Taxify → nejlepší slevy pro září 2019 ​ | SlevovéKódy.cz

Taxify

Nejlepší slevové kódy Taxify září 2019

100%
Mobilní aplikace Taxify funguje na podobném principu jako konkurenční Uber. Moderní obdoba klasické taxislužby vám během chvíle zprostředkuje odvoz na libovolné místo, přičemž platba probíhá v aplikaci Taxify. My pro vás sbíráme nové slevové kódy Taxify.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Taxify ​

Jak ušetřit Taxify 2019

Taxify je alternativa k taxi, který si prostřednictvím mobilní aplikace objednáte během pár minut. Stačí kliknout na pár tlačítek a auto pro vás přijede.

Taxify obdobně jako uber je alternativní taxislužba, která vás dopraví z místa A do místa B za pomocí pár jednoduchých kliknutí. Abyste mohli služby Taxify využívat, je nutné si stáhnout jejich mobilní aplikaci. Mobilní aplikace Taxify je dostupná v Google Play nebo v App Store.

Nespornou výhodou této služby je, že nemusíte složitě telefonicky obvolávat jednotlivé taxi služby a doufat, že v daný moment bude taxikář volný a ochotný pro vás přijet. Taxify vás za příznivé ceny dopraví v rámci České republiky na libovolné místo v Praze.

SlevovéKódy.cz pro vás sbírají výhodné slevy Taxify. Využijte nabídku slevových kupónů Taxify, které potěší nejen vás, ale také vaší peněženku.

Jak uplatnit slevový kupón na Taxify

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód Taxify. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón Taxify, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód Taxify uplatníte na pouze na stránkách e-shopu.

Doporučujeme daný slevový kód Taxify zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, místo toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Slevu v Taxify získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce vyplníte slevový kupón. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu Taxify. Cena vám bude okamžitě upravena v závislosti na výši slevy Taxify. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Taxify, jinak se sleva nezapočítá.

Platba na Taxify

Platit můžete v hotovosti nebo platební kartou na Taxify zdarma. Platební kartu jednoduše přidáte do aplikace a cena za odvoz se vám strhne v momentě, jakmile dorazíte do cíle. Celková cena za službu se odvíjí od těchto jednotkových položek: nástupní sazba, minutová sazba, sazba za kilometr a dynamické zvýšení ceny, kdy je zvýšena poptávka.

Aktuální slevy Taxify získáte za pomocí promo kódu. Tyto slevové kódy Taxify rozdává během promo akcí, které mohou nastat v podstatě kdykoliv. Vaše jízda může být s těmito slevovými kupóny Taxify až o 50 % levnější.

O aplikaci Taxify

Jak tedy Taxify funguje? V aplikaci vyberete vaši aktuální polohu a zvolíte cílové místo vašeho odvozu. Po zvolení služby se vám zobrazí kontaktní údaje na vašeho řidiče. Na mapě současně uvidíte trasu a předpokládaný čas příjezdu řidiče. Po ukončení jízdy můžete řidiče ohodnotit, popřípadě jej kontaktovat a domluvit se s ním na předání např. zapomenuté věci.

Službu Taxify můžete využít pro vaše osobní nebo obchodní cesty. Způsob platby změníte prostým kliknutím na příslušné tlačítko.

Suma sumárum služba Taxify prostřednictvím mobilní aplikace nabízí spolehlivý odvoz profesionální flotilou řidičů bez nutnosti hotovosti za velmi nízké ceny.