Rogz

3× slevový kód Rogz pro prosinec 2021

100%
Rogz je internetový obchod zabývající se prodejem chovatelských potřeb. V nabídce obchodu naleznete hračky, pelíšky, odpočívadla nebo krmivo pro psy, kočky a hlodavce. Vybírat můžete z produktů značek Brit, Royal Canin, Marp a dalších. Doprava zdarma je k dispozici při nákupu nad 499 Kč. Zboží můžete vrátit do 3 týdnů od nákupu. Slevy Rogz čas od času obměňuje. Příležitostně můžete najít slevové kódy Rogz. Náš web pro Vás má nachystaný slevový kupón Rogz.

Nejlepší slevové kódy Rogz 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Rogz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Rogz.
Chci 300 Kč
dárek
zdarma

Dárek ZDARMA ke každé objednávce v eshopu Rogz

K jakékoliv objednávce z internetového obchodu Rogz obdržíte dárek zdarma. Nakupte krmiva pro Vaše domácí mazlíčky, nebo jiné chovatelské potřeby a eshop Rogz Vám dá dárek zcela zadarmo. Dárek Vám bude automaticky přibalen k Vaší objednávce z Rogz.
14
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Rogz | Získejte dopravu zcela ZDARMA

Nakupte v internetovém obchodě Rogz za alespoň 499 Kč a dostanete dopravu jako dárek úplně zadarmo. K dopravě zdarma z Rogz je nutné využít kurýrní společnost DPD nebo síť výdejních míst Uloženka. Limit pro dopravu zdarma od Rogz se počítá po odečtení všech slev.
11
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Rogz >> DOPRAVA ZDARMA

Jestliže nakupujete kvalitní krmivo pro Vaše domácí mazlíčky, tak nyní můžete nakoupit u firmy Rogz a dostanete skvělý benefit. Rogz nabízí dopravu zdarma na Vaši objednávku. Doprava zdarma z Rogz platí na Váš nákup, jestliže si zvolíte dopravní společnost DPD a nakoupíte na Rogz za více než 499 Kč. Doprava zdarma z Rogz platí při nákupu nad 499 Kč […]
27
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Rogz ​

Jak ušetřit Rogz prosinec 2021