Tripsta

Ověřené slevové kódy Tripsta pro leden 2022

100%
Tripsta je online cestovní agentura nabízející svým zákazníkům levné letenky po celém světě. Nalezněte a zarezervujte si levné letenky v Evropě, Asii, Americe a po celém světě. Portál využívá více než 1 milion zákazníků ročně. Slevy Tripsta mohou být příležitostně nabízeny. Slevové kódy Tripsta jsou čas od času vydávány. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Tripsta.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Tripsta ​

Jak ušetřit Tripsta leden 2022

Tripsta je cestovní agentura, která se specializuje na online prodej letenek do celého světa. Tripsta funguje jako internetový vyhledávač letenek, který shromažďuje více než 100 gigabajtů údajů o cestování, aby tak mohl cestujícím poskytnout nejaktuálnější letenky za nejnižší ceny. Na internetových stránkách si jednoduše zarezervujete cestu do nejznámějších destinací jak v Evropě, tak v Americe či do jiných méně známých míst kdekoliv na světě. Služby Tripsta využívá více než milion cestujících po celém světě.

Slevu Tripsta za vaši rezervaci získáte tehdy, pokud budete pravidelně sledovat naše stránky SlevovéKódy.cz, na kterých příležitostně najdete slevové kupóny Tripsta.

Jak uplatnit slevový kupón na Tripsta

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód Tripsta. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón Tripsta, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód Tripsta uplatníte na pouze na internetových stránkách www.tripsta.cz.

Doporučujeme daný slevový kód Tripsta zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, místo toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Aktuální slevu Tripsta získáte tak, že po zadání údajů o cestujícím a výběru doplňkových služeb vyplníte do pole slevové poukazy slevový kód a zvolíte tlačítko ověřit poukaz. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu Tripsta. Cena vám bude okamžitě upravena v závislosti na výši slevy Tripsta. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Tripsta, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy na Tripsta

Běžným vyhledáváním ušetříte s Tripsta tak, že naleznete nejlevnější letenky na následujících 6 měsíců. Rezervační systém zpracovává více než dva miliony požadavků za minutu, který vychází z cen mezi klasickými a nízkonákladovými aerolinkami. Podle toho nabízí i ceny za samotné letenky. Čím dříve letenku zakoupíte, tím levnější bude, poněvadž server vyhledá nejdříve ty levnější letenky, které zpravidla nabízejí nízkonákladové aerolinky.

Slevu Tripsta získáte využitím systému „Best price mix“. Díky tomuto systému se vám vygeneruje nejlepší cenový mix, který kombinuje varianty letů od různých leteckých společností, kdy výsledkem bývá nejvýhodnější nabídka.

Čas od času získáte aktuální slevu Tripsta v podobě akce na letenku, které má za cíl přilákat nové zákazníky. Ceny těchto letenek se často pohybují i v desítkách korun za letenku.

Platba na Tripsta

Po zadání slevového kódu Tripsta budete vyzváni k zaplacení. Platba za letenky je možná výhradně online prostřednictvím platební karty. Tripsta umožňuje platbu kartou Visa, Master Card, American Express a Diners Club. Veškeré transakce na stránkách Tripsta jsou zabezpečeny SSL technologií. Platba platební kartou na Tripsta je zdarma pouze u American Express, Visa Electron a Diners Club. Na ostatní platební karty se vztahují poplatky od 140 Kč a více.

Doprava na Tripsta

Letenky po zaplacení obdržíte od Tripsta zdarma na e-mail, který jste uvedli při úvodním zadávání osobních údajů. Letenky si také můžete stáhnout přímo na stránkách Tripsta, pokud jste se zaregistrovali.

Nákup na Tripsta

V roce 2005 založili dva podnikatelé v Aténách start-up travelplanet24. Jak podnikání rostlo, portál se rozšířil i na letenky, vlakové jízdenky a pronájem vozidel a tím agentura úspěšně dobyla nové trhy. Ze start-upu se rychlým tempem vyvinula stabilní agentura, která byla přejmenována na Tripsta.

Tripsta se orientuje na kulturní rozmanitost a na mnohojazyčnou podporu, díky kterým nabízí svým cestujícím skvělé zážitky kdekoliv na světě.

Se slevovým kódem Tripsta bude nákup letenek levný a pohodový. Přejeme příjemný nákup a šťastný let.