Sparkys

Ověřené slevové kódy Sparkys pro září 2022​

100%

Sparkys je populární hračkářství. V nabídce obchodu si vyberou malé i větší děti. Vybírat můžete ze stavebnic, LEGA, venkovních hraček a prolézaček, hraček a her pro rozvoj motoriky a logického myšlení, oblíbených dětských postaviček od Barbie po Transformers nebo například dětských kol. V obchodě můžete najít značky jako Disney, NERF, Chicco a další. Slevy eshop pravidelně obměňuje. Čas od času můžete najít slevové kódy Sparkys, které hledáme i na Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Sparkys ​

Jak ušetřit Sparkys září 2022

Sparkys je dům hraček pro holky a pro kluky. V nabídce najdete autíčka, stavebnice, figurky, postavičky, hry, plyšové hračky nebo i kosmetiku. To vše od známých značek jako Barbie, Nerf, Lego, Disney, Hot Wheels, Mattel, EPEE Czech, Play Doh a několik dalších.

Ušetřete za hračky pro vaše děti využitím slev, které Sparkys nabízí v průběhu celého roku. Členové věrnostního klubu sbírají za své nákupy body, které pak mohou vyměnit za slevy. Akce Sparkys nabízí při akcích Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes. Vybrali jsme pro vás i několik portálů, které nabízejí cashback.

Kamenných prodejen jsou skoro čtyři desítky po celé České republice. Cenu zboží si před nákupem můžete porovnat i s jinými prodejci na portálu Heuréka, kde obchod doporučuje 95 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Sparkys

Slevový kupón Sparkys můžete získat při konání akcí Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes. Sparkys slevový kupón může zveřejnit také na sociální síti Facebook, na e-shopu například formou kola štěstí nebo ho může zaslat odběratelům newsletteru na e-mail či vám ho přibalí k vaší objednávce.

Na těchto stránkách vás informujeme o probíhajících akcích a slevových kupónech.

Jak uplatnit slevový kód Sparkys

Sparkys

V košíku, při tvorbě objednávky, můžete pod seznamem objednávaného zboží uplatnit váš slevový kód Sparkys. Stačí kliknout na možnost “Máte kód slevového kupónu?“ a do prázdného pole, které se vám zobrazí zadat slevový kód. Kód potvrdíte enterem nebo klikem na “VLOŽIT KUPÓN“.

Před použitím kódu se vždy podívejte na podmínky pro použití. Často je slevový kupón nějak omezen, ať už časově, minimální hodnotou objednávky nebo je určen pouze na určitý druh zboží.

Cashback Sparkys

Cashback Tipliaž 2 % získat bonus až 300 KčCashback Plná peněženka1,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo1,5 % získat bonus 50 KčCashback Vratné peníze1,5 % získat bonus 50 Kč

Portály Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vrané peníze nabízejí pro Sparkys cashback. Nejvyšší cashback vám poskytne portál Tipli, a to ve výši až 2 % z objednávky. Ostatní portály vám vrátí zpět 1,5 % na váš účet.

Pokud byste chtěli využít cashback, tak je potřeba zaregistrovat se na jednom z portálů a prokliknout se do obchodu. Poté stačí vytvořit objednávku, kdy po jejím převzetí vám budou na vaše cashback konto připsány peníze.

Sparkys slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Sparkys nabízí na vybrané produkty přímo na e-shopu. Zakoupit můžete poslední kusy za super ceny. Některé hračky získáte v akci 1+1 nebo 2+1 zdarma. Čas od času se na Sparkys objeví kolo štěstí, ve kterém si můžete vytočit slevu až 20 %.

Obchod využívá slevovou akci Sparkys Black Friday. Ušetřit můžete také při konání akcí Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes.

Můžet se také stát členy věrnostního klubu Sparkys a sbírat za vaše nákupy body, které můžete proměnit ve slevu.

Sparkys doprava zdarma a cena poštovného

Sparkys doprava zdarma je bonus ke každé objednávce nad 1 000 Kč. Možností platby je několik. Platit můžete kartou on-line, převodem z účtu, v hotovosti/kartou na prodejně nebo na dobírku, která je za příplatek 30 Kč.

Možnosti a ceny doručení:

  • Osobní odběr na pobočkách Sparkys nebo HM studio je za 49 Kč
  • DPD je za 95 Kč
  • Česká pošta je za 95 Kč

Sparkys vrácení zboží

Vrácení zboží Sparkys umožňuje dle zákona bez udání důvodu, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Vrácené zboží musí být nepoškozené a bez známek použití. Aby byla lhůta pro vrácení dodržena, stačí odeslat odstoupení od smlouvy na e-mail eshop@sparkys.cz a poté obratem odeslat zboží.

Formulář pro odstoupení od smlouvy můžete vyplnit on-line zde. Následně důkladně zabalte zboží k vrácení, aby při přepravě nemohlo dojít k jeho poškození či znečištění. Balíček odešlete přepravní společností na adresu níže. Zboží nelze vrátit na prodejně.

Sparkys reklamace 2022

Záruka na zakoupené zboží je 24 měsíců od převzetí zboží, pokud není u zboží uvedeno jinak. Reklamace Sparkys řeší v průběhu záruční doby a na vyřízení má maximálně 30 dnů.

Možnosti reklamace:

  1. Na prodejnách – Vadné zboží přineste společně s fakturou na jednu z prodejen Sparkys. Na prodejně s vámi vše potřebné vyřeší pracovník prodejny.
  2. Přepravní službou – Vyplňte zde on-line Sparkys reklamační formulář. Vyplněný formulář vám následně přijde na e-mail. Vytiskněte ho a společně se zbožím zabalte. Připravený balíček poté odešlete přepravní společností na adresu níže.

Sparkys kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Od 7:30 do 16:00 můžete ve všední dny využít zákaznický servis pro objednávky, dotazy a reklamace. Zavolat můžete na Sparkys telefon 777 722 088. Pokud chcete využít písemnou komunikaci, tak napište na Sparkys e-mail eshop@sparkys.cz.

Kamenné prodejny Sparkys provozuje po celé České republice. Navštívit můžete skoro 40 prodejen. Mapu s prodejnami a detailními informacemi o prodejnách naleznete zde.

Adresa pro vrácení zboží a reklamace:
Sparkys s.r.o. e-shop
Průmyslová 504
Postřižín
250 70