Swimaholic

3× slevový kód Swimaholic pro prosinec 2021

100%
Swimaholic nabízí vše pro závodní i hobby plavce od světových výrobců jako jsou Aqua Sphere, Arena a mnoha dalších. V nabídce je několik druhů plaveckých brýlí, neopreny, sportovní trička a řada dalších produktů, které využijí i neplavci. Výhodou je delší lhůta na vrácení zboží. Slevy Swimaholic nabízí v oddělené sekci na velké množství plavek a doplňků.

Nejlepší slevové kódy Swimaholic 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Swimaholic

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Swimaholic.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Swimaholic → využijte dopravu zdarma na Váš nákup

Pokud byste si rádi pořídili kvalitní plavky či plavecké a potápěčské vybavení, určitě doporučujeme prozkoumat nabídku e-shopu. Nabídka je široká, ceny příznivé a navíc můžete využít od Swimaholic dopravu zdarma na Váš nákup. Nárok vzniká nákupem zboží nad 5 000 Kč, žádný unikátní slevový kupon Swimaholic není potřeba.
15
2
Chci slevu
3 %
cashback

3% cashback Tipli → využijte ve Swimaholic

Nakupujte s cashbackem Tipli a ušetřete 3 % z hodnoty každé objednávky. Pokud ještě nejste u Tipli zaregistrováni, doporučujeme tak učinit co nejdříve. Budete tak moci nakupovat se slevou Swimaholic, a to dokonce opakovaně. Výhodně nakoupíte nejen v tomto e-shopu, do cashbackového programu je zapojeno mnoho dalších e-shopů.
11
1
Chci slevu
akční
slevy

Kvalitní plavky se slevou → Swimaholic

Pokud byste rádi zakoupili nové sportovní plavky, určitě navštivte v e-shopu kategorii ,,Slevy”. Právě zde naleznete dámské, pánské i dětské kvalitní plavky s akční slevou Swimaholic. Všechny ceny jsou uváděny po slevě, žádný slevový kupon Swimaholic tudíž není potřeba. Využít lze také doprava zdarma či cashback Tipli – nakoupíte tak ještě výhodněji.
13
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Swimaholic ​

Jak ušetřit Swimaholic prosinec 2021