kvalitním řidičům přidat určitou částku nad stanovenou taxu. Ceny Uber jsou výrazně výhodnější než u taxíků, kvůli čemuž se společnost často dostává do médií kvůli řadě stávek.

Aplikace je dostupná pro iPhone i zařízení s operačním systémem Android.

Jak získat slevový kupón Uber

Pro podporu podnikání nabízí Uber slevové kódy poměrně často. Kupóny se liší podle vaší destinace a nelze tak ten stejný použít v Praze nebo například v New Yorku.

Noví zákazníci získají většinou slevový kupón Uber při registraci do aplikace, kupón má většinou hodnotu několik euro, nicméně akce není pravidelná. Oblíbené jsou také kupóny na jízdu zdarma.

Pro řidiče Uber nabízí podpory v podobě multiplikace výdělku nebo možnost získat jízdu bez nutnosti platit poplatek za využití aplikace.

Slevový kód Uber nabízí také za pozvání kamaráda, který Uber využije.

Zaregistrujte se k odběru newsletteru Slevovékódy.cz a dostanete tipy na slevové kódy a akce do stovek obchodů rovnou do e-mailu.

Jak uplatnit slevový kupón Uber

Slevový kód uplatníte v mobilní aplikaci. Po levé straně je záložka platba. V záložce srolujte dolů, do sekce Promo akce, klikněte na Přidat promo kód. Pokud je Váš promo kód Uber platný, sleva se vám započítá na jízdu, při které ho lze využít.

UberUber

Cashback Uber

Služba cashback znamená, že můžete získat peníze zpět. Na portály se stačí zaregistrovat a následně navštěvovat obchody, které jsou v partnerském programu přes unikátní odkazy na portálech. Z marketingového rozpočtu je firmám vyplácena provize, o kterou se s vámi následně podělí a všichni na tom mohou profitovat. Některé portály vám navíc proplatí registrační bonus nebo nabízí nástroje pro webové prohlížeče, které budou sledovat, zda obchod ve kterém nakupujete je členem partnerského programu.

Cashback Uber žádný z portálu Tipli, Refundo, Vratné peníze ani Plná peněženka v současné chvíili nenabízí.

Uber jak ušetřit – slevy, akce

Ušetřit Uber umožňuje díky nižším sazbám v porovnání s běžnými taxislužbami, kdy si můžete zvolit auto nižší třídy, které však plně postačuje vašim potřebám. Řidiči mohou získat motivační bonus prostřednictvím unikátního kódu. Kromě toho se vám v aplikaci čas od času objevují slevové kódy do navštěvovaných lokalit, aby vás motivovaly aplikaci používat.

Black Friday Uber, vzhledem k charakteru služeb příliš nepodporuje, může v některých destinacích nabídnout slevy na jednotlivé jízdy, ale není to pravidlem. Při cestách do zahraničí můžete ušetřit, pokud cestujete ve skupince a navzájem se do aplikace pozvete.

Uber kontakt – telefon

Pro řidiče má Uber telefonní číslo: 1-800-593-7069 (dostupné pouze v angličtině)

K dispozici je také Facebooková stránka, kde můžete využít chat.

Většinu informací lze dohledat na Uber Help zde.