DEK stavebniny

3× slevový kód DEK stavebniny pro říjen 2023​

100%
Obchod DEK stavebniny se specializuje na prodej stavebního materiálu. Vybrat si můžete materiál na střechy, tepelné izolace, obklady nebo dlažby. Kromě materiálu obchod také prodává stavební nářadí a nástroje nebo provozuje půjčovnu nářadí. Společnost nabízí věrnostní program a narazit tak můžete na slevy DEK stavebniny. Obchod nepodporuje slevové kódy ale můžete získat cashback DEK stavebniny.  

Nejlepší slevové kódy DEK stavebniny 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě DEK stavebniny

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu DEK stavebniny.
Chci 300 Kč
cashback
až 3 %

CASHBACK až 3 % od Tipli → DEK stavebniny

Nákupem na eshopu Stavebniny DEK můžete získat cashback až 3 %. Cashback až 3 % získáte tak, že se zaregistrujete na Tipli a skrze něj si nakoupíte na Stavebniny DEK. Registrace na Tipli je zdarma a pro každého. Poté, co si vytvoříte účet na Tipli, tak se stačí do Tipli přihlásit a přejít na stránky eshopu Stavebniny […]
28
2
Chci slevu
výhodné
slevy

Elektromateriál se super slevou | DEK stavebniny

V e-shopu zakoupíte nejen stavební materiál, ale také elektromateriál. Pokud si důkladně projdete nabídku obchodu, zjistíte, že řadu zboží zakoupíte s výhodnou akční slevou od DEK stavebniny. Konkrétní výši slevy, včetně konečné ceny, najdete u jednotlivých položek. Slevový kupon DEK stavebniny k nákupu nepotřebujete.
12
5
Chci slevu
hodnotné
odměny

Získejte hodnotné odměny díky Věrnostnímu programu Stavebniny DEK

Zaregistrujte se v e-shopu a využívejte všech nabízených výhod a slev od Stavebniny DEK. Při každém nákupu se Vám budou na účet přičítat body, za které můžete následně získat hodnotné dárky zdarma od Stavebniny DEK. Při registraci není potřeba žádný slevový kupon Stavebniny DEK.
27
6
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web DEK stavebniny ​

Jak ušetřit DEK stavebniny říjen 2023

Společnost DEK stavebniny se zaměřuje na prodej stavebního, izolačního a hydroizolačního materiálu, fasádních systémů, střešních krytin včetně doplňků nebo elektroinstalačního materiálu. Zároveň je možné si rezervovat a půjčovat stavební stroje a nářadí.

Společnost DEK byla založena v roce 1993, má u nás přes 100 poboček. Pohodlně si zboží můžete objednat i v internetovém obchodě.

Podmínkou pro nákup v e-shopu je výběr pobočky, prostřednictvím které se nákup bude realizovat. Vždy je nutná registrace nakupujícího.

V internetovém obchodě vybírejte z kategorie: Stavebniny, Elektromateriál, Voda-topení-plyn, Nářadí, Barvy a laky, Nábytek a zahrada, Jídlo a Půjčovny. Zde nakoupíte opravdu vše, co potřebujete na novostavbu nebo rekonstrukci staré části domu. Veškerý stavební materiál, ochranné oděvy i nábytek za výhodné ceny.

DEK stavebniny dbají na vysokou kvalitu služeb a osobní přístup ke svým zákazníkům. Na pobočkách jsou zákazníci odbavováni unikátním systémem na jediné zastavení, vše do 10 minut.

Internetový obchod DEK stavebniny získal certifikát Ověřeno zákazníky od portálu Heuréka.

Pokud si nevíte rady a chcete při nákupu na DEK stavebniny ušetřit, tak využijte chytrý Kalkulátor konstrukcí. Tento kalkulátor slouží ke snadnému a rychlému výpočtu spotřeby materiálů v konstrukcích. Podívejte se na nabídku slev a výprodejů, neopomeňte nákup s cashbackem a nechybí Věrnostní systém.

