Sconto nábytek

6× slevový kód Sconto nábytek pro prosinec 2021

100%
Sconto Nábytek je společnost zabývající se prodeje nábytku a doplňků do domácnosti. V České republice provozuje několik kamenných obchodů a e-shop. Nakoupit můžete skříně, postele, gauče, vybavení do kuchyně nebo koupelny a řadu dalších produktů. Slevy Sconto Nábytek pravidelně obměňuje. Čas od času můžete najít slevové kódy Sconto Nábytek. SlevovéKódy.cz pro Vás mají připravený nejnovější slevový kupón Sconto Nábytek.

Nejlepší slevové kódy Sconto nábytek 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Sconto nábytek

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Sconto nábytek.
Chci 300 Kč
až 5 %
SLEVA

Sconto sleva až 5 % na všechno

Díky této Sconto slevě získáte zpět 5 % z hodnoty vašeho nákupu od společnosti Tipli. Peníze zpět ve většině případů obdržíte do 48 hodin od nákupu. Nejprve však klikněte na tuto Sconto slevu a zaregistrujte se v Tipli. Proč nakupovat za plnou cenu, když můžete ušetřit s touto Sconto slevou.
13
4
Chci slevu
až 5 %
CASHBACK

Cashback Sconto → Tipli vám vrátí až 5 %

Ve spolupráci se společností Tipli jsme si pro vás připravili tuto Sconto slevu, díky které ušetříte až 5 % za nákup v e-shopu Sconto. Sconto slevu obdržíte ve formě cashbacku. Sconto slevu v maximální výši 5 % získáte při nákupu nezlevněného zboží. V případě nákupu zlevněného zboží získáte zpět 1,5 %.
16
2
Chci slevu
věrnostní
klub

Slevy pro všechny členy Sconto Clubu

Registrujte se do věrnostního Sconto Clubu a získejte přístup ke spoustě výhod a slevových akcí. Registraci je možné provést buď ve všech kamenných prodejnách Sconto, nebo online. Slevy a jiné slevové akce ve věrnostním klubu Sconto Club.
19
2
Chci slevu
až 70%
slevy

Výprodej Sconto se slevami až 70 %

Slevy až 70 % ve velkém výprodeji obchodu s nábytkem Sconto. Ušetřete při nákupu nábytku až 70 % a vyberte si z desítek zlevněných kusů ve výprodeji Sconto. Nábytek do domácnosti i na zahradu se slevou až 70 % ve výprodeji Sconto.
26
3
Chci slevu
slevový
leták

Aktuální slevový leták Sconto

Prohlédněte si online aktuální slevový leták Sconto a všechny slevy tak najdete na jednom místě. Spousty slevových akcí a akčních nabídek pohromadě ve slevovém letáku Sconto. Ušetřete a nakupujte zlevněné zboží z akčního letáku Sconto.
25
1
Chci slevu
30%
sleva

Sconto nábytek = první nákup s 30% slevou

Skvělá nabídka! Získejte 30% slevu Sconto nábytek na Váš první nákup v e-shopu. Stačí, když vyplníte potřebné údaje, přihlásíte se k odběru newsletteru a sleva je Vaše! Okamžitě bude na zadaný e-mail poslán unikátní slevový kód Sconto nábytek, který následně použijete při svém nákupu.
17
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Sconto nábytek ​

Jak ušetřit Sconto nábytek prosinec 2021

Sconto nábytek je prodejcem vybavení pro kuchyně, ložnice, dětské pokoje, pracovny a koupelny. Nakupovat lze v kamenných prodejnách i přes internetový obchod.

Nákupy Vám Sconto nábytek zpříjemňuje velkým množstvím slev a akcí po celý rok. Tyto akce jsou časově omezeny, proto je dobré odebírat newsletter. Díky němu budete však informování o nadcházejících výprodejích a akcích.  Odběratelům jsou zasílány slevové kódy Sconto nábytek, které můžete uplatnit na Vaše nákupy. Tradičně probíhá i na Sconto nábytek Black Friday.

Týdenní Sconto leták, který je dostupný v tištěné podobě v kamenných prodejnách či na e-shopu. Najdete v něm aktuální výhodné nabídky na vybrané produkty. Další výhodou pro nákup je členství ve Sconto clubu. Členové nakupují za zvýhodněné ceny i mimo akce nejen na e-shopu, ale i v kamenných prodejnách.

Možností, jak ušetřit ve Sconto nábytek je s dopravou zdarma během speciálních akcí, neboť doprava zdarma k dispozici běžně není.

Jak získat slevový kupón Sconto nábytek

Slevový kupón Sconto nábytek můžete nalézt na webových stránkách obchodu v po rozkliknutí banneru, který o něm informuje.

Sconto nábytek slevové kupóny jsou zasílány registrovaným zákazníkům v newsletteru. Díky této registraci obdržíte informace o nadcházejících slevách, akcích a slevové kupóny Sconto nábytek s předstihem do své e-mailové schránky.

Sledujte i tuto stránku stránku, na níž jsou pro Vás všechny aktuální slevové kupónyzpřístupňovány na jednom místě, neuteče Vám tak žádná aktuální sleva ani slevový kód.

Jak uplatnit slevový kód Sconto nábytek

Slevový kód Sconto nábytek lze použít v Nákupním košíku. Vedle výčtu vybraného zboží můžete vložit do pole s označením “Váš kód“. Poté kliknete na oranžovou šipku a výše kódu bude odečtena z částky nákupu.  Poté budete pokračovat dál v objednávce.

