Swimaholic

3× slevový kód Swimaholic pro říjen 2022​

100%
Swimaholic nabízí vše pro závodní i hobby plavce od světových výrobců jako jsou Aqua Sphere, Arena a mnoha dalších. V nabídce je několik druhů plaveckých brýlí, neopreny, sportovní trička a řada dalších produktů, které využijí i neplavci. Výhodou je delší lhůta na vrácení zboží. Slevy Swimaholic nabízí v oddělené sekci na velké množství plavek a doplňků.

Nejlepší slevové kódy Swimaholic 2022

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Swimaholic

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Swimaholic.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Swimaholic → využijte dopravu zdarma na Váš nákup

Pokud byste si rádi pořídili kvalitní plavky či plavecké a potápěčské vybavení, určitě doporučujeme prozkoumat nabídku e-shopu. Nabídka je široká, ceny příznivé a navíc můžete využít od Swimaholic dopravu zdarma na Váš nákup. Nárok vzniká nákupem zboží nad 5 000 Kč, žádný unikátní slevový kupon Swimaholic není potřeba.
15
2
Chci slevu
3 %
cashback

3% cashback Tipli → využijte ve Swimaholic

Nakupujte s cashbackem Tipli a ušetřete 3 % z hodnoty každé objednávky. Pokud ještě nejste u Tipli zaregistrováni, doporučujeme tak učinit co nejdříve. Budete tak moci nakupovat se slevou Swimaholic, a to dokonce opakovaně. Výhodně nakoupíte nejen v tomto e-shopu, do cashbackového programu je zapojeno mnoho dalších e-shopů.
11
1
Chci slevu
akční
slevy

Kvalitní plavky se slevou → Swimaholic

Pokud byste rádi zakoupili nové sportovní plavky, určitě navštivte v e-shopu kategorii ,,Slevy”. Právě zde naleznete dámské, pánské i dětské kvalitní plavky s akční slevou Swimaholic. Všechny ceny jsou uváděny po slevě, žádný slevový kupon Swimaholic tudíž není potřeba. Využít lze také doprava zdarma či cashback Tipli – nakoupíte tak ještě výhodněji.
13
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Swimaholic ​

Jak ušetřit Swimaholic říjen 2022