Sconto nábytek

4× slevový kód Sconto nábytek pro říjen 2023​

100%
Sconto Nábytek je společnost zabývající se prodeje nábytku a doplňků do domácnosti. V České republice provozuje několik kamenných obchodů a e-shop. Nakoupit můžete skříně, postele, gauče, vybavení do kuchyně nebo koupelny a řadu dalších produktů. Slevy Sconto Nábytek pravidelně obměňuje. Čas od času můžete najít slevové kódy Sconto Nábytek. SlevovéKódy.cz pro Vás mají připravený nejnovější slevový kupón Sconto Nábytek.

Nejlepší slevové kódy Sconto nábytek 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Sconto nábytek

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Sconto nábytek.
Chci 300 Kč
Cashback
od Tipli

Cashback Sconto nábytek → 1,25 % zpět z nákupu díky Tipli

Cashback Sconto nábytek získáte v případě, že se přihlásíte do zákaznického účtu Tipli.cz. Následně se přes tento portál prokliknete do e-shopu Sconto.cz a objednáte si vybrané zboží. Z částky vaší objednávky Sconto.cz následně obdržíte 1,25 % zpět.
21
4
Chci slevu
Doprava
zdarma

Doprava zdarma Sconto nábytek → Osobní odběr na prodejně

Doprava zdarma Sconto Nábytek je vám k dispozici pro osobní odběr neboli vyzvednutí objednávky na jedné z kamenných prodejen obchodu. Přímo na adresu vám zboží z e-shopu Sconto nábytek doručí balíkový přepravce, ale již za poplatek.
24
3
Chci slevu
35%
sleva

Sconto nábytek sleva: -35 % na váš první nákup za odběr newsletteru

Skvělá nabídka! Získejte 35% slevu Sconto nábytek na váš první nákup v e-shopu. Stačí, když se přihlásíte k odběru newsletteru a Sconto sleva je Vaše! Na váš e-mail vám bude zaslán unikátní slevový kód Sconto nábytek, který následně použijete při svém nákupu.
17
4
Chci slevu
Výprodej
a slevy

Výprodej Sconto nábytek → Slevy na postele, pohovky, skříně a další nábytek

Výprodej Sconto nábytek přináší slevy na postele, pohovky, sedací soupravy, šatní skříně a komody.Ušetřete při nákupu nábytku a vyberte si z desítek zlevněných kusů ve výprodeji. Slevy Sconto nábytek mohou dosahovat až 70 %.
26
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Sconto nábytek ​

Jak ušetřit Sconto nábytek říjen 2023

Sconto nábytek je prodejcem vybavení pro kuchyně, ložnice, dětské pokoje, pracovny a koupelny. Nakupovat lze v kamenných prodejnách i přes internetový obchod.

Nákupy Vám Sconto nábytek zpříjemňuje velkým množstvím slev a akcí po celý rok. Tyto akce jsou časově omezeny, proto je dobré odebírat newsletter. Díky němu budete však informování o nadcházejících výprodejích a akcích.  Odběratelům jsou zasílány slevové kódy Sconto nábytek, které můžete uplatnit na Vaše nákupy. Tradičně probíhá i na Sconto nábytek Black Friday.

Týdenní Sconto leták, který je dostupný v tištěné podobě v kamenných prodejnách či na e-shopu. Najdete v něm aktuální výhodné nabídky na vybrané produkty. Další výhodou pro nákup je členství ve Sconto clubu. Členové nakupují za zvýhodněné ceny i mimo akce nejen na e-shopu, ale i v kamenných prodejnách.

Možností, jak ušetřit ve Sconto nábytek je s dopravou zdarma během speciálních akcí, neboť doprava zdarma k dispozici běžně není.

Jak získat slevový kupón Sconto nábytek

Slevový kupón Sconto nábytek můžete nalézt na webových stránkách obchodu v po rozkliknutí banneru, který o něm informuje.

Sconto nábytek slevové kupóny jsou zasílány registrovaným zákazníkům v newsletteru. Díky této registraci obdržíte informace o nadcházejících slevách, akcích a slevové kupóny Sconto nábytek s předstihem do své e-mailové schránky.

Sledujte i tuto stránku stránku, na níž jsou pro Vás všechny aktuální slevové kupónyzpřístupňovány na jednom místě, neuteče Vám tak žádná aktuální sleva ani slevový kód.

Jak uplatnit slevový kód Sconto nábytek

Slevový kód Sconto nábytek lze použít v Nákupním košíku. Vedle výčtu vybraného zboží můžete vložit do pole s označením “Váš kód“. Poté kliknete na oranžovou šipku a výše kódu bude odečtena z částky nákupu.  Poté budete pokračovat dál v objednávce.

Každý slevový kód Sconto nábytek má své vlastní podmínky pro uplatnění. Slevové kódy Sconto nábytek nelze kombinovat dohromady.

