Tipa

Ověřené slevové kódy Tipa pro říjen 2022​

100%
Obchod Tipa prodává elektroniku a zboží do domácnosti. V obchodě nakoupíte například satelitní techniku, mobilní telefony, chladničky, módní doplňky, baterie nebo nářadí. Při odběru newsletteru je k dispozici sleva Tipa v hodnotě 100 Kč na nákup. Při nákupu nad 999 Kč je doprava zdarma. Slevové kódy Tipa jsou příležitostně vydávány obchodem. Nabízíme Vám aktuální slevový kupón Tipa.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Tipa ​

Jak ušetřit Tipa říjen 2022

Tipa je internetový obchod, který se specializuje na prodej zboží do domácnosti a elektroniky. V nabídce obchodu najdete audia, videa, satelitní satelitní techniky, bílé techniky, zboží pro dům nebo zahradu, baterie či akumulátory, nářadí a všemožné součástky.

Internetový obchod působí na českém trhu přes 25 let, jehož hlavním cílem je nabízet kvalitní zboží za přijatelnou cenu. Obchod se prezentuje svou odborností na poli elektra, domova a vše, co je s tím spojeno. Své zastoupení má jak v České republice, tak také na Slovensku.

Se SlevovýmiKódy.cz získáte pro váš nákup pořádnou porci slev Tipa, neboť pro vás máme přichystány slevové kupóny Tipa.

Jak uplatnit slevový kupón na Tipa

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód Tipa. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón Tipa, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód Tipa uplatníte na pouze na stránkách e-shopu.

Doporučujeme daný slevový kód Tipa zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, místo toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Tipa

Aktuální slevu v Tipa získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce zaškrtnete kolonku „Mám slevový kód“, vložíte kód a zvolíte tlačítko použít. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu. Cena vám bude okamžitě upravena v závislosti na výši slevy Tipa. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Tipa, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy na Tipa

V internetovém obchodě můžete narazit, vedle zmíněných slevových kupónů Tipa, také na různé akční nabídky nebo slevy. Aktuální slevy Tipa naleznete v záložce AKCE. V této záložce naleznete mnoho produktů od světoznámých značek za atraktivní ceny. Slevy Tipa jsou platné do vyprodání zásob.

Aby toho nebylo málo, tak při prvním načtení webové stránky internetového obchodu, vám bude nabídnuta možnost získání slevy Tipa v hodnotě 100 Kč. Tuto slevu od Tipa získáte prostřednictvím registrace a vztahuje se na váš první nákup v hodnotě vyšší než 1 500 Kč.

Doprava a platba na Tipa

Po zadání slevového kódu Tipa u objednávky zboží budete vyzváni k  výběru dopravy. Pokud si objednáte zboží skladem od pondělí do čtvrtka do 11:00, obchod jej pokusí doručit hned druhý den. Vybrané zboží si můžete nechat zaslat domů Českou poštou (114 Kč) nebo soukromým dopravcem DPD (99 Kč). Objednané zboží si také můžete vyzvednout osobně na poště (109 Kč) nebo na některém z 21 výdejních míst (30 Kč).

To neplatí v případě, že nakoupíte zboží nad 999 Kč, neboť je doprava od Tipa zdarma.

Za objednané zboží můžete zaplatit v hotovosti, bankovním převodem nebo online prostřednictvím platební karty, která je na Tipa zdarma.

Reklamace zboží

I přes garantovanou kvalitu se může stát, že obdržíte nevyhovující osvětlení. Pokud by se tak stalo, můžete zboží do 14 dnů od převzetí zboží vrátit. Zboží musí být důkladně zabalené a nesmí být použité.

Obchod Tipa

Pokud byste si nevěděly při výběru elektroniky rady, nemusíte zoufat. E-shop nabízí zákaznickou linku, na které vám poradí vyškolení odborníci na elektro, domov a vše, co je s tím spojeno. Stát se odborníkem můžete také, stačí pravidelně sledovat jejich magazín.

Internetový obchod Tipa získal ocenění Shop finalista roku 2015 v kategorii TV, video, audio a je také ověřen ze strany spotřebitelů značkou Ověřeno zákazníky.

Ušetřete čas i peníze s odborníky přes elektro. Se slevovým kódem na Tipa bude nákup nejen snadný, ale také levný.