Superzebra

3× slevový kód Superzebra pro listopad 2021

100%
Superzebra je internetový obchod, který se specializuje na prodávání výrobků dovezených z Číny. V nabídce je elektronika, vybavení do domácnosti, hračky a řada dalších produktů. Na vybrané objednávky je v Superzebra doprava zdarma, nechybí možnost ušetřit díky širokému sortimentu ve slevě. Slevové kódy Superzebra nenabízí, k dispozici není ani cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Superzebra ​

Jak ušetřit Superzebra listopad 2021

Internetová nákupní galerie Superzebra nabízí velmi různorodou nabídku zboží za výhodné ceny. Tento e-shop patří pod slovinskou společnost HS Plus. V rámci EU funguje na 12 trzích.

Zboží v tomto obchodě je dováženo převážně z Číny. Na rozdíl od přímého nákupu v Číně, zde máte plnou právní ochranu našeho zákona.

Seženete zde módní doplňky, elektroniku, chytré hodinky, sortiment pro děti, úložné boxy, LED svítidla, bezpečnostní kamery i originální dárky.

Orientaci v e-shopu však mírně zhoršuje absence jakéhokoli členění na kategorie dle typu zboží. Filtrovat můžete dle akce, nejnovějšího či nejprodávanějšího zboží. Pro výběr konkrétního zboží doporučujeme přistoupit k fulltextovému vyhledávání – „Hledat produkty“.

Superzebra je výhodná pro všechny, kteří nechtějí nakupovat přímo prostřednictvím čínských portálů. Mezi výhody patří vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů. Nemusíte umět anglicky a platit lze v českých korunách.

Určitě vás zajímá, jak ušetřit na Superzebra. Je to jednoduché, neboť většina výrobků v internetovém obchodě Superzebra je za příznivé ceny. Stačí tak využít akce, které e-shop nabízí a nakoupit vše potřebné. Nechybí doprava zdarma při určité ceně nákupu. K některým objednávkám internetový obchod přibalí dárek.

Jak získat slevový kupón Superzebra

Slevový kupón Superzebra neposkytuje. V nabídce jsou však akce, kde nakoupíte různé výrobky za nejnižší možné ceny.

Na našem webu SlevovéKódy.cz najdete platné slevové kódy do mnoha e-shopů. Pokud chcete výhodně nakoupit, tak se před odesláním objednávky podívejte, zda se zrovna nenabízí nějaká sleva právě pro to vaše zboží v daném internetovém obchodě.

Jak uplatnit slevový kód Superzebra

Pokud e-shop Superzebra začne nabízet i výhody prostřednictvím slevových kupónů, tak vás budeme  o této skutečnosti informovat na těchto stránkách. Nebude chybět ani podrobný návod, jak uplatnit slevový kód Superzebra.

Cashback Superzebra

Cashbackové portály jsou u nás čím dál více oblíbené. U nás jsou populární cashback portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz,Tipli.cz a VratnéPeníze.cz, ty vám za vaše objednávky vrátí část hodnoty objednávky.

V současné době však cashback Superzebra není možný, neboť internetový obchod nespolupracuje s žádným cashbackovým portálem.

Registrace na portály je zdarma. Některé portály vám při registraci na účet připíšou i vstupní bonus. Následně proklikněte do obchodu a nakupujte jako obvykle.

Superzebra slevy – výprodeje, Black Friday…

Internetový obchod Superzebra nabízí spousty položek, jejichž cena je většinou skutečně nízká. Nechybí časté akční nabídky. Superzebra slevy jsou ve všech kategoriích.

Nabídka e-shopu Superzebra je cílená na velmi širokou skupinu nakupujících, tudíž si zde vybere každý. Pravidelně je na skladě nové zboží a tím i nabídka dalších slev.

E-shop se neúčastní listopadového Superzebra Black Friday. Ovšem nejen v tento den zde najdeme bezkonkurenčně nízké ceny.

V košíku si můžete přidat za 99 Kč překvapení, obchod vás překvapí drobností v podobě dárku.

Superzebra doprava zdarma a cena poštovného

V e-shopu Superzebra doprava zdarma platí při ceně nákupu nad 650 Kč, při nižší objednávce je standardní cena 79 Kč. Za dobírku si připlatíte 54 Kč, za pojištění balíčku 33 Kč.

Objednané zboží vám na uvedenou adresu doručí Česká pošta.

Superzebra vrácení zboží

Superzebra vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů.

Pro odstoupení od kupní smlouvy vyplňte formulář a zašlete ho e-mailem.

Nepoužité zboží pečlivě zabalte a zašlete ho zpátky na adresu HS PLUS d.o.o., P.O.BOX 13, depo Brno 71, 60010. Na balík, resp. do balíku napište kód pro vrácení zboží, ten obdržíte mailem po odeslání formuláře.

Do balíku dejte i kopii dodacího listu a kompletní dodanou dokumentaci. Nezasílejte na dobírku.

Nelze vrátit výrobky v neoriginálním nebo poškozeném obalu.

Superzebra reklamace 2021

Kupující je dle zákona oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u zboží v době 24 měsíců od jeho převzetí. Pochopitelně se to vztahuje i pro Superzebra reklamace

V případě Superzebra reklamace kontaktujte společnost před odesláním produktu e-mailem na adrese: info@superzebra.cz

Na balík napište kód pro reklamaci, který obdržíte e-mailem. Přiložte kopii nákupního dokladu.

Superzebra kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Superzebra telefon: +420 234 280 659  je k dispozici ve všední dny od 08:00 do 16:00.

Superzebra adresa pro vrácení a výměnu zboží:
HS PLUS d.o.o.
P.O.BOX 13
60010 depo Brno 71

Superzebra e-mail: info@superzebra.cz