Cashback Sconto nábytek

Při nákupu přes cashbackový portál Tipli, můžete získat až 5 % z částky zpět. Cashback Sconto nábytek na nezlevněné produkty činí 5 %. Na zlevněné produkty Sconto nábytek cashback poskytuje 1,5 %.

Tyto výhody můžete čerpat, pokud se bezplatně zaregistrujete na Tipli a nákup provedete rovněž přes tento portál. V seznamu obchodů, pro které Tipli cashback poskytuje, vyberete Vámi požadovaný obchod a prokliknete se na jeho stránky. Nákup provedete jako obvykle. Po zaplacení Vám bude připsána daná výše cashbacku. Cashback funguje pouze pro online objednávky.

Sconto nábytek slevy – výprodeje, Black Friday…

Na Sconto nábytek nakoupíte vybavení pro Váš dům či byt díky slevám, které probíhají po celý rok. Výprodeje Sconto nábytek mohou dosáhnout slev až 60 %. Výprodeje platí na jednotlivé kusy nábytku či na celou kategorii produktů. Sconto nábytek slevy mohou mít různé podoby. Při nákupu dvou kusů nábytku můžete získat slevu na levnější z nich.  Některé akce se mohou platit pouze na sortiment v e-shopu či naopak v kamenných prodejnách.

Každý týden je připraven nový Sconto leták, ve němž najdete aktuální produkty za výhodné ceny. Nesmí chybět ani listopadová akce Sconto nábytek Black Friday, během které jsou ceny produktů výrazně sníženy. Během vybraných akcí i výprodejů je od Sconto nábytek doprava zdarma.

Další možností jak čerpat slevy, je stát se členem Sconto clubu. Jako člen máte možnost nakupovat za výhodné ceny i mimo akčních nabídek. U každého produktu v e-shopu je uvedena i cena pro Sconto club. Členské výhody můžete čerpat již od prvním nákupu.

Sconto nábytek doprava zdarma a cena poštovného

Sconto nábytek doprava zdarma není poskytována na běžné objednávky. Dopravu zdarma však můžete získat během vybraných slevových akcí, při dosažení dané minimální částky za nákup.

Cena zboží do:

 • 4 999 Kč – doprava 399 Kč
 • 7 999 Kč – doprava 499 Kč
 • 9 999 Kč – doprava 599 Kč
 • 14 999 Kč – doprava 799 Kč
 • 19 999 Kč – doprava 899 Kč
 • 29 999 Kč – doprava 999 Kč
 • 39 999 Kč – doprava 1 299 Kč
 • 49 999 Kč – doprava 1 599 Kč

Cena zboží nad:

 • 50 000 Kč – doprava 1 999 Kč

Pro zaplacené zboží můžete přijet i osobně. Na místě s označením “Výdej zboží” Vám bude pověřeným pracovníkem vydáno. Pokud částka není uhrazena, zaplaťte ji před odběrem na pokladně Sconto nábytek, poté si budete moci zboží odvézt.

Sconto nábytek vrácení zboží

Vrácení zboží Sconto nábytek umožňuje do 14 dní od převzetí. Vyplňte online formulář na konci stránky nebo vyplňte formulář o odstoupení od smlouvy a zašlete na adresu sídla a vyčkejte na potvrzení o přijetí:

SCONTO NÁBYTEK, s.r.o.
Jeremiášova 947
155 00 Praha 5

Nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení od kupní smlouvy zboží zašlete nebo osobně doručte na nejbližší pobočku Sconto nábytek.

Částka Vám bude vrácena stejným způsobem, jakým byla provedena prvotní transakce.

V případě vracení křehkého zboží můžete využít přepravce společnosti Sconto nábytek. Přeprava bude provedena na Vaše náklady. Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte zákaznickou podporu na čísle 257 893 893 nebo napište e-mail na adresu info@sconto.cz.

Sconto nábytek reklamace 2023

Pokud objevíte jakoukoliv vadu na zakoupeném zboží, vyplňte online reklamační formulář Sconto nábytek. Obchod o vadě můžete informovat i prostřednictvím e-mailu na adrese reklamace@sconto.cz či dopisem, který zašlete přes provozovatele poštovních služeb na adresu pobočky, kde byl vadný kus vydán. V takovém to případě by měla reklamace Sconto nábytek obsahovat tyto údaje:

 • číslo smlouvy
 • jméno a přímení
 • telefon, e-mail
 • název zboží
 • popis vady
 • fotografie

Případně lze reklamaci podat osobně v kamenné prodejně, ve které byl produkt zakoupen.

Sconto nábytek reklamace vyřizuje nejpozději do 30 dnů od uplatnění.

Sconto nábytek kontakt – telefon, e-mail

Zákaznická linka Sconto nábytek je Vám k dispozici pondělí až pátek od 8:00 do 19:00 hod. a sobota i neděle od 8:00 do 16:00 hod. na telefonním čísle 257 893 893.

Obchod můžete kontaktovat i písemně prostřednictvím e-mailu, který zašlete na adresu info@sconto.cz.