Rohlik.cz

3× slevový kód Rohlik.cz pro prosinec 2023​

100%
Rohlik.cz je společnost specializující se na doručování potravin a dalšího zboží až do domu. V nabídce obchodu můžete vybírat prakticky stejné zboží jako v supermarketu, ať jde o mražené produkty, pečivo, ovoce nebo zeleninu nebo drogerii a kosmetiku. Služba momentálně funguje především v Praze a dalších velkých městech jako jsou Liberec nebo Plzeň. Při dostatečně velkém nákupu můžete mít od Rohlik.cz i bezplatné doručení. Příležitostně můžete využít slevové kódy Rohlik.cz. Ty pro vás hledáme i na našem portálu.

Nejlepší slevové kódy Rohlik.cz 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Rohlik.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Rohlik.cz.
Chci 300 Kč
Až 50 Kč
Zpět

Tipli cashback: až 50 Kč do Rohlik.cz

Získejte až 50 Kč cashback Rohlik.cz od Tipli. Cashback mohou získat noví zákazníci nebo i stálí zákazníci, kteří nakoupili v obchodě před déle než 60 dny. Registrace na Tipli je zdarma. Cashback získáte, když do obchodu vstoupíte přes speciální odkaz, aby portál rozpoznal vaši objednávku a mohl vám připsat odměnu.
19
3
Chci slevu
Slevy
Na potraviny

Rohlik.cz | Velké slevy na potraviny

Cenové trháky obchodu Rohlik.cz, to jsou slevy na vaše oblíbené potraviny. Kupujte potraviny se slevou na Rohlik.c. Obchod vám je doručí ještě ten samý den až domů. Ušetřete za nákup běžných potravin od Rohlik.cz. Nepotřebujete slevový kód a můžete získat navíc dopravu zdarma.
20
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Získejte dopravu zcela ZDARMA k Vaší objednávce od Rohlik.cz

Vytvořte jakoukoliv objednávku za minimálně 1 500 Kč a Rohlik.cz vám váš nákup doručí zcela zdarma. Váš nákup z eshopu Rohlik.cz Vám bude doručen zdarma, při včasném objednání ještě ten stejný den. Objednejte si potraviny a kosmetiku online na Rohlik.cz a dopravu můžete mít zcela zdarma od vlastních kurýrů eshopu.
23
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Rohlik.cz ​

Jak ušetřit Rohlik.cz prosinec 2023