Top-trička.cz

Ověřené slevové kódy Top-trička.cz pro listopad 2021

Ve slovinském internetovém obchodě Top-trička.cz najdete pestrý sortiment triček pro muže, ženy i děti. Trička jsou k dispozici v řadě originálních barev s desítkami vtipných potisků. K dispozici jsou také hrníčky. Ušetřit v Top-trička.cz můžete díky službě cashback nebo dopravě zdarma. Slevové kupóny Top-trička.cz podporují a můžete je najít na Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Top-trička.cz ​

Jak ušetřit Top-trička.cz listopad 2021

Top-trička.cz prodává pánská, dámská a dětská trička humornými a originálními potisky. V nabídce jsou i hrnky s vtipnými nápisy. Prodej poskytuje on-line obchod ze Slovinska od roku 2009. Zboží zasílá do mnoha států a působí i na českém trhu.

Vybírat si můžete minimálně z několika desítek vtipných potisků a nabídka se stále rozšiřuje. Trička vynikají kvalitou, potisky jsou z nejodolnějších materiálů.

Trička jsou v e-shopu detailně nafocena. V nabídce jsou samozřejmě různé barvy i velikosti, lze si zvolit i barvu textu. Společnost Top-trička.cz umožňuje si objednat i vlastní triko s popisem přesně podle vaší představy,

Pokud i vy chcete vlastnit takové triko nebo hrníček, tak se podívejte na nabídku. Nápisy na tričku mohou být opravdu velmi výstižné, až dobírající si toho, kdo text zrovna čte. Záleží jen na vás, jaký humorný nápis upřednostníte.

Tato trička můžou být i originálním dárkem, který skutečně překvapí a udělá radost.

Jestli si kladete otázku, jak můžete při nákupu ušetřit na Top-trička.cz, tak neváhejte využít slevový kupon Top-trička.cz. Lze nakupovat i s cashbackem.

Jak získat slevový kupón Top-trička.cz

Slevový kupón Top-trička.cz nabízí internetový obchod příležitostně v rámci svých akčních kampaní nebo jako poděkování za nákup.

I my na webu SlevovéKódy.cz máme pro vás nabídku slev a slevové kupóny do mnoha internetových obchodů. Najděte si zde obchod, ve kterém chcete nakoupit. Zobrazí se vám všechny platné slevové kódy a další výhodné akce. Na svých nákupech tak ušetříte nemalé peníze.

Jak uplatnit slevový kód Top-trička.cz

Zde vám popíšeme, jak snadno lze uplatnit slevový kód Top-trička.cz. Pozorně si však přečtěte podmínky využití slevových kuponů, každý slevový kupón má svou omezenou platnost.

Po výběru zboží na e-shopu Top-trička.cz si překontrolujte košík. V objednávce vlevo uvidíte nápis „ POUŽÍT SLEVOVÝ KÓD” a do prázdné kolonky napíšete nebo zkopírujete slevový kód. Kliknete na „POUŽÍT“ a platný slevový kód Top-trička.cz vám tak sníží cenu nákupu. Dále dokončíte nákup dle pokynů.

Top-trička.cz

Cashback Top-trička.cz

Cashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus až 300 Kč

Nakupujte s cashback portálem a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. Cashback Top-trička.cz nabízí portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz a Tipli,cz, na všech můžete získat zpět 5 % z ceny nákupu.

Stačí se zdarma na jednom z nich zaregistrovat, následně prokliknete do obchodu a nakupujete jako obvykle. Peníze zpět se vám sčítají na účtu a můžete si je nechat proplatit na bankovní konto.

Top-trička.cz – slevy, výprodeje, Black Friday…

Top-trička.cz slevy a akce v internetovém obchodě Top-trička.cz. neprobíhají často. Standardní cena jednoho trička je 350 Kč.

V internetovém obchodě se nekonají samostatné výprodeje Top-tričko.cz při dnech Black Friday.

Na Facebook profilu vám společnost Top-tricka.cz rovněž představuje zajímavosti a další novinky. Můžete tam vyjádřit své názory, zkušenosti a navrhnout případná vylepšení.

Top-trička.cz doprava zdarma a cena poštovného

Na e-shopu Top-trička.cz doprava zdarma není zatím možná při jakékoliv ceně objednávky.

Cena dopravy je jednotná – 140 Kč a zboží vám doveze přepravní společnost GLS.

Platit lze dobírkou a platební branou Paypal.

Top-trička.cz vrácení zboží

Pokud si nákup rozmyslíte nebo vám zboží nevyhovuje, tak ho můžete do 14 dnů od převzetí poslat zpět bez udání důvodu.

Informaci ohledně Top-trička.cz vrácení zboží lze odeslat e-mailem: info@top-tricka.cz nebo na doručovací adresu prodávajícího. Lze použít i kontaktní formulář na stránkách internetového obchodu.

V balíčku nesmí chybět zpráva o tom, že vracíte zboží, kopie daňového dokladu, číslo objednávky.

Top-trička.cz reklamace 2021

Záruční doba na výrobní vady je u všech produktů 24 měsíců, na vyřízení samotné reklamace pak Top-trička.cz mají 30 dní ode dne, kdy obchod převzal zboží. V případě uplatnění Top-trička.cz reklamace musíte vadné zboží zaslat zpět.

O reklamaci informujte prodávajícího předem. V zásilce nesmí chybět doklad o prodeji, popis důvodu reklamace a vaše kontaktní údaje.

Top-trička.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Top-trička adresa:
Top Majice d.o.o.
Cesta 24 junija 33
1231 Ljubljana-Črnuče
Slovenija

Top-trička.cz e-mail: info@top-tricka.cz

Pokud potřebujete se něco zeptat nebo poradit s výběrem zboží, tak můžete použít i „Kontaktní formulář“ na stránkách internetového obchodu.