Jak získat slevový kupón DEK stavebniny

Internetový obchod DEK stavebniny nemá v nabídce slevový kupón DEK stavebniny, ale jinak různé slevové akce zde najdete ve velkém množství.

V rámci Věrnostního programu zákazníci získávají za nákup vybraných produktů věrnostní body, které vymění za slevy na hodnotné produkty. Ty jsou pro vás pečlivě vybírány mezi renomovanými značkami.

Nejnovější informace o novinkách, kampaních a slevách můžete mít aktuální, když na stránkách internetového obchodu DEK stavebniny se přihlásíte k odběru newsletteru. Ten vám potom bude pravidelně chodit do e-mailové schránky.

Máme i doporučení pro nakupující, kteří chtějí ušetřit nejen při nákupu na DEK stavebniny. Na našem webu máme pro vás rady a platné slevové kupóny i do mnoha dalších e-shopů. Pokud chcete výhodně nakoupit, tak se před odesláním objednávky podívejte, zda se zrovna nenabízí nějaká sleva právě pro to vaše zboží v daném internetovém obchodě.

Cashback DEK stavebniny

Cashback Plná peněženkaaž 3 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 3 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 3 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné penízeaž 3 % získat bonus 50 Kč

Cashback je pro nákup přínosný, neboť získáte nějaké peníze zpět. Zájem o cashback stoupá i u nás.

V současné době až 3% cashback DEK stavebniny nabízí portál Tipli.cz, PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz a VratnéPeníze.cz.

DEK stavebniny slevy – výprodeje, Black Friday…

DEK stavebniny slevy a výhodné akce v internetovém obchodě probíhají celoročně, slevy jsou již započteny v ceně zboží.

Na banneru, který je umístěný na hlavní straně e-shopu, vás upoutají právě probíhající nabídky. Ušetřit pěkné peníze z původní ceny lze v kategorii „Akce“.

Při nákupu se podívejte se na aktuální katalog Stavebnin DEK, je zde přehledné členění a snadná orientace. Katalog si můžete stáhnout na internetu, nebo vyzvednout tištěný na pobočkách.

Obchod se neúčastní výprodejů DEK stavebniny Black Friday. Na pobočkách se však konají akce s názvem „Naplň kýbl po uši“. V prodejně si vezmete akční kýbl a naplníte ho vybraným sortimentem. Na vše v kýblu dostanete slevu 50 % z ceníkových cen.

DEK stavebniny doprava zdarma a cena poštovného

DEK stavebniny doprava zdarma je jen při osobním odběru na vybrané pobočce.

Doprava DEK stavebniny je pro stavební materiály. Probíhá z nejbližší pobočky k vašemu bydlišti. Přesná cena vám bude sdělena po individuální kalkulaci vaší objednávky.

Za zboží lze platit platební kartou online, bankovním převodem a platební kartou na pobočce.

DEK stavebniny vrácení zboží

Obchod DEK stavebniny vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů.

Na stránkách e-shopu se přihlaste a vyplňte on-line formulář „vrácení zboží“ dle pokynů. Začnete zadáním e-mailu a hesla.

V nejkratší době se s vámi spojí operátor DEK stavebniny a podá instrukce k vrácení zboží.

DEK stavebniny reklamace 2023

Záruční doba na výrobní vady je u všech produktů 24 měsíců.

On-line vyplníte formulář „reklamace“ (totožný postup jak u vrácení zboží). Pověřený operátor DEK stavebniny se s vámi domluví na dalším postupu.

DEK stavebniny reklamace je vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

DEK stavebniny – e-mail, telefon, infolinka

Telefon DEK stavebniny:  +420 510 000 100
Po – Pá: 7,00 – 16,00 hod.

Adresa DEK stavebniny pro vrácení a výměnu zboží:
V kamenné prodejně, ve které jste zboží nakoupili.

E-mail DEK stavebniny: stavebniny@dek.cz