Sayu

4× slevový kód Sayu pro říjen 2023​

100%
V eshopu Sayu najdete široký sortiment menstruačních kalhotek. V nabídce je několik střihů a barev, takže si vybere každá z vás, pro vaše maximální pohodlí. Kalhotky jsou vyráběny z vlny merino a neobsahují žádnou přidanou chemii. Pokud vás zajímá ekologie, tak vás potěší, že díky kalhotkám od Sayu ušetříte až 3 000 tamponů. Ušetřit v Sayu můžete se slevami za odběr newsletteru nebo s cashbackem.

Nejlepší slevové kódy Sayu 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Sayu

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Sayu.
Chci 300 Kč
Sayu
sleva

Sayu sleva → -10 % na váš první nákup za odběr newsletteru

Sayu sleva je pro vás přichystaná, pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru. Do e-mailu vám následně přijde 10% Sayu slevový kupón, který můžete následně použít na váš první nákup. Jako bonus získáte Sayu e-book jako dárek.
16
3
Chci slevu
Slevy
Sayu

Slevy Sayu → Menstruační kalhotky v akci

Vybrané menstruační kalhotky různých druhů, barev a odlišných savostí najdete na e-shopu Sayu v akci. Slevy Sayu jsou označeny červenou ikonkou s textem “Sleva”, v nějakých případech se jedná o Doprodej.
16
3
Chci slevu
Cashback
Sayu

Cashback Sayu → 4 % zpět z nákupu díky Tipli

Cashback Tipli vám vrátí 4 % z částky vaší objednávky na Sayu.cz. Pro získání této odměny se musíte zaregistrovat na portálu Tipli.cz a skrze tento web se prokliknout do e-shopu Sayu.cz a nakoupit. Po nákupu na Sayu.cz, obdržíte 4 % zpět.
11
4
Chci slevu
Doprava
zdarma

Doprava zdarma Sayu → Osobní odběr na prodejně

Sayu doprava zdarma není pro klasické doručení dostupná, poštovné nehradíte pouze při osobním odběru v kamenné provozovně na Praze 8. Objednávku domů vám z e-shopu Sayu doručí PPL, nebo GLS.
16
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Sayu ​

Jak ušetřit Sayu říjen 2023