Softcom

Nejlepší slevové kódy Softcom září 2021

100%
Sofcom je internetový obchod zabývající se prodejem elektroniky a příslušenství. V nabídce obchodu naleznete telefony, počítače, tablety, herní konzole, domácí elektrospotřebiče, periferie, vybavení na sport a další příslušenství jako jsou brašny nebo pouzdra. Mezi značky dodávající zboží do obchodu jsou například Sony, Apple, Samsung a řada dalších. Slevy Softcom pravidelně aktualizuje. Čas od času můžete najít slevové kódy Softcom. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Softcom.

Nejlepší slevové kódy Softcom 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Softcom

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Softcom.
Chci 300 Kč
až 60%
slevy

Zlevněná a rozbalená elektronika od Softcom se slevou až 60 %

Vyberte si z desítek kusů zlevněné elektroniky v internetovém obchodě Softcom, kterou právě teď nakoupíte se slevou až 60 %. Nejen počítače a notebooky, ale i domácí spotřebiče nebo mobilní telefony a fotoaparáty se slevou až 60 % v eshopu Softcom. Zlevněná elektronika jednině na Softcom.
0
15
Chci slevu
Sleva pro
studenty

Studentská sleva od Softcom

V dnešní době bývá pro studenty notebook a další elektronika naprostou nezbytností. Společnost Softcom si je tohoto vědoma, a proto chce studentům poskytnout slevu navíc, díky které budou jejich školní léta co nejpříjemnější. Stačí se pouze zaregistrovat na jejich e-shopu a přes e-mail poslat své studentské ID společně s potvrzením o studiu. Následně se po úspěšné […]
18
9
Chci slevu
Bonus
Program

Získejte slevu díky Bonus Programu Softcom

Všichni milovníci elektroniky, pozor! Máme super tip pro všechny nadšenci, kteří do nové techniky a příslušenství pro počítač investují pravidelně. Společnost Softcom si věrných zákazníků velice cení, a proto když se zaregistrujete do jejich speciálního Bonus Programu, dostanete za odměnu nějaké ty výhody a slevy navíc. Za každý nákup získáte určitý počet bodů, které se […]
9
7
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Softcom ​

Jak ušetřit Softcom září 2021