Každý slevový kód Sconto nábytek má své vlastní podmínky pro uplatnění. Slevové kódy Sconto nábytek nelze kombinovat dohromady.

Cashback Sconto nábytek

Při nákupu přes cashbackový portál Tipli, můžete získat až 5 % z částky zpět. Cashback Sconto nábytek na nezlevněné produkty činí 5 %. Na zlevněné produkty Sconto nábytek cashback poskytuje 1,5 %.

Tyto výhody můžete čerpat, pokud se bezplatně zaregistrujete na Tipli a nákup provedete rovněž přes tento portál. V seznamu obchodů, pro které Tipli cashback poskytuje, vyberete Vámi požadovaný obchod a prokliknete se na jeho stránky. Nákup provedete jako obvykle. Po zaplacení Vám bude připsána daná výše cashbacku. Cashback funguje pouze pro online objednávky.

Sconto nábytek slevy – výprodeje, Black Friday…

Na Sconto nábytek nakoupíte vybavení pro Váš dům či byt díky slevám, které probíhají po celý rok. Výprodeje Sconto nábytek mohou dosáhnout slev až 60 %. Výprodeje platí na jednotlivé kusy nábytku či na celou kategorii produktů. Sconto nábytek slevy mohou mít různé podoby. Při nákupu dvou kusů nábytku můžete získat slevu na levnější z nich.  Některé akce se mohou platit pouze na sortiment v e-shopu či naopak v kamenných prodejnách.

Každý týden je připraven nový Sconto leták, ve němž najdete aktuální produkty za výhodné ceny. Nesmí chybět ani listopadová akce Sconto nábytek Black Friday, během které jsou ceny produktů výrazně sníženy. Během vybraných akcí i výprodejů je od Sconto nábytek doprava zdarma.

Další možností jak čerpat slevy, je stát se členem Sconto clubu. Jako člen máte možnost nakupovat za výhodné ceny i mimo akčních nabídek. U každého produktu v e-shopu je uvedena i cena pro Sconto club. Členské výhody můžete čerpat již od prvním nákupu.

Sconto nábytek doprava zdarma a cena poštovného

Sconto nábytek doprava zdarma není poskytována na běžné objednávky. Dopravu zdarma však můžete získat během vybraných slevových akcí, při dosažení dané minimální částky za nákup.

Cena zboží do:

 • 4 999 Kč – doprava 399 Kč
 • 7 999 Kč – doprava 499 Kč
 • 9 999 Kč – doprava 599 Kč
 • 14 999 Kč – doprava 799 Kč
 • 19 999 Kč – doprava 899 Kč
 • 29 999 Kč – doprava 999 Kč
 • 39 999 Kč – doprava 1 299 Kč
 • 49 999 Kč – doprava 1 599 Kč

Cena zboží nad:

 • 50 000 Kč – doprava 1 999 Kč

Pro zaplacené zboží můžete přijet i osobně. Na místě s označením “Výdej zboží” Vám bude pověřeným pracovníkem vydáno. Pokud částka není uhrazena, zaplaťte ji před odběrem na pokladně Sconto nábytek, poté si budete moci zboží odvézt.

Sconto nábytek vrácení zboží

Vrácení zboží Sconto nábytek umožňuje do 14 dní od převzetí. Vyplňte online formulář na konci stránky nebo vyplňte formulář o odstoupení od smlouvy a zašlete na adresu sídla a vyčkejte na potvrzení o přijetí:

SCONTO NÁBYTEK, s.r.o.
Jeremiášova 947
155 00 Praha 5

Nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení od kupní smlouvy zboží zašlete nebo osobně doručte na nejbližší pobočku Sconto nábytek.

Částka Vám bude vrácena stejným způsobem, jakým byla provedena prvotní transakce.

V případě vracení křehkého zboží můžete využít přepravce společnosti Sconto nábytek. Přeprava bude provedena na Vaše náklady. Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte zákaznickou podporu na čísle 257 893 893 nebo napište e-mail na adresu info@sconto.cz.

Sconto nábytek reklamace 2021

Pokud objevíte jakoukoliv vadu na zakoupeném zboží, vyplňte online reklamační formulář Sconto nábytek. Obchod o vadě můžete informovat i prostřednictvím e-mailu na adrese reklamace@sconto.cz či dopisem, který zašlete přes provozovatele poštovních služeb na adresu pobočky, kde byl vadný kus vydán. V takovém to případě by měla reklamace Sconto nábytek obsahovat tyto údaje:

 • číslo smlouvy
 • jméno a přímení
 • telefon, e-mail
 • název zboží
 • popis vady
 • fotografie

Případně lze reklamaci podat osobně v kamenné prodejně, ve které byl produkt zakoupen.

Sconto nábytek reklamace vyřizuje nejpozději do 30 dnů od uplatnění.

Sconto nábytek kontakt – telefon, e-mail

Zákaznická linka Sconto nábytek je Vám k dispozici pondělí až pátek od 8:00 do 19:00 hod. a sobota i neděle od 8:00 do 16:00 hod. na telefonním čísle 257 893 893.

Obchod můžete kontaktovat i písemně prostřednictvím e-mailu, který zašlete na adresu info@sconto.cz.