Trendovo

4× slevový kód Trendovo pro prosinec 2021

100%
Na Trendovo nakoupíte dámské módní bundy, topy, saka, kalhoty, šaty nebo plavky, kabelky nebo náušnice. Doprava zdarma Trendovo je dostupná pro všechny objednávky přesahující 1 900 Kč. Slevy Trendovo se pohybují i nad 50 %. Všechny akční nabídky Trendovo nebo probíhající výprodeje jsou shromážděny na webu Slevovékódy.cz.

Nejlepší slevové kódy Trendovo 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Trendovo

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Trendovo.
Chci 300 Kč
7,5 %
SLEVA

Exkluzivní Trendovo sleva 7,5 % na vše

Využijte tuto exkluzivní Trendovo slevu a ušetřete 7,5 %. Tuto Trendovo slevu můžete využít opravdu na celý sortiment e-shopu Trendovo. Pozor však na to, že slevu obdržíte až po nákupu ve formě cashbacku od Tipli. Peníze zpět dostanete do 48 hodin od nákupu.
12
5
Chci slevu
7,5 %
CASHBACK

Cashback Trendovo → získejte zpět 7,5 % od Tipli

S touto Trendovo slevou získáte 7,5 % zpět od společnosti Tipli. Stačí kliknout na tuto Trendovo slevu a zaregistrovat se v Tipli. Sleva platí na nákup jakéhokoliv zboží ze sortimentu e-shopu Trendovo. Proč nakupovat za plnou cenu, když můžete získat 7,5 % zpět.
28
2
Chci slevu
až 70%
slevy

Až 70% slevy na dámské oblečení z Trendovo

Velký výprodej dámského oblečení naleznete v internetovém obchodě Trendovo, ve kterém dosahují slevy až 70 %. Dámské šaty, mikiny, bundy, trička, kalhoty a další kousky dámského značkového oblečení ve výprodeji eshopu Trendovo se slevami až 70 %.
28
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Získejte dopravu ZDARMA k nákupu na Trendovo

Nakupte dámské oblečení v internetovém obchodě Trendovo za alespoň 2 199 Kč a dopravu dostanete úplně zdarma. Akce na dopravu zdarma z eshopu Trendovo platí po celé republice a pouze při dodání zásilky kurýrní společností PPL. Ušetřete za dopravu z internetového obchodu Trendovo.
21
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Trendovo ​

Jak ušetřit Trendovo prosinec 2021