Suprové dárky

Ověřené slevové kódy Suprové dárky pro listopad 2021

100%
Suprové dárky nabízí mnoho skvělých tipů na dárky pro může, děti a děti. Inspirovat se můžete pro blížící se významné životní události. Suprové dárky doprava zdarma je na nákupy nad 1 000 Kč. Slevovékódy.cz mají pro vás hledají slevové kupóny a akční nabídky do Suprové dárky.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Suprové dárky ​

Jak ušetřit Suprové dárky listopad 2021

Suprové dárky je e-shop, na kterém naleznete vtipné a originální dárky pro vaše blízké. Suprové dárky nabízí vtipné dárky pro řadu významných událostí, jako jsou narozeniny, výročí nebo svátek. V e-shopu seženete různé deskové hry, stírací mapy, hrnky, fotorámečky nebo polštáře.

E-shop nedisponuje kamennou prodejnou. Originální dárky nakoupíte na internetových stránkách e-shopu. Portál Slevovékódy.cz vám poradí, jak v Suprové dárky ušetřit, jak získat dopravu zdarma nebo co je cashback.

Jak získat slevový kupón Suprové dárky

Slevové kupóny Suprové dárky naleznete na portále Slevovékódy.cz. Zajímavé tipy na slevy a speciální akce získáte odebíráním novinek e-mailem nebo na Facebooku.

Slevové kupóny Suprové dárky jsou k dispozici také během akce Black Friday.

Jak uplatnit slevový kód Suprové dárky

Slevový kupón Suprové dárky uplatníte po zvolení vámi vybraného dárku do nákupního košíku. Slevový kód Suprové dárky vepíšete do pole k tomu určenému pod vybraným dárkem a kliknete na “Odeslat”.

Pokud objednávka dárku bude splňovat minimální požadavky na výši nebo druh výrobku, bude hodnota slevového kupónu odečtena z ceny objednávky.

Cashback Suprové dárky

Díky cashbacku získejte peníze za svůj internetový nákup. Cashback je on-line forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z uskutečněného nákupu prostřednictvím cashback portálu. Mezi známé cashback portály patří například Tipli.cz.

Suprové dárky cashback získáte na portále Refundo.cz. S tímto cashbackem obdržíte zpět 5 % z ceny uskutečněného nákupu. Registrace na Refundo.cz je zdarma.

Slevy na Suprové dárky – výprodeje, Black Friday…

Originální dárky nakoupíte výhodně při akci Black Friday. Slevy v rámci Suprové dárky Black Friday dosahují až 30 %. Objednávky z Black Friday nelze slučovat s jinými slevovými akcemi.

Aktuální slevy Suprové dárky běžně naleznete v záložce Akce. V této kategorii naleznete také dárky ve výprodeji.

Suprové dárky doprava zdarma a cena poštovného

E-shop zasílá vybrané výrobky soukromým kurýrem PPL. Dopravné stojí 85 Kč. Levněji vás vyjde osobní vyzvednutí výrobku ve výdejnách Zásilkovny  za 70 Kč.

Suprové dárky doprava zdarma je za nákup nad 1 000 Kč. Obvyklá doba doručení produktu je 2 pracovní dny od potvrzení objednávky. Pokud byla objednávka přijatá do 12 hodin, e-shop odešle výrobek ještě v ten samý den.

E-shop Suprové dárky se řadí mezi zapojené obchody do akce Den dopravy zdarma. Ve vybraných dnech získáte na nákup dopravu zdarma.

Vaši objednávku zaplatíte:

  • předem převodem na bankovní účet,
  • platební kartou nebo
  • na dobírku za příplatek 20 Kč.

Suprové dárky vrácení zboží

V případě odstoupení od smlouvy umožňují Suprové dárky vrácení zboží do 30 dnů. E-shop vám vrátí peníze do 14 dnů bezhotovostně na vámi určený účet. Výrobek zašlete spolu s originálním daňovým dokladem a vyplněným formulářem o vrácení zboží na adresu:

ASCONA 939
Rybníky IV 738
760 01 Zlín

Suprové dárky reklamace 2021

Na výrobky zakoupené v reklamace činí 24 měsíců. Reklamační lhůta pro vyřízení reklamace činí 30 dní. O vyřízení reklamace Suprové dárky informují e-mailem. Doporučujeme pro snadnější reklamaci vyplnit reklamační formulář. Suprové dárky reklamační formulář naleznete zde.

Výrobek, který si přejete reklamovat, pošlete spolu s daňovým dokladem a vyplněným reklamačním formulářem na stejnou adresu uvedenou výše.

Suprové dárky kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů můžete e-shop kontaktovat prostřednictvím Facebooku, e-mailu nebo telefonicky. Suprové dárky e-mail je info@suprovedarky.cz. Máte-li radši telefonickou komunikaci, telefonní číslo Suprové dárky je + 420 722 600 842. Zákaznická linka je vám k dispozici v pracovních dnech od 10:00 do 16:30 hod. E-shop můžete také kontaktovat přes kontaktní formulář.