Savana

3× slevový kód Savana pro listopad 2023​

100%
Savana je společnost nabízející webové služby. V nabídce společnosti najdete webhosting, multihosting, profihosting, domény nebo tvorbu e-shopu. Společnost nabízí 24hodinovou podporu a poradenství. Slevy Savana pravidelně obměňuje. Příležitostně můžete najít slevové kódy Savana. Náš web pro Vás má nachystaný nejnovější slevový kupón Savana.

Nejlepší slevové kódy Savana 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Savana

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Savana.
Chci 300 Kč
Slevové
kódy

Savana slevový kód → Za registraci hostingového účtu

Proveďte registraci hostingového účtu a jako odměnu obdržíte Savana slevový kód, jenž lze následně uplatnit při registraci dalšího hostingového účtu, nebo na další služby či domény na jiném aktivním hostingovém účtu. Tato sleva Savana se vám odečte po zadání přesného znění kódu při objednávce dané služby. Speciální slevové kódy se dají najít také na sociálních […]
18
2
Chci slevu
30 dní
na vrácení

Webhosting Savana: Garance vrácení peněz po dobu 30 dnů

Pokud si zakoupíte webhosting Savana a nebude vám z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, máte možnost zažádat o vrácení peněz. Savana garance vrácení peněz platí 30 dnů od aktivace webhostingu.
27
3
Chci slevu
1 rok
zdarma

1 rok webhostingu Savana úplně ZDARMA

Pokud nejste spokojení se svým stávajícím webhostingem, přejděte k poskytovateli Savana a dostanete jeden rok zcela zdarma. Akce na webhosting Savana zdarma platí pouze při přechodu od konkurence a při podepsání smlouvy na 12 měsíců. V tom případě dostanete dalších 12 měsíců webhostingu Savana zdarma.
24
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Savana ​

Jak ušetřit Savana listopad 2023

Savana je spolehlivý SSD webhosting pro Vaše internetové stránky.

Pokud se chystáte využit Savana, mohli byste díky nám ušetřit. My sledujeme veškeré slevy a aktualizujeme všechny slevové kupóny Savana.

Jak uplatnit slevové kupóny Savana

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód Savana. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit na Savana. Zadat slevový kód Savana je velice jednoduché.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón Savana

Na našem webu naleznete širokou nabídku slevových kódů Savana. Snažíme se stále aktualizovat naši databázi slevových kupónů jak do Savana, tak i do jiných internetových obchodů. Použití našeho webu je snadné, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kupón Savana. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kód Savana .

Aktuální slevy Savana. Jak ušetřit?

Savana pravidelně nabízí slevy, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent.

Pokud provedete registraci hostingového účtu bez využití provizního odkazu, získáte slevový kupón Savana, který budete moci uplatnit na slevy při registraci dalšího hostingového účtu, nebo jej využít na slevy na veškeré nabízené služby a domény na jiném, již aktivním hostingovém účtu. Platnost kupónu je 90 dnů od jeho vygenerování. Po přijetí platby na bankovní účet Savana bude kupón automaticky vygenerován a zaslán na emailovou adresu dle Vašeho zadání do příslušné kolonky registračního formuláře. Takto získaný slevový kupón můžete uplatnit při registraci nového účtu, nebo jej můžete uplatnit jako slevu na jiném, již aktivním hostingovém účtu v administraci hostingu v sekci ÚČET / KUPÓNY.

Hodnota vygenerovaného kupónu se liší podle druhu tarifu, který registrujete a jeho platnost i hodnota je uvedena v zaslaném emailu společně s jeho kódem.